Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Sprzedany za 800 poza forum na fb

 

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zafiry są super w bieli i z szklanym dachem.

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zafiry są super w bieli i z szklanym dachem.

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka


No to takie rodzinne auto za rozsądne pieniądze
Ciekawe jak to się prowadzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, dać tyle za telefon z chin i mieć gwarancję tysiące km od siebie to trochę lipa  :kwasny:
te 600-700 zł to jeszcze  [emoji6]
Można kupić z Polską gwarancja nie koniecznie flagowy model a jakiś inny. Ja Xiaomi polecam. Najważniejsze żeby miał 4000 baterie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić z Polską gwarancja nie koniecznie flagowy model a jakiś inny. Ja Xiaomi polecam. Najważniejsze żeby miał 4000 baterie [emoji4]
Ale ile drożej .... ;)


Stanley, kolega mój do Holandii pojechał i zostawił mi takie coś żebym mu to sprzedał. Paragon gwarancja wszystko jest . Do oddania za 8 stów myślę.

https://www.olx.pl/oferta/huawei-p9-lite-2017-nowy-nieotwierany-czarny-CID99-IDnRY5e.html

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, stanley napisał:

a jak z simlockiem ? ja mam tmobile

Nie ma simlocków, zostały tylko w orange,  jedyne co będziesz miał to playowskie aplikacje których nie da się usunąć, mnie to zawsze wkurzało dlatego teraz jestem w tmoblie i telefon jest bez tego syfu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Pucek . Brak simlocka . Co do aplikacji nie wiem jak wygląda bo telefon nie wyciągany nawet z pudełka :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2017 o 20:58, stanley napisał:

Pany, rozjebałem dzisiaj swój telefon, gdzie polecacie kupić nowy ?

Zainteresuj się Samsung Galaxy Note4, co prawda używke juz tylko dostaniesz, ale za około 1kpln masz maszyne, której pseudo urządzenia, i pseudo flagowce z niby dobrymi flakami, nigdy nie dogonią... nie wspomnę o dobrej baterii,  ciągłym wsparciu, częściami zamiennymi, akcesoriami itp itp...

 

 

A Xiaomi jest fajne dla tego co nie widział go w środku, ten kto uwałił gniazdo USB w tym czymś to wie. W samsungu po uszkodzeniue gniazda, wymieniasz i tyle, a w siaomi najczęściej łatanie PCB... niestety, trzyma sie tylko na padach...

Edytowane przez Multis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2017 o 22:39, afroo. napisał:

Następny. :decayed: Jakby Tyskiego nie było. :grin:

Proszę cie.... chyba że masz dostęp do tyskiego z tychów, w co wątpie :)... Wiem co mówie :)

Edytowane przez Multis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się Samsung Galaxy Note4, co prawda używke juz tylko dostaniesz, ale za około 1kpln masz maszyne, której pseudo urządzenia, i pseudo flagowce z niby dobrymi flakami, nigdy nie dogonią... nie wspomnę o dobrej baterii,  ciągłym wsparciu, częściami zamiennymi, akcesoriami itp itp...
 
 
A Xiaomi jest fajne dla tego co nie widział go w środku, ten kto uwałił gniazdo USB w tym czymś to wie. W samsungu po uszkodzeniue gniazda, wymieniasz i tyle, a w siaomi najczęściej łatanie PCB... niestety, trzyma sie tylko na padach...
No fajny tel. Heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Multis napisał:

Proszę cie.... chyba że masz dostęp do tyskiego z tychów, w co wątpie :)... Wiem co mówie :)

Jak masz dostęp to udostępniaj. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dostęp to udostępniaj. ; )
Ciężko ... ;)



:hi:

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Multis napisał:

Zainteresuj się Samsung Galaxy Note4, co prawda używke juz tylko dostaniesz, ale za około 1kpln masz maszyne, której pseudo urządzenia, i pseudo flagowce z niby dobrymi flakami, nigdy nie dogonią... nie wspomnę o dobrej baterii,  ciągłym wsparciu, częściami zamiennymi, akcesoriami itp itp...

 

 

A Xiaomi jest fajne dla tego co nie widział go w środku, ten kto uwałił gniazdo USB w tym czymś to wie. W samsungu po uszkodzeniue gniazda, wymieniasz i tyle, a w siaomi najczęściej łatanie PCB... niestety, trzyma sie tylko na padach...

 Multis co Ty pierdo*lisz ?  Córka 1.5 roku temu zalała mi telefon colą , na szczęście tylko głośnik się posklejał rozmów - kupiłem go za 12 zł oryginalny , wymiana 10 zł 

Drugi raz bez wyciągania kabla ładowania pociągła za telefon naderwała gniazdo USB , wymiana całego z mikrofonem to zakup chyba 35 zł , wymiana z 15 zł ... także z całym szacunkiem ale xiaomi widziałeś chyba na Youtube .. a jak dalej chcesz się licytować to co najczęściej pada w telefonach od użytkowania ? Wyświetlacz .. który do mojego Xiaomi kosztuje 80 zł a do tego Note 4 od Szajsunga... ? 5 stów :)
Bateria u mnie po 1,5 roku jak non stop coś robię trzyma ponad dzień( Kędzior niech się wypowie ile u niego trzyma) , przeważnie 2 spokojne dni , wsparcie ?  Miui 9 które teraz wchodzi i uprzedzając Twoje sugestie wprowadza wszystkie udogodnienia zaimplementowane w " seryjnym " andku 7 dostaje nawet redmi 2 które jest z 2015...  Wiem, że to boli, iż teraz nie trzeba za dobry telefon wydać 2k i więcej a wystarczy poszukać i porównać - zwykły suchy test Samsung S8+ vs Mi6 choćby Benchmark , gdzie Xiaomi wygrywa  (Mi6 -1400 zł, Samsung S8+ ponad 3000zł )... kolejna kwestia zakup .... po co kupować używany telefon ? Wystarczy, że musimy kupować używane samochody .. chociaż niech telefon pachnie nowością ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiam telefony wiec wiem co mówię. Oczywiście co do cen masz rację. Ja jednak zostaje przy jakości wykonania. Nie mowie ze xiaomi jest źle wykonane, nie mniej jednak wolę jakość samsunga. Tak samo jak nie toleruje japka, uważam że jakość jest dobra. A uruchomiłeś się jak typowy fan siaomi, niepotrzebnie...

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...