Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Multis napisał:

Naprawiam telefony wiec wiem co mówię. Oczywiście co do cen masz rację. Ja jednak zostaje przy jakości wykonania. Nie mowie ze xiaomi jest źle wykonane, nie mniej jednak wolę jakość samsunga. Tak samo jak nie toleruje japka, uważam że jakość jest dobra. A uruchomiłeś się jak typowy fan siaomi, niepotrzebnie...

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

A ja na swoim przykładzie 2 razy z mojej winy naprawiałem telefon więc mówię jakie były usterki i koszta :) Nie jestem Fanboy'em Xiaomi . Ja po prostu nie lubię przepłacać, jest teraz wiele marek jak ( Honor, Huawei, Xiaomi, Meizu itp. ) które oferują wiele za tak nie wiele w porównaniu do innych marek. Co do apple na temat jakości się nie wypowiadam ale są pewne rozwiązania software przez które ludzie są skazani na używanie jabłka zamiast androida .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na swoim przykładzie 2 razy z mojej winy naprawiałem telefon więc mówię jakie były usterki i koszta [emoji4] Nie jestem Fanboy'em Xiaomi . Ja po prostu nie lubię przepłacać, jest teraz wiele marek jak ( Honor, Huawei, Xiaomi, Meizu itp. ) które oferują wiele za tak nie wiele w porównaniu do innych marek. Co do apple na temat jakości się nie wypowiadam ale są pewne rozwiązania software przez które ludzie są skazani na używanie jabłka zamiast androida .  
W ciągu ostatnich 5 lat miałem kilka Chińczyków. Min oppo zopo xiaomi i inne wynalazki potem LG G3. Zawsze mi czegoś brakuje albo musiałem modyfikować oprogramowanie. Jak juz myślałem ze G3 to fajny telefon wszystko mający, to się soft sypał jak cholera. 2 razy na gwarancji . Wcześniej miałem sg n2 i teraz mam sg n4 . I nic nie musze kombinować z softem. Jedynie czym mnie szajsung wkurza, to tym ze zawsze sobie trzeba klapkę indukcyjna dokupić. ...
Wracając do tematu oryginalnych części. .. chciałbym Cię uświadomić że takie są jedynie z demontażu. Jak Ci ktoś wmawia ze kupujesz oryginał to ładnie Ci kit wciska. Tylko i wyłącznie autoryzowane serwisy mają dostęp do ori. Nie ma czegoś takiego jak oryginalna cześć poza serwisem. Tylko chwyt marketingowy. To co kupujesz jako część serwisowa to może być dobrej jakości zamiennik. I to się tyczy wszystkich producentów.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Multis napisał:

W ciągu ostatnich 5 lat miałem kilka Chińczyków. Min oppo zopo xiaomi i inne wynalazki potem LG G3. Zawsze mi czegoś brakuje albo musiałem modyfikować oprogramowanie. Jak juz myślałem ze G3 to fajny telefon wszystko mający, to się soft sypał jak cholera. 2 razy na gwarancji . Wcześniej miałem sg n2 i teraz mam sg n4 . I nic nie musze kombinować z softem. Jedynie czym mnie szajsung wkurza, to tym ze zawsze sobie trzeba klapkę indukcyjna dokupić. ...
Wracając do tematu oryginalnych części. .. chciałbym Cię uświadomić że takie są jedynie z demontażu. Jak Ci ktoś wmawia ze kupujesz oryginał to ładnie Ci kit wciska. Tylko i wyłącznie autoryzowane serwisy mają dostęp do ori. Nie ma czegoś takiego jak oryginalna cześć poza serwisem. Tylko chwyt marketingowy. To co kupujesz jako część serwisowa to może być dobrej jakości zamiennik. I to się tyczy wszystkich producentów.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

część wymieniona, usterka usunięta, działa jak przed zdarzeniem - więc nie mam się czego czepić :) co do softu dla mnie Miui leży ok, stabilność taka, że od 1,5 roku nie miałem jakiś wymuszonych restartów lub innych ekscesów . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część wymieniona, usterka usunięta, działa jak przed zdarzeniem - więc nie mam się czego czepić [emoji4] co do softu dla mnie Miui leży ok, stabilność taka, że od 1,5 roku nie miałem jakiś wymuszonych restartów lub innych ekscesów . 
Akurat to do czego używam telefonu, musze mieć tel stabilny. Owszem Xiaomi mi się podobają. Ale są za delikatne. I zawsze czegoś w nich brakuje...

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to psyyyyt....


e6a80938725863bed8184a5a43109613.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


Jak tyle wdu...sz to Cię rozerwie [emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tyle wdu...sz to Cię rozerwie [emoji12]
Większy tłum do tego....

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy tłum do tego....

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Chyba,że tak [emoji1]
To w takim razie smacznego i psyyt Ciechan Miodowy [emoji1]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pajda napisał:

 

te ledy nieźle dają po oczach, aż przypomniał mi się Miszka jak miał ledy w swojej B5 z A6/S6  :decayed:   widać go było z kilometra  :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Multis  @talib1990   dzieki za podpowiedzi, kupiłem dzisiaj nowego xcover 4

jakbym podstał w sklepie jeszcze 3 minuty brałbym S7, urzekł mnie ten telefon swoim pieknym wyglądem  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stanley napisał:

@Multis  @talib1990   dzieki za podpowiedzi, kupiłem dzisiaj nowego xcover 4

jakbym podstał w sklepie jeszcze 3 minuty brałbym S7, urzekł mnie ten telefon swoim pieknym wyglądem  :wink:

Fajny, ale taki dla szpanowania, delikatny,  ma indukcje, ale bateria stała :( i za mały :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Multis napisał:

Fajny, ale taki dla szpanowania, delikatny,  ma indukcje, ale bateria stała :( i za mały :)

 

no właśnie potrzebuję telefonu bardziej wytrzymałego, miałem już xcover 2 - niezniszczalny, xcover 3 - ten niestety nie przetrwał ( ale nie miał prawa), teraz jest xcover 4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, ale taki dla szpanowania, delikatny,  ma indukcje, ale bateria stała [emoji20] i za mały [emoji4]
 

Mała to Panie Kolego jest puszka Coli do popicia litra wódki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...