Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Cześć

Pl?
Opublikowano

De jutro będę


Morsik czarne były ładniejsze :wink:

Opublikowano

De jutro będę

Morsik czarne były ładniejsze :wink:

A mi się znudziły. Muszę z Tobą pogadać i o coś zapytać. Jutro zadzwonię popołudniu
Opublikowano

Co rezamy :naughty: koło 10tej jestem w PL :wink:

KoJ@K ty się nie chwal tylko na spota zawitaj :)

Opublikowano

Ludziska potrzebuję kupić błotnik przód prawy bo jak będę robił ten zderzak to od razu zrobię błotnik bo ruda wychodzi...

Zerkam na alledrogo za używkami... ale zobaczyłem jakieś zamienniki...

http://allegro.pl/blotnik-przod-audi-a4-b7-2004-08-jakosc-nowe-pra-i5904130223.html

Wogóle to do mnie nie przemawia i będę rozglądał się za ORI używkami bo wiadomo jak to z zamiennikami ale pytam z czystej ciekawości. - czy ktoś coś o tym słyszał? Jak to jest dopasowane? Etc.?

Opublikowano

Co rezamy :naughty: koło 10tej jestem w PL :wink:

KoJ@K ty się nie chwal tylko na spota zawitaj :)

Najpierw muszę się Ciebie poradzić a później może będziemy rezać. Najwcześniej koło 14 zadzwonię po robocie
Opublikowano

Sie pochwale kompletem kół na aucie:

male_7690f1e178b47db28399419431d710c.jpg

male_f31ea36518f4b43fe25c588d983a957.jpgmale_235209ea462a16b7f716a210f430a.jpg

male_dbd245415d4dee4908219a653e6206.jpg

Za wąska buda do tych kółek
Opublikowano

Ludziska potrzebuję kupić błotnik przód prawy bo jak będę robił ten zderzak to od razu zrobię błotnik bo ruda wychodzi...

Zerkam na alledrogo za używkami... ale zobaczyłem jakieś zamienniki...

http://allegro.pl/blotnik-przod-audi-a4-b7-2004-08-jakosc-nowe-pra-i5904130223.html

Wogóle to do mnie nie przemawia i będę rozglądał się za ORI używkami bo wiadomo jak to z zamiennikami ale pytam z czystej ciekawości. - czy ktoś coś o tym słyszał? Jak to jest dopasowane? Etc.?

Nitro ma w B6 zamiennik i jeszcze paru innych kolesi - różne opinie - zapytaj na B6D

Opublikowano

Sie pochwale kompletem kół na aucie:

male_7690f1e178b47db28399419431d710c.jpg

male_f31ea36518f4b43fe25c588d983a957.jpgmale_235209ea462a16b7f716a210f430a.jpg

male_dbd245415d4dee4908219a653e6206.jpg

Za wąska buda do tych kółek
Bardzo ładne kółko, fakt faktem troszku za szerokie, ale to ma sie "kodżakowi" podobać. Zastanawiam się poważnie nad nimi na przyszły sezon, ale wiem, że będę musiał troszku porzeźbić w nadkolach, aby się na airze schowały ;)
Opublikowano

7556f764f1bf282763e5b1c36a21b619.jpg

Tu dobrze leżą ...ale to inna bajka

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

susgltwf.jpg

:polew:

Psyt

Opublikowano

Sie pochwale kompletem kół na aucie:

male_7690f1e178b47db28399419431d710c.jpg

male_f31ea36518f4b43fe25c588d983a957.jpgmale_235209ea462a16b7f716a210f430a.jpg

male_dbd245415d4dee4908219a653e6206.jpg

Za wąska buda do tych kółek
Czepiasz się!
Opublikowano

ciężkie te kółka ?

Opublikowano

Sie pochwale kompletem kół na aucie:

male_7690f1e178b47db28399419431d710c.jpg

male_f31ea36518f4b43fe25c588d983a957.jpgmale_235209ea462a16b7f716a210f430a.jpg

male_dbd245415d4dee4908219a653e6206.jpg

Za wąska buda do tych kółek
Czepiasz się!
Aha :)
Opublikowano

Te Aha. Co tam z twoimi 19kami?

Opublikowano

Te Aha. Co tam z twoimi 19kami?

mówił, że będzie max 18" :ph34r:

Opublikowano

ciężkie te kółka ?

jeśli chodzi Ci o masę...to tak są ciężkie :grin:

I psssyt :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.