Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stanley PW ;)

nie mam nic od Ciebie

Poszło. Chodzi o wycene naprawy mojego zderzaka, wg kalkulacji PZU wyliczonej na zamiennikach to będą jakieś ochłapy. Teraz nie wiem czy oni mi tą przyznaną kasę przeleją a ja mam się dopiero odwołać czy jechać na wycenę tego do ASO.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Turzol mi Stanley też robił wycenę zderzaka, wysłałem rzeczoznawcy i nie dyskutował i poprawił kosztoryskosztorys

Jak szkoda z OC sprawcy to powinna być liczona na ori częściach :eusathink:


Jedynie roboczo godziny były po jego stawkach :wink:

Opublikowano

Sqrwysyny yebane!!!

:hi:

:hi: +1

Opublikowano

Dzięki Stasiu :hi: :hi:
Okazały się prawie p&p. Mam grzane ;( jak do jesienie nie sprzedam parcha to zamówimy grzane

Opublikowano

Psyyyt +1

Opublikowano

:hi:

:hi:

chłopcy z Piekar/Siemianowic nie próżnują, Policja wie ale nie mają jak ich drapnąć - musieliby na gorącym uczynku albo w pościgu

Jest też rozwiązanie (chodź dla Nas mogłoby być uciążliwe) - częstsze kontrole aut z grupy wag przez patrole policyjne :naughty: . Myślę, że kilka sztuk by się wychwyciło ;)

Opublikowano

:beer:

Opublikowano

Raciborskie klasycznie warzone :beer:

Opublikowano

Znaczki masz, żeś taki pewny?

ślady oleju są tam gdzie staje :grin:

To wystarczy

Dziwne te Twoje...

kilka dni temu wydech mi secio robił i też się dziwił, że od spodu sucho mam ...

Także tego....moje nie zostawia śladów :naughty:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

...a masz olej?! :decayed:

Opublikowano

Mój się mocniej na misie zaczol pocić :facepalm:


...a masz olej?! :decayed:

+10000 :grin:

Opublikowano

:decayed:

...nic no kończę pssytać i idę w kimono :hi: ...chyba, że Se pyrskne :D

Opublikowano

ja zaraz psytne :wink:

Opublikowano

ja zaraz psytne :wink:

psytnij psytnij zaś Ci wiszę jakieś %% :wink:

Ale kurde wczoraj mnie znajomy wziął po to A3 i dawno takiego kibla nie oglądałem, mi by było wstyd takie auto wystawić i jeszcze tak kłamać w ogłoszeniu kur...a

Opublikowano

ja zaraz psytne :wink:

STO LAT STANLEY !!! Spełnienia marzeń :wink::drunk::drunk::drinks::drinks:

PS. no to psyt twoje zdrowie :drinks:

Opublikowano

ja zaraz psytne :wink:

psytnij psytnij zaś Ci wiszę jakieś %% :wink:

Ale kurde wczoraj mnie znajomy wziął po to A3 i dawno takiego kibla nie oglądałem, mi by było wstyd takie auto wystawić i jeszcze tak kłamać w ogłoszeniu kur...a

...no nie którzy mają tupet :facepalm: .Ja w poniedziałek oglądałem szwagrowi toyotę avensis z 2010 z przebiegiem 136K km i rzeczywiście tyle miała, bo w serwisie toyoty byłem tym autem i w 2014 miała 102K km. Uszkodzone lewe tylne drzwi ale ładnie zrobione. I sprzedawca odrazu powiedział wszystko o tym aucie "co i jak" i gdzie chcemy tam możemy go sprawdzać i...nie miałem sie czego przyczepić. Przyjemne autko ale spasowanie i dokładność wykończenia jak dla mnie to masakra, to w mojej be5 jest o niebo lepiej. Gdyby nie to...to sam bym pomyślał może kiedys nad japońcem :)

Stachu...jeśli tak jest jak Pajda pisze...to najwspanialszego życzę ;)

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano

dzięki, prezent na urodziny w tym wieku to człowiek musi sam robić :decayed:

Opublikowano

Chciołbych Se zrobić geszynk za 40 kafli :kox:

Opublikowano

Afroo pikne to twoje B7 środek igiełka

Opublikowano

Afroo pikne to twoje B7 środek igiełka

Podziękował jeszcze raz z robotę. :hi:

Tylko wqrwia mnie jeszcze ta półośka i telepnie budą. :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.