Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ucho to pisz sms'a we wtorek to jak coś to w robocie dam te wyjmaki Stanley'owi jak będzie wybierał się na spot.

Artur to kiedy umawiasz tego białasa do nas na serwis :naughty:

Edytowane przez Horneth

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeden minus - brak navi... ale wrc może ogarnąć temat.... :wink:

poza tym, jak dla mnie auto - kosa :)

Opublikowano

Narazie jadę na H7 jak zdobędę bixy to będzie trzeba na nowo montować ten moduł ?

jak zdobędziesz bixy to ciągniesz 2 przewody z mce do lamp i zmieniasz kodowanie :wink:

bixy są z drl-ami :naughty:

Opublikowano

jeden minus - brak navi... ale wrc może ogarnąć temat.... :wink:

poza tym, jak dla mnie auto - kosa :)

Trochę jest roboty żeby navi wsadzic

Jaki motor?

Opublikowano

:hi:

JMZ2RTy.jpg

0zdUxU1.jpg

D5e2wJE.jpg

tesla :naughty: w ci.l tego w de lata

Opublikowano

jeden minus - brak navi... ale wrc może ogarnąć temat.... :wink:

poza tym, jak dla mnie auto - kosa :)

Trochę jest roboty żeby navi wsadzic

Jaki motor?

CAHA

Artur to kiedy umawiasz tego białasa do nas na serwis :naughty:

Póki co, ma wszystko porobione ;)

Opublikowano

Jaki $ ?

Opublikowano

dżentelmeni nie rozmawiają o $ :decayed:

Opublikowano

dżentelmeni nie rozmawiają o $ :decayed:

Tylko przy wódce [emoji41]
Opublikowano

jeden minus - brak navi... ale wrc może ogarnąć temat.... :wink:

poza tym, jak dla mnie auto - kosa :)

Trochę jest roboty żeby navi wsadzic

Jaki motor?

Nie tyle co roboty ale koszta, 3G+ to 2,5-3K

Opublikowano

jeden minus - brak navi... ale wrc może ogarnąć temat.... :wink:

poza tym, jak dla mnie auto - kosa :)

Trochę jest roboty żeby navi wsadzic

Jaki motor?

CAHA

Artur to kiedy umawiasz tego białasa do nas na serwis :naughty:

Póki co, ma wszystko porobione ;)

napęd normalny ?

Opublikowano

:hi:

Stasiu, widzę że gość miał dość dobrze zastawiony plac, masz może jakiś link do jego aukcji?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:


:hi:

Stasiu, widzę że gość miał dość dobrze zastawiony plac, masz może jakiś link do jego aukcji?

http://www.mpmoto.eu


jeden minus - brak navi... ale wrc może ogarnąć temat.... :wink:
poza tym, jak dla mnie auto - kosa :)

Trochę jest roboty żeby navi wsadzic

Jaki motor?

CAHA


Artur to kiedy umawiasz tego białasa do nas na serwis :naughty:

Póki co, ma wszystko porobione ;)

napęd normalny ?

normalny :wink:

Opublikowano

Widać że gość nie wozi gratów bo prawie wszystkie auta z oferty są sprzedane, nie wiem czy to nie przypadkiem ten handlarz z Rzeszowa u którego WRC kupił swoje B8.

Opublikowano

Stanley To jest ten miszel z Rzeszowa ?

Opublikowano

:hi:

:hi:

Stasiu, widzę że gość miał dość dobrze zastawiony plac, masz może jakiś link do jego aukcji?

http://www.mpmoto.eu

jeden minus - brak navi... ale wrc może ogarnąć temat.... :wink:

poza tym, jak dla mnie auto - kosa :)

Trochę jest roboty żeby navi wsadzic

Jaki motor?

CAHA

Artur to kiedy umawiasz tego białasa do nas na serwis :naughty:

Póki co, ma wszystko porobione ;)

napęd normalny ?

normalny :wink:

:thumbup1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.