Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AFN 110] Coś przestało ładować ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostanimi dniami zauważylem ze auto juz nie ma tego przyspieszenia co bylo wczasniej w przedziale maksynalnego momentu obrotowego 1900-3000. Na 2-3 biegu jak silnik wchodzil w te obroty to fajnie przyspieszalo. Dodam ze slychac ssanie turbulum ale silnik ciagnie ze stala (zmniejszona) moca w calym zakresie. Wymienilem filtr powietrza, dzis jeszcze wymienie filtr paliwa. Czym to moze byc spowodowane ?? Pozdro

Opublikowano

zrób logi dynamiczne i bedzie wiadomo co dolega :cool:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie nikt z moich znajomych z Klodzka nie ma VAGa :( moze ktos mieszka niedaleko z VAGiem koledzy :) ??

Opublikowano

bez Vag'a raczej sie nie obejdzie ...

a zauwazyłes moze zwiekszone dymienie ... :question:

Opublikowano
  • Autor

Nie zauwazylem, moze to przepływomierz ?? Bo widze ze objawy sa podobne jak u kolegi w poscie w ktorym opisal swoj problem i po wymianie tego autko odzylo. Jezeli tak to jaki przeplywomierz by do mnie pasowal z dostepnych na allegro ?? Audi B5 silnik AFN 110.

Opublikowano
Nie zauwazylem, moze to przepływomierz ?? Bo widze ze objawy sa podobne jak u kolegi w poscie w ktorym opisal swoj problem i po wymianie tego autko odzylo. Jezeli tak to jaki przeplywomierz by do mnie pasowal z dostepnych na allegro ?? Audi B5 silnik AFN 110.

Zrób najpierw analize VAGiem,zlokalizuj przyczynę a nie ładuj się od razu w koszta, bo przepływkę możesz miec całkiem sprawną

Opublikowano
Nie zauwazylem, moze to przepływomierz ?? Bo widze ze objawy sa podobne jak u kolegi w poscie w ktorym opisal swoj problem i po wymianie tego autko odzylo. Jezeli tak to jaki przeplywomierz by do mnie pasowal z dostepnych na allegro ?? Audi B5 silnik AFN 110.

a moze zupełnie co innego :rolleyes: ... bez dokladnej diagnozy sie nie obedzie ....

p.s ale jezeli chcesz naprawiac autko metoda prób i błedów to po przepływomierz radze podjechac do ASO .... :wink:

Opublikowano
  • Autor

W jakiej cenie moge go tam dostac ??

Opublikowano
wlasnie nikt z moich znajomych z Klodzka nie ma VAGa :( moze ktos mieszka niedaleko z VAGiem koledzy :) ??

Jeśli jeszcze aktualne, to możemy się umówić na VAG-owanie :cool:

Masz rzut beretem (moherowym) do mnie - Ścinawka Średnia

Pozdrówka

Opublikowano
W jakiej cenie moge go tam dostac ??

400 jak oddasz stary

Opublikowano

Podepnę się pod temat. Ja mam przepływkę do wymiany ale zanim kupię nową to chcę ją wyczyścić. Czy ktoś może mi powiedzieć na czym polega czyszczenie i jak to zrobić aby czegoś nie rozwalić :redface: Mam silnik 1Z a przepływka jest Pierburga.

[ Dodano: 17-04-2007, 14:08 ]

Szukałem wypowiedzi na temat czyszczenia przepływki ale bez rezultatów. Może jakiś link ktoś mi poda.

Opublikowano

Bardzo dziękuję :exclaim: Prześledzę temat i do dzieła :biggrin:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Chciałem napisać, że mój problem z przymulaniem się audiczki został rozwiązany :) pomogło wywalenie kata :) już ktoś miał też takie rozwiązanie problemu...

Wg. mnie temat do zamknięcia POZDRO !!!

Opublikowano

Chciałem napisać, że mój problem z przymulaniem się audiczki został rozwiązany :) pomogło wywalenie kata :)

Robiłeś to u mechaniora (jeśli tak to gdzie ?), czy sam ?

Opublikowano

Nie wiem jak do AFN ale do mojego AHU w autoryzowanym serwisie-sklepie Boscha potrafili zejść z ceną "dmuchomierza"(nazewnictwo wg febi :wink4:) poniżej 300,- zł. Oczywiście także gwarancja i nie sądzę żeby tam sprzedawali podróbki.

Opublikowano
  • Autor

Kata wywalalem u mechaniora u mnie w Klodzku...skontaktuj sie ze mna to powiem gdzie dokładnie...koszt 50zł, roboty prawie 2h bo kat jak wiadomo u nas jest umieszczony niefortunnie i trzeba miec przedluzki i inne zabawki :)...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.