Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany potrzebuję speca od AGD zmywarka mi klękła i dziś przyszedł "fachowiec" rozdupcył i odpływ spakował się i wyszedł a zmywarki nie zdiagnozował :facepalm:

macie kogoś kto ogarnia taki sprzęt ? najlepiej gdzieś z okolic Tychów

Opublikowano
W nowym elektroniku nie będzie? To standard...

Wysłane z taboreta G3

Pany potrzebuję speca od AGD zmywarka mi klękła i dziś przyszedł "fachowiec" rozdupcył i odpływ spakował się i wyszedł a zmywarki nie zdiagnozował :facepalm:

macie kogoś kto ogarnia taki sprzęt ? najlepiej gdzieś z okolic Tychów

Mozna by pomyśleć ale jeszcze 2 tyg urlopu...

Wysłane z taboreta G3

Pany potrzebuję speca od AGD zmywarka mi klękła i dziś przyszedł "fachowiec" rozdupcył i odpływ spakował się i wyszedł a zmywarki nie zdiagnozował :facepalm:

macie kogoś kto ogarnia taki sprzęt ? najlepiej gdzieś z okolic Tychów

Mozna by pomyśleć ale jeszcze 2 tyg urlopu...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

bry

Opublikowano

Psyyyyt....

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Pany potrzebuję speca od AGD zmywarka mi klękła i dziś przyszedł "fachowiec" rozdupcył i odpływ spakował się i wyszedł a zmywarki nie zdiagnozował :facepalm:

macie kogoś kto ogarnia taki sprzęt ? najlepiej gdzieś z okolic Tychów

Jakiej firmy zmywarka?

Morsik jak dobrze poszukasz na allegro to znajdziesz taki mikrostyk

O widzisz dzięki bardzo za cenną informacje [emoji2]
Mam taki mikrostyk nie wiem czy akurat taki rodzaj ci podejdzie.

Na wzor by sie cos przydało

Opublikowano

Pany potrzebuję speca od AGD zmywarka mi klękła i dziś przyszedł "fachowiec" rozdupcył i odpływ spakował się i wyszedł a zmywarki nie zdiagnozował :facepalm:

macie kogoś kto ogarnia taki sprzęt ? najlepiej gdzieś z okolic Tychów

Jakiej firmy zmywarka?

Morsik jak dobrze poszukasz na allegro to znajdziesz taki mikrostyk

O widzisz dzięki bardzo za cenną informacje [emoji2]
Mam taki mikrostyk nie wiem czy akurat taki rodzaj ci podejdzie.

Na wzor by sie cos przydało

Kurcze już to złożyłem tak to bym zdjęcie chociaż zrobił.
Opublikowano

Pajda zmywarka Hotpoint Ariston LS 329 - zostawiłem ją włączoną i wyłączyli wodę - FIS podaje komunikat , że uszkodzony elektrozawór pobierający wodę i wpada w tryb awaryjny :D

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Chłopaki jutro znów jakiś gril? Pytam już dziś,bo może więcej osób by się zjawiło.

Opublikowano

Chłopaki jutro znów jakiś gril? Pytam już dziś,bo może więcej osób by się zjawiło.

myślę, że tak,

jak pogoda dopisze to będę rodzinnie :wink:

Opublikowano

Stasiu na którą jutro do roboty idziesz ? Zerknąłbyś mi jak pracuje w tym tygodniu i napisał sms-a ? Na PW podam Ci numer tel bo w środe czas waracać do pracy.

Opublikowano

No ja też właśnie dlatego pytam,bo bym z familia przyjechał jak tydzień temu.

Opublikowano

Stasiu na którą jutro do roboty idziesz ? Zerknąłbyś mi jak pracuje w tym tygodniu i napisał sms-a ? Na PW podam Ci numer tel bo w środe czas waracać do pracy.

dobrze, wrócisz w sam raz na audyt :decayed:

No ja też właśnie dlatego pytam,bo bym z familia przyjechał jak tydzień temu.

no to git :wink:

Opublikowano

Nie uśmiecha mi się :P

Robota jest czy tak średnio ?

Opublikowano

Nie uśmiecha mi się :P

Robota jest czy tak średnio ?

fc**j :)

się uśmiałem

Stanisław jest the best :grin:

Opublikowano

No to o tyle dobrze.

Opublikowano

Nie uśmiecha mi się :P

Robota jest czy tak średnio ?

nic w tym aso nie robią !

moje heble już 2 tyg robią i d*pa blada :facepalm:

Opublikowano

Najlepsiejszy mechanik jest na L4 i sobie poradzić nie mogą :kox:

Opublikowano

Nie uśmiecha mi się :P

Robota jest czy tak średnio ?

nic w tym aso nie robią !

moje heble już 2 tyg robią i d*pa blada :facepalm:

czekamy na tajle, jak do RSa :lol:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.