Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Poziom oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

mam problem i zatym idzie pytanie.

na trasie zaświeciła mi się lampa oleju. zatrzymałem się schłodziłem silnik i dolałem oleju. ale albo ja niedokręciłem korka alebo on puszcza bo po 500km mam całą osłonę silnika w oleju i jak patrzyłem na scalkę to tak jakby nie było oleju ale lampka już nie paliła anie przez chwilę. dolałem znowu oleju ale trzochę brzęczy dziwnie silnik. czy mogło się coś stać poważnego-jutro jadę na zmianę oleju zgodnie z licznikiem?!

Opublikowano

Może po prostu uszczelka w korku nie trzyma :mysli:

Opublikowano

jesteś pewien, że to z korka??

Opublikowano
  • Autor

korek już znalażłem na allegro i będzie nowy ale jak się nie zapaliła lampka oleju to jak zaleje nowy nie powinno być żadnych konsekwencji??[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:04_________________________________________________tak :(

jesteś pewien, że to z korka??

Opublikowano

powinno być ok

ile kkm zrobiłeś na oleju?

Opublikowano
  • Autor

9300-9500 przed pierwszym dolaniem póżniej 500km po trAsie i zauważyłem co się dzieje pod maską-jutro wymiana.

Opublikowano

oby to tylko wina tego korka (dziwne że się popuścił :mysli:)

Opublikowano

Korek tyle nie puszcza,przyczyny trzeba szukać gdzie indziej,popatrz dobrze.

Opublikowano

WITAM

mam problem i zatym idzie pytanie.

na trasie zaświeciła mi się lampa oleju. zatrzymałem się schłodziłem silnik i dolałem oleju. ale albo ja niedokręciłem korka alebo on puszcza bo po 500km mam całą osłonę silnika w oleju i jak patrzyłem na scalkę to tak jakby nie było oleju ale lampka już nie paliła anie przez chwilę. dolałem znowu oleju ale trzochę brzęczy dziwnie silnik. czy mogło się coś stać poważnego-jutro jadę na zmianę oleju zgodnie z licznikiem?!

a oslone dolna masz w oleju czy gorna? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a nie sprawdzałem powiem szczerze-jutro zajrzę

WITAM

mam problem i zatym idzie pytanie.

na trasie zaświeciła mi się lampa oleju. zatrzymałem się schłodziłem silnik i dolałem oleju. ale albo ja niedokręciłem korka alebo on puszcza bo po 500km mam całą osłonę silnika w oleju i jak patrzyłem na scalkę to tak jakby nie było oleju ale lampka już nie paliła anie przez chwilę. dolałem znowu oleju ale trzochę brzęczy dziwnie silnik. czy mogło się coś stać poważnego-jutro jadę na zmianę oleju zgodnie z licznikiem?!

a oslone dolna masz w oleju czy gorna? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.