Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?

Które wybrać w 18"

  1. 1. Które wybrać w 18"

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Popatrz tutaj, może znajdziesz coś ciekawego :mysli:

http://www.felgi-opony.com/galeria_felg_aluminiowych[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 09:00_________________________________________________

czy jest taka opcja żebym mógł poprosić kogoś o wstawienie do mojej furki TN4 i TN6 na zawieszeniu - 30mm? nie jestem wogóle kumaty w photoshopie :(

66558160bed75208med.jpg

Tak na szybko VT z TN6 :naughty:

a4bartek85tn6.jpg

Opublikowano

Według mnie to Tomasony dają rade choć Alutec nie są złe.

Opublikowano
  • Autor

dzięki Paulo77! jak dla mnie mega :kox:

w 18" tak będzie wyglądać?

a mógłbyś jeszcze zrobić tak z Alutecami? :naughty:

Opublikowano

W 18" i z glebą tak powinno to wyglądać :naughty:

A co zrobić z Alutecami, przecież na nich jest furka na zdjęciu :mysli:

ps. chwilowo będę bez neta wiec nie wiem kiedy dam rade zrobic next VT

Opublikowano

W 18" i z glebą tak powinno to wyglądać :naughty:

One bardziej wyglądają na 19" niż 18" :tongue4:

Opublikowano

proponuje rs6!

Ja tez bym proponowal ale Kolega nie chce ori :)

Opublikowano
  • Autor

A co zrobić z Alutecami, przecież na nich jest furka na zdjęciu :mysli:

ote]

chodziło mi o VT na 18" :wink4:

Opublikowano

A co zrobić z Alutecami :mysli:

chodziło mi o VT na 18" :wink4:

18" będą ciut większe niż 17" :wink4: ale na serio to odradzam Aluteki bo można je spotkac dosyć często i to w przeciętniakach (np.Astra)

Bierz TN6 chyba, że znajdziesz coś ciekawszego i w dobrej cenie.

Opublikowano
  • Autor

a powiedz mi jeszcze jak z trwałością tych Tomasonów? bo ja u siebie zauważyłem już lekkie odpryski na lakierze od kamyków :kwasny:

Opublikowano

Kuzyn jeździ na Tomasonach i ma to samo, Mówi, że nie gną się i takie rzeczy OKI, ale odpryski to ich zmora. Kręcił temat i okazało się, że nie wszystkie modele tak mają. Więc trzeba po prostu trafić

Opublikowano

a powiedz mi jeszcze jak z trwałością tych Tomasonów? bo ja u siebie zauważyłem już lekkie odpryski na lakierze od kamyków :kwasny:

Fele mam założone od marca i jak na razie nie mam ani jednego odprysku po kamieniach.

Bartek85, a te odpryski lakieru na jakich masz felgach i ile czasu jezdzisz na nich ?

Opublikowano
  • Autor

a powiedz mi jeszcze jak z trwałością tych Tomasonów? bo ja u siebie zauważyłem już lekkie odpryski na lakierze od kamyków :kwasny:

Fele mam założone od marca i jak na razie nie mam ani jednego odprysku po kamieniach.

Bartek85, a te odpryski lakieru na jakich masz felgach i ile czasu jezdzisz na nich ?

te odpryski mam na alutec'ach - jeżdzę na nich od marca :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.