Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć 

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema

Opublikowano

:hi:Będzie ktoś dziś na spocie na zielonym ? :P 

Opublikowano
:hi:Będzie ktoś dziś na spocie na zielonym ? [emoji14] 
Jak będziesz to przyjadę
Opublikowano

Witojcie.

Ja bym z miłą chęcią zawitał ale niestety moja ma południe więc d*pa.

Pajda nowe zabawki na dniach wpadną.

Na trzeciej fotce bebech z kierunku w lusterku aż całe 3 diody.1bd92ac28444e07a4879e6e5583cec20.jpgd6b0eb012a582d3e65e68b183fa77c36.jpg3bce2c29524009025c93d7b003414853.jpga774a761a451be8a0d9fefe936b0372d.jpg

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zamiast inwestować lepiej zbieraj do skarbonki [emoji6] taka moja mała rada

Opublikowano
4 godziny temu, Sensei napisał:

:hi:Będzie ktoś dziś na spocie na zielonym ? :P 

Mnie nie będzie. :sexinbed:  :decayed:

Opublikowano
4 godziny temu, pajda napisał:
6 godzin temu, Sensei napisał:
:hi:Będzie ktoś dziś na spocie na zielonym ? emoji14.png 

Jak będziesz to przyjadę

To ja też dziś odpuszczę :) Coraz bardziej ciągnie mnie do Białki :)

Opublikowano
Zamiast inwestować lepiej zbieraj do skarbonki [emoji6] taka moja mała rada
Jak są odpady to czemu nie kabinowac samemu. A czemu miał bym zbierać w swince kasę?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Że wam się chce jeszcze modzic - podziwiam

Opublikowano
Że wam się chce jeszcze modzic - podziwiam
Się odezwał
Przypomnij sie jutro że swoim tematem ( jeżeli aktualne) całkowicie zapomnialem
Opublikowano

no co ????

przecież ja ostatni tylko dołożyłem płytę do rns-a i parę innych pierdół - drobiazgi przed sprzedażą 

 

temat nie aktualny nie miałem fury dlatego pisałem  - myślałem ze masz inny numer - myślę nie będę dzwonił bo mnie jeszcze opierdo.....

Opublikowano
Godzinę temu, oprych napisał:

no co ????

przecież ja ostatni tylko dołożyłem płytę do rns-a i parę innych pierdół - drobiazgi przed sprzedażą 

 

temat nie aktualny nie miałem fury dlatego pisałem  - myślałem ze masz inny numer - myślę nie będę dzwonił bo mnie jeszcze opierdo.....

fura idzie pod młotek ??

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Witojcie.

 

Potrzebuję waszej rady, poszukuje telefonu pancernego i znalazłem trzy, które apelniaja moje kryteria,

Samsung xcover,

My Phone Hammer,

Kruger&matz drive 4.

Najbardziej skłanial bym się ku tym dwum ostatnim ale boję się że będą muly straszne cho My Phone ma dobrą specyfikację i recenzje. Stanley ty masz xcover jak on ci się sprawuje Podpowoedzcie

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Mam xcover. Miałem każdą wersję tego telefonu. Nie narzekam. Ale jak chcesz super pancerny to te wymienione przez Ciebie jakoś nimi nie są
Może coś w stylu Caterpillar czy jak to się nazywa.
Mój wiele razy mi upadł, nie mam na ekranie żadnej folii, a wygląda jak nowy.

PS. Sprawdź zaraz pw

Opublikowano

Pw odczytane i odp. Nie zależy mi na jakms mega pancernym ale moja z3 umiera co chwile to wyświetlacz peka to szyba z tyłu obudowy a przy mojek pracy lepiej mieć coś ztych trzech co wymieniłem. A ty masz xcover 4 teraz

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
18 minut temu, walada1987 napisał:

Pw odczytane i odp. Nie zależy mi na jakms mega pancernym ale moja z3 umiera co chwile to wyświetlacz peka to szyba z tyłu obudowy a przy mojek pracy lepiej mieć coś ztych trzech co wymieniłem. A ty masz xcover 4 teraz

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

tak, xcover 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.