Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pajda...moje lampki wróciły :kox:...ale jest pie....nięcie dopiero teraz jak się blendę zrobi :naughty: ...musimy porównanie zrobić jak Ty zamontujesz :wink:

Opublikowano

Pajda...moje lampki wróciły :kox:...ale jest pie....nięcie dopiero teraz jak się blendę zrobi :naughty: ...musimy porównanie zrobić jak Ty zamontujesz :wink:

co robiłeś ?

Opublikowano

Zmieniłem soczewki z q7 na intemo ;)

Teraz soczewka jest licho co mniejsza od kółka w grilu :grin:

Opublikowano

:hi:

Muszę to obadać co tam masz ;)

Opublikowano

Pajda...moje lampki wróciły :kox:...ale jest pie....nięcie dopiero teraz jak się blendę zrobi :naughty: ...musimy porównanie zrobić jak Ty zamontujesz :wink:

No to Good [emoji6] jaka masz przetwornice?

Moje będę w przyszłym tygodniu,

Opublikowano

ja muszę też coś z moim lampami zrobić ale totalnie się na tym nie znam, co musiałbym zrobić mam zwykłem na h7 - da się coś z tym zrobić jakoś przerobić czy trzeba kupić ksenon, ile kompletny ksenon do b6 stoi ?

Opublikowano

ja muszę też coś z moim lampami zrobić ale totalnie się na tym nie znam, co musiałbym zrobić mam zwykłem na h7 - da się coś z tym zrobić jakoś przerobić czy trzeba kupić ksenon, ile kompletny ksenon do b6 stoi ?

No pewnie ze się da,

Zapodajesz biksa z soczewka od b8 + dobry zarnik i palisz trawe na poboczu [emoji41]

Opublikowano

ja muszę też coś z moim lampami zrobić ale totalnie się na tym nie znam, co musiałbym zrobić mam zwykłem na h7 - da się coś z tym zrobić jakoś przerobić czy trzeba kupić ksenon, ile kompletny ksenon do b6 stoi ?

No pewnie ze się da,

Zapodajesz biksa z soczewka od b8 + dobry zarnik i palisz trawe na poboczu [emoji41]

trawa to ..uj :grin: ...liście w koronach na bixie z bemy f10 :D

pajda..przetwornice koito ;)

Opublikowano

ja muszę też coś z moim lampami zrobić ale totalnie się na tym nie znam, co musiałbym zrobić mam zwykłem na h7 - da się coś z tym zrobić jakoś przerobić czy trzeba kupić ksenon, ile kompletny ksenon do b6 stoi ?

No pewnie ze się da,

Zapodajesz biksa z soczewka od b8 + dobry zarnik i palisz trawe na poboczu [emoji41]

jaki koszt takiej zabawy - podejrzewam, że spory

ja muszę też coś z moim lampami zrobić ale totalnie się na tym nie znam, co musiałbym zrobić mam zwykłem na h7 - da się coś z tym zrobić jakoś przerobić czy trzeba kupić ksenon, ile kompletny ksenon do b6 stoi ?

No pewnie ze się da,

Zapodajesz biksa z soczewka od b8 + dobry zarnik i palisz trawe na poboczu [emoji41]

bez biksa też palę - czyli niewiele ten biks daje :grin:

Opublikowano

ja muszę też coś z moim lampami zrobić ale totalnie się na tym nie znam, co musiałbym zrobić mam zwykłem na h7 - da się coś z tym zrobić jakoś przerobić czy trzeba kupić ksenon, ile kompletny ksenon do b6 stoi ?

No pewnie ze się da,

Zapodajesz biksa z soczewka od b8 + dobry zarnik i palisz trawe na poboczu [emoji41]

jaki koszt takiej zabawy - podejrzewam, że spory

ja muszę też coś z moim lampami zrobić ale totalnie się na tym nie znam, co musiałbym zrobić mam zwykłem na h7 - da się coś z tym zrobić jakoś przerobić czy trzeba kupić ksenon, ile kompletny ksenon do b6 stoi ?

No pewnie ze się da,

Zapodajesz biksa z soczewka od b8 + dobry zarnik i palisz trawe na poboczu [emoji41]

bez biksa też palę - czyli niewiele ten biks daje :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Małe rezanko [emoji12]

040de18c02db707041382286959cea94.jpg

Opublikowano

Małe rezanko [emoji12]

040de18c02db707041382286959cea94.jpg

:thumbup1:

musze obadać to na żywo

Opublikowano

Małe rezanko [emoji12]

040de18c02db707041382286959cea94.jpg

[emoji106]1:

musze obadać to na żywo

No to może we wtorek znów wpadnę [emoji12]

Pewnie i tak Wam się nie spodoba bo to nie oryginał a tylko mój pomysł

Opublikowano

Małe rezanko [emoji12]

040de18c02db707041382286959cea94.jpg

[emoji106]1:

musze obadać to na żywo

No to może we wtorek znów wpadnę [emoji12]

Pewnie i tak Wam się nie spodoba bo to nie oryginał a tylko mój pomysł

to dobrze że twój pomysł :thumbup:

nie zawsze ory znaczy lepsze

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.