Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Brzęczyk działa tylko jak zapali sie rezerwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

panowie mam problem jak w temacie, wymieniłem ten mały głośniczek i działa :confused4: ale tylko jak zapali się rezerwa

natomiast niepowiadamia o zapalonych światłach po otwarciu drzwi i tu pytanie co można z tym fantem zrobić

w szukajce jest masę wątków podobnych ale nieodpowiadają mi na mój problem :wallbash:

zainteresowanym serdecznie dziękuję

Opublikowano

moze nie masz podłaczonego brzeczka? tzn chodzi mi o to, ze nie dostaje sygnału o otwartych drzwiach (jest do tego oddzielna instalacja) w zóltej kostce 8 pin, chyba ze zakładałes fis to 21 w niebieskiej

Opublikowano
  • Autor

tzn mam sprawdzić czy w żółtej kostce jest 8 pin??

Opublikowano

Kolego są dwa brzęczyki jeden w formie przekaźnika – buzerek drugi jako głośnik ten głośnik jest w liczniku i owszem sygnalizuje rezerwie brak płynu spaloną żarówkę olej i takie tam. Pozostawienie zapalonych świateł i otwarcia drzwi odpowiedzialny jest buzerek przy listwie przekaźników pod kierownica

Opublikowano

tak jak kolega wyżej pisze, masz 2 brzęczki

Opublikowano
  • Autor

aha a ja cały czas myslałem ze jest jeden ten w zegarach

dobra a ten co jest pod kierowwnicą to który dokładnie i co sie z nimi dzieje ze połowa ludzi na forum ma problemy z tym

a tak na marginesie to czemu większość osób wymienia głośniczek w zegarch i działa im wtedy sygnał otwartych drzwi/zapalonych świateł :confused4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 18:22_________________________________________________ps. panowie pod kierą owszem jest przekaźnik 2 od lewej ale to chyba chodzi o sygnał klaksonu niejestem pewiem w książce "sam naprawiam" napisane jest tak.. skrzynka przekazników A nr przekaźnika 2 -Przekaźnik sygnału akustycznego[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 20:21_________________________________________________czy znajdzie się jeszcze ktoś co kuma bazę w tym temacie bo wciąż tego niejarze

Opublikowano

oświetlenie na otwarcie drzwi kierowcy Ci reaguje ok??

Opublikowano

no panowie u mnie to samo nie dziala sygnal zapalonej rezerwy a kiedys dzialal bynajmniej tak mi sie wydaje i zapalone switla itp tez cisza wiec co dzialac aby przywrocic stan poprzedni. nawet nie wiem kiedy przestalo dzialac bo nie przywiazywalem do tego uwagi

Opublikowano
  • Autor

oświetlenie na otwarcie drzwi kierowcy Ci reaguje ok??

tak oświetlenia po otwarciu drzwi reaguje normalnie,,zapala sie,,[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 23:08_________________________________________________

no panowie u mnie to samo nie dziala sygnal zapalonej rezerwy a kiedys dzialal bynajmniej tak mi sie wydaje i zapalone switla itp tez cisza wiec co dzialac aby przywrocic stan poprzedni. nawet nie wiem kiedy przestalo dzialac bo nie przywiazywalem do tego uwagi

stelo jak tak zrobisz to powinno powrócić do normy

Opublikowano

co to oznacza ze jak tak zrobisz powinno wrocic do normy? czy chodzi o post powyzszy w ktorym piszesz o przekaznikach tzn ze mam wymieniac , sprawdzic przekaznik od sygnalizacji akustycznej bo u mnie jak otworze drzwi to swiatelko sie zapala i w drzwiach i w srodku auta jutro rano sprawdze dla pewnosci

Opublikowano

to jest z b5 czy w b6 robi sie tak samo?

Opublikowano

Panowie jeszcze jedno pytanie gdzie morzna kupić takie cudo??? bo osobiście szukałem i lipa !!! Ewentualnie proszę o namiary :hi:

Opublikowano

Panowie jeszcze jedno pytanie gdzie morzna kupić takie cudo??? bo osobiście szukałem i lipa !!! Ewentualnie proszę o namiary :hi:

Jakie cudo, brzęczki? Jak tak to:

1. Zapytaj w ASO Audi

2. Żeby było taniej możesz spytać w Skodzie i Seacie

3. Allegro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.