Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mineralka ;)

nie pasuję tu :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siemanko

Naciapane z Z2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Pany brać Golfa V czy dopłacać do VI? Duża jest różnica między tymi dwoma budami jeśli chodzi o wykończenie, zawieszenie i blachy?

Chce dzisiaj oglądać tego:

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-volkswagen-golf-vi-1-4-80km-bezwypadkowy-ID6yiPhH.html

Z rąk prywatnych, przyjechał z Niemiec w zeszłym roku, miernik pokazuje wszędzie fabryczne wartości. Cena jest jeszcze do zbicia, ale niewiele.

Edytowane przez turzol

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Pany brać Golfa V czy dopłacać do VI? Duża jest różnica między tymi dwoma budami jeśli chodzi o wykończenie, zawieszenie i blachy?

Chce dzisiaj oglądać tego:

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-volkswagen-golf-vi-1-4-80km-bezwypadkowy-ID6yiPhH.html

Z rąk prywatnych, przyjechał z Niemiec w zeszłym roku, miernik pokazuje wszędzie fabryczne wartości. Cena jest jeszcze do zbicia, ale niewiele.

Różnica jest jak między a4 B5, a A4 B7 :decayed:

Silnik mało awaryjny, natomiast kompletnie nie jedzie i w mieście pali przy delikatnej jeździe 8l

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Pany brać Golfa V czy dopłacać do VI? Duża jest różnica między tymi dwoma budami jeśli chodzi o wykończenie, zawieszenie i blachy?

Chce dzisiaj oglądać tego:

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-volkswagen-golf-vi-1-4-80km-bezwypadkowy-ID6yiPhH.html

Z rąk prywatnych, przyjechał z Niemiec w zeszłym roku, miernik pokazuje wszędzie fabryczne wartości. Cena jest jeszcze do zbicia, ale niewiele.

Różnica jest jak między a4 B5, a A4 B7 :decayed:

Silnik mało awaryjny, natomiast kompletnie nie jedzie i w mieście pali przy delikatnej jeździe 8l

Serio aż taka różnica? Wszędzie czytam, że nie ma sie co bac 6-tek z pierwszych roczników bo to tak naprawdę lifting Golfa 5.

Silnik właśnie dla mnie ok, bez udziwnień, prosta konstrukcja . Spalaniem sie nie przejmuje bo nie ja tym będę śmigał :grin:

Z drugiej strony troche niska cena, w DE trzeba położyć za golasa > 7tys jurków. Także coś może być na rzeczy, pewnie z szafy ściągnięte ze 100 koła jak nie więcej.

Edytowane przez turzol

Opublikowano

toż pomiędzy B5 a B7 jakiejś olbrzymiej różnicy nie ma :decayed:

Opublikowano

:hi:

i psssyt po robocie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Pany brać Golfa V czy dopłacać do VI? Duża jest różnica między tymi dwoma budami jeśli chodzi o wykończenie, zawieszenie i blachy?

Chce dzisiaj oglądać tego:

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-volkswagen-golf-vi-1-4-80km-bezwypadkowy-ID6yiPhH.html

Z rąk prywatnych, przyjechał z Niemiec w zeszłym roku, miernik pokazuje wszędzie fabryczne wartości. Cena jest jeszcze do zbicia, ale niewiele.

Różnica jest jak między a4 B5, a A4 B7 :decayed:

Silnik mało awaryjny, natomiast kompletnie nie jedzie i w mieście pali przy delikatnej jeździe 8l

Serio aż taka różnica? Wszędzie czytam, że nie ma sie co bac 6-tek z pierwszych roczników bo to tak naprawdę lifting Golfa 5.

Silnik właśnie dla mnie ok, bez udziwnień, prosta konstrukcja . Spalaniem sie nie przejmuje bo nie ja tym będę śmigał :grin:

Z drugiej strony troche niska cena, w DE trzeba położyć za golasa > 7tys jurków. Także coś może być na rzeczy, pewnie z szafy ściągnięte ze 100 koła jak nie więcej.

Tylko żeby niemiec nie dzwonił codziennie rano posłuchać silnika.... :grin:

Opublikowano

He he

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Tak teraz mój przód wygląda. Niby nic a jednak jakoś tak jaśniej

c892274de6bd3f2f2ba4df1ca83667d5.jpg

Opublikowano

Tak teraz mój przód wygląda. Niby nic a jednak jakoś tak jaśniej

c892274de6bd3f2f2ba4df1ca83667d5.jpg

:thumbup1: a jak czujniki, dzialaja jeszcze?

Opublikowano

Tak działają

Opublikowano

Sie pochwale kompletem kół na aucie:

male_7690f1e178b47db28399419431d710c.jpg

male_f31ea36518f4b43fe25c588d983a957.jpgmale_235209ea462a16b7f716a210f430a.jpg

male_dbd245415d4dee4908219a653e6206.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.