Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stukanie w przednim zawieszeniu


DODGE-72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną brać :a4fan: mam problem coś stuka przy jezdzie po nierównościach wymieniłem wszystkie wachacze łączniki i dalej stuka dziwne jest to że gdy jade rano do pracy i auto jest zimne jest błoga cisza nic nie stuknie ale gdy wracam tą samą drogą autem rozgrzanym to już stuka zauważyłem ze stukanie nasila się w miare rozgrzewania się auta dziwne nie jest to głośne ale jest słychać to tak jak gdyby całe zawieszenie było wywalone ale nigdzie nie ma luzów może ktośto przerabiał będe wdzięczny za pomoc pozdrawiam dodge-72 :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jakieś stuki pojawiające się w miarę nagrzewania to może coś z :

- zawieszeniem silnika, poduszki - choć mało prawdopodobne

- z elastycznym łącznikiem wydechu

takie gdybanie

musłabyś dokładniej określić stuki , jakie i skąd :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy :a4fan: dzis byłem u fachowca od zawieszeń w zawieszeniu nie mam luzów a stuki są i to po lewej stronie głośne i wyrażne i czuć je na kierownicy przy jezdzie po dziurach czyli umarła śmiercią przedwczesną przekładnia poza tym wszystko ok jak wymienie dam znać czy się poprawiło a jeśli nie to żegnam sie z vw audi i wracam do bmw tam nie miałem takich problemów zawieszenie było wieczne pozdrawiam dodge-72 :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest napewno przekłani a już to przerabialem robia sie tam jakieś luzy można ja z regenerowac ! albo kupic z jakiies audicy ktora jest na czesci sam nie wiem opinie sa podzielone ze lepiej naprawic stara a inni mowia ze jednak kuppic uzywana ale tu nigdy nie wiadomo co sie kupuje moze tez byc juz popsuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich posiadaczy :a4fan:juz rozwiązałem problem ze stukami a problem był taki że zacierał się drążek kierowniczy i gdy go wyjełem na stół i zrobiłem sekcie zwłok to wyszło ze zmarł z powodu zatarcia się kulki w telonie i nie pracował na dziurach tylko szarpał całą listwą kierowniczą i z tąd te stuki pozdrawiam dodge-72 :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...