Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Różne ciśnienie na listwie gazu w silniku V6


twardy_mt

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś się orientuje z jakiego powodu na jednej listwie gazu jest większe cisnienie i dawka gazu niż na drugiej w A6 2.4???(gazownik mierzył ciśnienie i dawkę na listwach)

Autko dziwnie się zachowuje przy redukcji biegu: nie ma prawie żadnej reakcji wciśnięcie pedału gazu do póki obrotomierz nie spadnie co trwa dobrych kilka sekund,poza tym silnik pracuje bardzo nierówno. Po podłączeniu do Vaga wynika że ma za dużą dawke paliwa na pierwszy cylinder a na czwarty za małą,po wykasowaniu błędów sytuacja się powtarza tylko na innych cylindrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz dokladnie jaka masz instalkę - jakie komponenty no chyba ze to jakas firmówka typu Landi renzo to podaj nazwę i poptrosze foty z pod maski.

Czy tak jest od poczetku założenia instalki czy sie sie poprostu stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki kolego fotki poprosze;) rozumiem że ta listwa to VALTEK?? wiekszego śmiecia to juz niebylo ?:) pewno niemasz listae spietych od tyłu. Jakbys pokazął jakąs fotke z pod maski to moze bym cos podopowiedział. Długość przewodów hmmmmm lepiej sprawdx czy masz równe te przewody od wtrysków do kolektora. A wogóle co widac w kompie jak wystepuje ten problem jexdziliscie z laptopem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po dosyć długiej pauzie. Udało mi się zażegnać problem,otóż musiałem wymienić reduktor na nowy bo mimo regeneracji i tak był z niego śrut no i przewód podcisnieniowy do reduktora też miał za słabe zasilanie,więc musiałem podciągnąć z całkim z innego źródła o większym podciśnieniu. Od tej pory śmiga jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...