Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A kiedy oddajesz na swap silnika ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A kiedy oddajesz na swap silnika ?

Musiałem odmówić termin listopadowy a nast wolny mają w styczniu ..Motor już zaliczkowalem więc czekam na swoją kolej. Może do tego czasu się turbo w końcu posypie to wpadnie ciut większa suszara :)

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

No powiem Ci Artur ze auto zaczyna wyglądac :decayed::wink::thumbup1:

Opublikowano

ten mój ziomek, któremu jebli C6 dostał kasę z ubezpieczalni :decayed:

nie mówiłem, że nie ma rzeczy niemożliwych :wink:

Opublikowano

:hi:

siema - chociaż tu nie gadają co lepsze nowe czy wypierdziany 8 latek :facepalm:

no ale nic pogadajmy o d*pach

3586_przebranie_seksownej_policjantki_a.

wreszcie coś się zaczyna tu dziać :D

hmm cos by trzeba załyczyc tylko co herbata z prądem , czy może ruda z colą :eusathink:

ja dalej bez wozu, ale jest już postęp bo motor już na swoim miejscu i po pierwszym uruchomieniu :)

0281_27_nissan_s13_pozuj%25C4%2585ce_dzi

eb1c3a63efd23af8abc1d55ae8d20b55.jpg

Opublikowano

eb1c3a63efd23af8abc1d55ae8d20b55.jpg

shemale :grin:

Opublikowano

zdrowie! ruda z colą :D

Opublikowano

Chłopaki za tydzień w Mikołajki jadę Pendolino do Warszawy i mam pytanie gdzie mogę zostawić auto na cały dzień,najlepiej jakiś parking strzeżony blisko dworca bo małe dzieci,bo będą dwa auta o ile moje będzie jeździć? Myślałem nad Galerią Katowicką ale tam otwierają dopiero od 7 a my mamy pociąg o 6.40.

Opublikowano

Chłopaki za tydzień w Mikołajki jadę Pendolino do Warszawy i mam pytanie gdzie mogę zostawić auto na cały dzień,najlepiej jakiś parking strzeżony blisko dworca bo małe dzieci,bo będą dwa auta o ile moje będzie jeździć? Myślałem nad Galerią Katowicką ale tam otwierają dopiero od 7 a my mamy pociąg o 6.40.

Ja. W tychach kole lodowiska...
Opublikowano

Chłopaki za tydzień w Mikołajki jadę Pendolino do Warszawy i mam pytanie gdzie mogę zostawić auto na cały dzień,najlepiej jakiś parking strzeżony blisko dworca bo małe dzieci,bo będą dwa auta o ile moje będzie jeździć? Myślałem nad Galerią Katowicką ale tam otwierają dopiero od 7 a my mamy pociąg o 6.40.

Ja. W tychach kole lodowiska...
To wiesz trocha daleko na nogach do Katowic
Opublikowano

Chłopaki za tydzień w Mikołajki jadę Pendolino do Warszawy i mam pytanie gdzie mogę zostawić auto na cały dzień,najlepiej jakiś parking strzeżony blisko dworca bo małe dzieci,bo będą dwa auta o ile moje będzie jeździć? Myślałem nad Galerią Katowicką ale tam otwierają dopiero od 7 a my mamy pociąg o 6.40.

Ja. W tychach kole lodowiska...
To wiesz trocha daleko na nogach do Katowic

tutaj masz parking, 100m od dworca, kiedyś płatny, ostatnio co tam jestem to jest awaria automatu i stoję za free

Beztytulu_sxrsapr.png

Opublikowano

Chłopaki za tydzień w Mikołajki jadę Pendolino do Warszawy i mam pytanie gdzie mogę zostawić auto na cały dzień,najlepiej jakiś parking strzeżony blisko dworca bo małe dzieci,bo będą dwa auta o ile moje będzie jeździć? Myślałem nad Galerią Katowicką ale tam otwierają dopiero od 7 a my mamy pociąg o 6.40.

Mogę Ci przetrzymać fure na parkingu przy firmie gdzie pracuje, z tym że dopiero od 8:00.... Na dworzec 5min z buta

Opublikowano

Chłopaki za tydzień w Mikołajki jadę Pendolino do Warszawy i mam pytanie gdzie mogę zostawić auto na cały dzień,najlepiej jakiś parking strzeżony blisko dworca bo małe dzieci,bo będą dwa auta o ile moje będzie jeździć? Myślałem nad Galerią Katowicką ale tam otwierają dopiero od 7 a my mamy pociąg o 6.40.

Ja. W tychach kole lodowiska...
To wiesz trocha daleko na nogach do Katowic
To tylko sugestia. Odjebali parking. I nikt nie chce parkowac...
Opublikowano

ponawiam zestaw

zdrowie !

Opublikowano

Psyt :) po pracy

Opublikowano
:hi: i do pracy...
Opublikowano

:hi:

turzol 8 godzina to niestety za późno.

Stanley chyba skorzystam z Twojej propozycji parkingu.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Tyszaki albo okoliczni - potrzebuje pożyczyć moduł pod kiere , może być nawet golas bez obsługi tempomatu etc. Ktoś?

Opublikowano

:hi:

Multis miło było :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.