Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ludziska! :hi:

Potrzebuje kupić wujkowi jakąś nawigację razem z rejestratorem to jego furki.

Coś takiego się nada?

http://allegro.pl/nawigacja-gps-lark-5-wifi-4gb-wideorejestrator-i5710533309.html

Czy coś większego?

http://allegro.pl/nawigacja-navroad-movio-2-wifi-wideorejestrator-i5761780561.html

Coś droższego...?

http://allegro.pl/nawigacja-gps-wideorejestrator-mio-combo-5107-8gb-i5956704097.html

Może ktoś coś pomoże? Jest tego fciuuul na alledrogo i nie wiem czego szukać...

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema ludziska! :hi:

Potrzebuje kupić wujkowi jakąś nawigację razem z rejestratorem to jego furki.

Coś takiego się nada?

http://allegro.pl/nawigacja-gps-lark-5-wifi-4gb-wideorejestrator-i5710533309.html

Czy coś większego?

http://allegro.pl/nawigacja-navroad-movio-2-wifi-wideorejestrator-i5761780561.html

Coś droższego...?

http://allegro.pl/nawigacja-gps-wideorejestrator-mio-combo-5107-8gb-i5956704097.html

Może ktoś coś pomoże? Jest tego fciuuul na alledrogo i nie wiem czego szukać...

:hi:

Z tych co podałeś to Mio ... nie kupuj taniego badziewia... Miałem wideorejestrator za 199 z niby 720p i obraz był jak z starej nokii ... to mio może ze względu na firmę będzie miało w miarę obraz ale w tych cenach cudów się nie spodziewaj....i nie kieruj się 720p czy nawet 1080p bo to bajki....

Opublikowano

Stanley To jest ten miszel z Rzeszowa ?

MPMOTO to Miszel. ; )

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Stanley To jest ten miszel z Rzeszowa ?

tak

Widać że gość nie wozi gratów bo prawie wszystkie auta z oferty są sprzedane, nie wiem czy to nie przypadkiem ten handlarz z Rzeszowa u którego WRC kupił swoje B8.

raczej tak, bo zna się z wrc ;)

Opublikowano

Siema ludziska! :hi:

Potrzebuje kupić wujkowi jakąś nawigację razem z rejestratorem to jego furki.

Coś takiego się nada?

http://allegro.pl/nawigacja-gps-lark-5-wifi-4gb-wideorejestrator-i5710533309.html

Czy coś większego?

http://allegro.pl/nawigacja-navroad-movio-2-wifi-wideorejestrator-i5761780561.html

Coś droższego...?

http://allegro.pl/nawigacja-gps-wideorejestrator-mio-combo-5107-8gb-i5956704097.html

Może ktoś coś pomoże? Jest tego fciuuul na alledrogo i nie wiem czego szukać...

:hi:

Z tych co podałeś to Mio ... nie kupuj taniego badziewia... Miałem wideorejestrator za 199 z niby 720p i obraz był jak z starej nokii ... to mio może ze względu na firmę będzie miało w miarę obraz ale w tych cenach cudów się nie spodziewaj....i nie kieruj się 720p czy nawet 1080p bo to bajki....

On czegoś mega cudownego to nie potrzebuje. Żeby co widział i trafił do celu :decayed: a wideorejestrator to taki dodatek... Nie chciałby wydać tyle kasy ale chyba go będę nakłaniał... Choć tak jak mówię. Teraz ma jakąś starą nawigację Larka ale już mu cos tam się pier...

Opublikowano

A może jakiś dobry uchwyt na smartfona, do tego dobry smartfon i Yanosik? Navi i rejestrator w jednym + ochrona portfela. ; )

Opublikowano

Stanley nie zapomnij o tym pecie moim, będę między 8:30 a 9

Opublikowano

Stanley nie zapomnij o tym pecie moim, będę między 8:30 a 9

postaram się pamiętać

Opublikowano

Stanley nie zapomnij o tym pecie moim, będę między 8:30 a 9

postaram się pamiętać

to wciepnij go do taśki albo do kieszeni w kurtce już teraz to nie zapomnisz :naughty:

będę jechał specjalnie to po to więc pls nie zapomnij

Opublikowano

1,6 i 180KM, w tych nowych silnikach to nie brzmi ciekawie :wink:

Opublikowano

1,6 i 180KM, w tych nowych silnikach to nie brzmi ciekawie :wink:

No i co z tego

Zrabie się kupujesz nowy silnik i jedziesz dalej proste

Edytowane przez pajda

Opublikowano

kto bogatemu zabroni

Opublikowano

:sarcastic::decayed:


Pajda Ty mi B8ki szukaj bo tyś jest widzę non stop na otomoto... :naughty:

Opublikowano

:sarcastic::decayed:

Pajda Ty mi B8ki szukaj bo tyś jest widzę non stop na otomoto... :naughty:

:D

badam rynek

Opublikowano

No, no... Jak byś szukał coś dla mnie to w S4 :naughty:

Opublikowano

1,6 i 180KM, w tych nowych silnikach to nie brzmi ciekawie :wink:

No i co z tego

Zrabie się kupujesz nowy silnik i jedziesz dalej proste

Patrz, że Ty w końcu zobaczył jaką gupote zrobiłeś :grin:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.