Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Małe rezanko [emoji12]

040de18c02db707041382286959cea94.jpg

[emoji106]1:

musze obadać to na żywo

No to może we wtorek znów wpadnę [emoji12]

Pewnie i tak Wam się nie spodoba bo to nie oryginał a tylko mój pomysł

to dobrze że twój pomysł [emoji106]

nie zawsze ory znaczy lepsze

Tylko niestety w macie wyszło a założenie było że połysk
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepsiejsze :cool:

Ale te lustra nie wyglądają źle, trzeba live zobaczyć. :wink4:

Opublikowano

Skoro na live chcecie zobaczyć to postaram się we wtorek być. No chyba że wpadacie na kawę jak to moja żona stwierdziła [emoji6]

Opublikowano

Małe rezanko [emoji12]

040de18c02db707041382286959cea94.jpg

[emoji106]1:

musze obadać to na żywo

No to może we wtorek znów wpadnę [emoji12]

Pewnie i tak Wam się nie spodoba bo to nie oryginał a tylko mój pomysł

to dobrze że twój pomysł [emoji106]

nie zawsze ory znaczy lepsze

Tylko niestety w macie wyszło a założenie było że połysk

Mat... a świeci się jak pieskowi ...:)

Opublikowano

Małe rezanko [emoji12]

040de18c02db707041382286959cea94.jpg

[emoji106]1:

musze obadać to na żywo

No to może we wtorek znów wpadnę [emoji12]

Pewnie i tak Wam się nie spodoba bo to nie oryginał a tylko mój pomysł

to dobrze że twój pomysł [emoji106]

nie zawsze ory znaczy lepsze

Tylko niestety w macie wyszło a założenie było że połysk

Mat... a świeci się jak pieskowi ...:)
Dzięki [emoji3]

Zobaczymy jakie będą słowa krytyki po zobaczeniu na żywo [emoji12]

Opublikowano

asmaxx nie jechałeś może dziś kościuszki a potem mikołowską w stronę centrum po 10 rano ??

Opublikowano

Było się w tych rejonach po 10 :) Chyba musisz wolniej jeździć bo ja Ciebie nie zauważyłem :police:

Opublikowano

nadejszla wielkopomna chwila :wink:

myk łyszka ino na lodzie - ale mocna franca po tygodniu nie picia trzeba chyba jednak zabarwić letko kolą z biedry :grin:


Stan-lej :D

http://www.gieldaklasykow.pl/audi-s6-c5-2002-30500-pln-warszawa/

Opublikowano

nadejszla wielkopomna chwila :wink:

myk łyszka ino na lodzie - ale mocna franca po tygodniu nie picia trzeba chyba jednak zabarwić letko kolą z biedry :grin:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

nadejszla wielkopomna chwila :wink:

myk łyszka ino na lodzie - ale mocna franca po tygodniu nie picia trzeba chyba jednak zabarwić letko kolą z biedry :grin:

Stan-lej :D

http://www.gieldaklasykow.pl/audi-s6-c5-2002-30500-pln-warszawa/

Aftoma :(
Opublikowano

ja muszę też coś z moim lampami zrobić ale totalnie się na tym nie znam, co musiałbym zrobić mam zwykłem na h7 - da się coś z tym zrobić jakoś przerobić czy trzeba kupić ksenon, ile kompletny ksenon do b6 stoi ?

No pewnie ze się da,

Zapodajesz biksa z soczewka od b8 + dobry zarnik i palisz trawe na poboczu [emoji41]

jaki koszt takiej zabawy - podejrzewam, że spory

ja muszę też coś z moim lampami zrobić ale totalnie się na tym nie znam, co musiałbym zrobić mam zwykłem na h7 - da się coś z tym zrobić jakoś przerobić czy trzeba kupić ksenon, ile kompletny ksenon do b6 stoi ?

No pewnie ze się da,

Zapodajesz biksa z soczewka od b8 + dobry zarnik i palisz trawe na poboczu [emoji41]

bez biksa też palę - czyli niewiele ten biks daje :grin:

Miszka ...rozdupiłeś mi system :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nadejszla wielkopomna chwila :wink:

myk łyszka ino na lodzie - ale mocna franca po tygodniu nie picia trzeba chyba jednak zabarwić letko kolą z biedry :grin:

Stan-lej :D

http://www.gieldaklasykow.pl/audi-s6-c5-2002-30500-pln-warszawa/

Aftoma :(

już tak nie psiocz miałeś automata toś zachwalał a jak jebnął to szydzisz :decayed:

status Zdziśka Kręciny na FB 28min temu :

"Tak to się właśnie robi. Pozwalamy minimalnym dozom ulubionej substancji, spływać wolniutko w kierunku przełyku..."

widać nie jeden Żółty Szaliczek na tym świecie :kox:

Opublikowano

Małe rezanko [emoji12]

040de18c02db707041382286959cea94.jpg

...z tej perspektywy i posiadacza antykwariatu b5...stwierdzam, że ładnie wyszło :)

i psssyt :decayed: ...było :(

Opublikowano

Małe rezanko [emoji12]

040de18c02db707041382286959cea94.jpg

...z tej perspektywy i posiadacza antykwariatu b5...stwierdzam, że ładnie wyszło :)

i psssyt :decayed: ...było :(

Jak to mówią na zdjęciu zawsze ładnie wygląda [emoji12]
Opublikowano

no chyba żeeeee.....................................

?!

Dupnąłeś to srebrzanką z pędzla :decayed:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

nadejszla wielkopomna chwila :wink:

myk łyszka ino na lodzie - ale mocna franca po tygodniu nie picia trzeba chyba jednak zabarwić letko kolą z biedry :grin:

Stan-lej :D

http://www.gieldaklasykow.pl/audi-s6-c5-2002-30500-pln-warszawa/

Aftoma :(

sedan :(

to psyt :wink:

Opublikowano

:hi: pochwalony....

Psyyyyyyt x4 i do kimki, po ciężkich 2 tygodniach, i urlop..... w końcu...

Opublikowano

ciepło... psyt ;)

Opublikowano

drugi podwójny drin i podziękuję...jakoś nie wchodzi, chyba trzeba wrócić do codziennego picia :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.