Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Powiedzcie mi czy takie felgi wizualnie będą pasowały do B6?

http://olx.pl/oferta/17-5x112-komplet-audi-CID5-IDaMC3H.html

nie, tragicznie one wyglądają na b5 i b6, do nich jeszcze dystans musiałbyś mieć bo tam jest ET 54 albo 56 o ile dobrze pamiętam,

aha i :hi:

To koła z aczy.. :nuda:
Opublikowano

Jak masz avusa III w oryginale i w 18" to przemaluj na srebny i nic nie kombinuj !

Opublikowano

Jak masz avusa III w oryginale i w 18" to przemaluj na srebny i nic nie kombinuj !

Ja mam 17" no będę tak musiał zrobić bo nic ciekawego nie ma nawet.
Opublikowano

Jak masz avusa III w oryginale i w 18" to przemaluj na srebny i nic nie kombinuj !

Ja mam 17" no będę tak musiał zrobić bo nic ciekawego nie ma nawet.
Jak pajda nie puścił jeszcze swoich 18 eslajnowych...to bier je od niego ;):good: najładniesze koło ,które wychodziło w be sześ :)
Opublikowano

Jak masz avusa III w oryginale i w 18" to przemaluj na srebny i nic nie kombinuj !

Ja mam 17" no będę tak musiał zrobić bo nic ciekawego nie ma nawet.
Jak pajda nie puścił jeszcze swoich 18 eslajnowych...to bier je od niego ;):good: najładniesze koło ,które wychodziło w be sześ :)
Już dawno 18" poszły

Zostalo tylko 17" avus do odnowienia

Opublikowano

Jak masz avusa III w oryginale i w 18" to przemaluj na srebny i nic nie kombinuj !

Ja mam 17" no będę tak musiał zrobić bo nic ciekawego nie ma nawet.
Jak pajda nie puścił jeszcze swoich 18 eslajnowych...to bier je od niego ;):good: najładniesze koło ,które wychodziło w be sześ :)
Już dawno 18" poszły

Zostalo tylko 17" avus do odnowienia

To tak jak moje do odnowienia.
Opublikowano

Jak masz avusa III w oryginale i w 18" to przemaluj na srebny i nic nie kombinuj !

Ja mam 17" no będę tak musiał zrobić bo nic ciekawego nie ma nawet.
Jak pajda nie puścił jeszcze swoich 18 eslajnowych...to bier je od niego ;):good: najładniesze koło ,które wychodziło w be sześ :)
Już dawno 18" poszły

Zostalo tylko 17" avus do odnowienia

To tak jak moje do odnowienia.
No to kulaj je do lakiernika...on będzie wiedział co zrobić by dobrze było ;).

Pajda zapomniałem ,że juz poszły ;).

Opublikowano

Nie wala się komuś manetka fis avant b6/b7?

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Takie pewnie też brzydko będą wyglądać? Pytam bo gość się chce zamienić ze mną.
http://olx.pl/oferta/sprzedam-zamienie-felgi-rh-17cali-CID5-IDamzR9.html

No jakbyś zamienił swoje AVUSY na te to musiałyś dostać bana. :grin::D

Opublikowano

Takie pewnie też brzydko będą wyglądać? Pytam bo gość się chce zamienić ze mną.

http://olx.pl/oferta/sprzedam-zamienie-felgi-rh-17cali-CID5-IDamzR9.html

[emoji107]
Stanley tak też myślałem ale wolałem się dopytać [emoji6]
Opublikowano

Takie pewnie też brzydko będą wyglądać? Pytam bo gość się chce zamienić ze mną.

http://olx.pl/oferta/sprzedam-zamienie-felgi-rh-17cali-CID5-IDamzR9.html

[emoji107]
Stanley tak też myślałem ale wolałem się dopytać [emoji6]

nie kombinuj, maluj avusy na srebro i będzie ok

Opublikowano

No to ok chłopaki już nie kombinuje tylko w planach malowanie (samemu) moich felg w srebrny lub w coś podobnego [emoji6]

Powiedzcie mi czy idzie w zamku wymienić sam ten mikrostyk,bo dziś to rozebrałem czyściłem i dalej nie działa? Dodam,że kable między drzwiami a karoseria są całe.

Edytowane przez morsik26

Opublikowano

No to ok chłopaki już nie kombinuje tylko w planach malowanie (samemu) moich felg w srebrny lub w coś podobnego [emoji6]

Powiedzcie mi czy idzie w zamku wymienić sam ten mikrostyk,bo dziś to rozebrałem czyściłem i dalej nie działa? Dodam,że kable między drzwiami a karoseria są całe.

Ja u siebie wymieniłem sam mikrostyk z tym ze miałem stary zamek w którym mikrostyk był oki wiec zrobiłem jeden dobry zamek

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

No to ok chłopaki już nie kombinuje tylko w planach malowanie (samemu) moich felg w srebrny lub w coś podobnego [emoji6]

Powiedzcie mi czy idzie w zamku wymienić sam ten mikrostyk,bo dziś to rozebrałem czyściłem i dalej nie działa? Dodam,że kable między drzwiami a karoseria są całe.

Ja u siebie wymieniłem sam mikrostyk z tym ze miałem stary zamek w którym mikrostyk był oki wiec zrobiłem jeden dobry zamek

naciepane z GT-I9195

No rozumiem no nic trudno będzie dalej bez światełek,bo nie będę z tego powodu kupował nowego zamka.
Opublikowano

Morsik jak dobrze poszukasz na allegro to znajdziesz taki mikrostyk

Opublikowano

Morsik jak dobrze poszukasz na allegro to znajdziesz taki mikrostyk

O widzisz dzięki bardzo za cenną informacje [emoji2]
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.