Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany, rozjebałem dzisiaj swój telefon, gdzie polecacie kupić nowy ?
Mario miał ostatnio nowy do sprzedania
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 minut temu, talib1990 napisał:

Wytrzymasz tydzień ? Dam Ci kupony na Xiaomi Mi6 czyli typowego flagowca za jakieś 1300-1400 zł prosto z Tomtop. Bez ryzyka Vatu, cła itp.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

zawsze dostawałem telefon za złotówkę  :lol:

Opublikowano
zawsze dostawałem telefon za złotówkę  [emoji38]
Z umowa na sto lat [emoji14] jak byś chciał coś z Chin to daj znać ;) ja ze swojej strony Xiaomi polecam , mam ja , żona w końcu telefon który potrafi więcej niż kosztuje ... Nie na odwrót

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 minut temu, talib1990 napisał:

Z umowa na sto lat emoji14.png jak byś chciał coś z Chin to daj znać ;) ja ze swojej strony Xiaomi polecam , mam ja , żona w końcu telefon który potrafi więcej niż kosztuje ... Nie na odwrót

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

to mi go pokażesz we wtorek, chyba jeszcze Kędzior ma xiaomi

Opublikowano

a jak z gwarancją i językiem polskim w menu ?

Opublikowano
a jak z gwarancją i językiem polskim w menu ?
Gwarancja w Chinach hehehe :D ja nie korzystałem z niej a mam swojego 1.5 roku. Tylko pamiętaj że tutaj płacisz za telefon 1400 który w pl dystrybucji kosztuje 2 k ... Ja mam taki średni model Redmi note 3 żona Redmi note 4 ok 600-700 zł wychodzą z Chin 3gb ramu 32 GB wewnętrznej . Bateria jest spoko 4000mah nawet 3 dni . Menu w 100% polskie 9d34179c01f9022a49e9197b66380c14.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no właśnie, dać tyle za telefon z chin i mieć gwarancję tysiące km od siebie to trochę lipa  :kwasny:

te 600-700 zł to jeszcze  ;)

Opublikowano

Stanley tu masz od Mario ogłoszenie na Śląskim Bazarze5a52a9567fb9994a2178d7b160126cb2.jpg

Opublikowano

widziałem właśnie

Opublikowano

Oferta spoko bo od ręki :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sprzedany za 800 poza forum na fb

 

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Te zafiry są super w bieli i z szklanym dachem.

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Te zafiry są super w bieli i z szklanym dachem.

Wysłane z mojego G3112 przy użyciu Tapatalka


No to takie rodzinne auto za rozsądne pieniądze
Ciekawe jak to się prowadzi
Opublikowano
no właśnie, dać tyle za telefon z chin i mieć gwarancję tysiące km od siebie to trochę lipa  :kwasny:
te 600-700 zł to jeszcze  [emoji6]
Można kupić z Polską gwarancja nie koniecznie flagowy model a jakiś inny. Ja Xiaomi polecam. Najważniejsze żeby miał 4000 baterie :)
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
Można kupić z Polską gwarancja nie koniecznie flagowy model a jakiś inny. Ja Xiaomi polecam. Najważniejsze żeby miał 4000 baterie [emoji4]
Ale ile drożej .... ;)


Stanley, kolega mój do Holandii pojechał i zostawił mi takie coś żebym mu to sprzedał. Paragon gwarancja wszystko jest . Do oddania za 8 stów myślę.

https://www.olx.pl/oferta/huawei-p9-lite-2017-nowy-nieotwierany-czarny-CID99-IDnRY5e.html

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a jak z simlockiem ? ja mam tmobile

Opublikowano
5 minut temu, stanley napisał:

a jak z simlockiem ? ja mam tmobile

Nie ma simlocków, zostały tylko w orange,  jedyne co będziesz miał to playowskie aplikacje których nie da się usunąć, mnie to zawsze wkurzało dlatego teraz jestem w tmoblie i telefon jest bez tego syfu.

Opublikowano

Tak jak pisał Pucek . Brak simlocka . Co do aplikacji nie wiem jak wygląda bo telefon nie wyciągany nawet z pudełka :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.