Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie długo zrobię mały upgrade w mojej A4 po wielu przeróbkach ale na początek co sądzicie o nowym gadżecie na razie nie zakładałem szybki bo czekam na diody w żarówkach bo che wymienić tylko u mnie są 4x W5W nie ma w niej żarówki rurkowej dodam że lampka jest ori w nocy to zajefajnie wygląda taka super poświata na drążku poprostu cudo

lampka1.jpg

lampka2.jpg

czekam na waszą opinię

Opublikowano

Kolego a powiedz mi co ty masz za wersje A4 bo mamy z tego samego rocznika auta a ja mam inny ten panel sterujący :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja swoją ostatnio przerobiłem ma wszystko po II lifcie a za lampke dałem 150 zeta pół roku temu w serwisie VW tylko nie miałem czasu bawić się z tym a ja mam sedana masz w mojej A4 jeszcze podświetlane nawiewy ale to nie wszystko nie długo będzie upgrade :naughty:

Opublikowano
:naughty: to takie buty, w takim razie czekam na kolejne mody. Jak na razie podoba mi się to co zrobiłeś :naughty:
Opublikowano
  • Autor

da się wymienić ale one są wystarczające według mnie tunel jest fajnie oświetlony

Opublikowano

Grippen z tymi diodami co ci dawałem na PW to jednak nie bierz takich, bo widze że u ciebie są zarówki normalne montowane w pionie(chyba że sie myle) a tamte najlepiej sprawują sie jako montowane w poziomie :gwizdanie:

A co do czerwonych diod extra sprawa :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kowi to teraz jakie mam brać diody żeby to elegancko świeciło

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam!

Dołączam się do pytania jakie tam numery, czy w aso będą po prostu wiedzieć jak powiem ze chce te po 2 lifcie??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mod interesujacy :good: czekam na koncowy wynik

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam Panowie :)

sam chcialem wymienic na cos takiego, ale na allegro widze tylko takie:

http://allegro.pl/listing/search.php?sg=0&string=lampka+podsufitki+a4

czyli zadna z nich nie jest podobna da tej na zdjeciach :(

w ogole to one będą jak coś pasować do mojego? jest z koncz 96 roku (grudzien).

na chwile obecna ma takie normalne lampeczki, bez bajerow..

Opublikowano

grippen panel pasuje plug&play?

Opublikowano
  • Autor

grippen panel pasuje plug&play?

tak jest identyczny

Opublikowano

ale przeciez to nie jest lampka z 2 liftu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ale przeciez to nie jest lampka z 2 liftu :gwizdanie:

przecież nie jest napisane że ona jest z II liftu przecież po lifcie były inne

Opublikowano

ja swoją ostatnio przerobiłem ma wszystko po II lifcie a za lampke dałem 150 zeta pół roku temu w serwisie VW tylko nie miałem czasu bawić się z tym a ja mam sedana masz w mojej A4 jeszcze podświetlane nawiewy ale to nie wszystko nie długo będzie upgrade :naughty:

Opublikowano

Czy lampka, która przedstawiona jest w tym poście będzie pasowała do mojego samochodu?

Mam audi z 1996r. Moja obecna lampka wygląda tak:

http://img12.imageshack.us/img12/460/dsc0086dj.jpg

<a href="http://img12.imageshack.us/img12/460/dsc0086dj.jpg"><img src="http://img12.imageshack.us/img12/460/dsc0086dj.th.jpg" border="0"></a>

bardzo proszę o odpowiedz :)

Opublikowano

Czy lampka, która przedstawiona jest w tym poście będzie pasowała do mojego samochodu?

Mam audi z 1996r. Moja obecna lampka wygląda tak:

http://img12.imageshack.us/img12/460/dsc0086dj.jpg

<a href="http://img12.imageshack.us/img12/460/dsc0086dj.jpg"><img src="http://img12.imageshack.us/img12/460/dsc0086dj.th.jpg" border="0"></a>

bardzo proszę o odpowiedz :)

Ty masz szybercach - spojrz na lampke z pierwszego posta i odpowiedz sobie sam na to pytanie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

panowie a czy można samemu wyrezać takie diody w podsufitkę? jeżeli tak to czy ktoś coś takiego robił albo wie jakich diód użyć do takiego moda żeby nie świeciły tak mocno tylko dawały delikatną poświatę???mam zwykłą beż szyberdachu.

Opublikowano
  • Autor

panowie a czy można samemu wyrezać takie diody w podsufitkę? jeżeli tak to czy ktoś coś takiego robił albo wie jakich diód użyć do takiego moda żeby nie świeciły tak mocno tylko dawały delikatną poświatę???mam zwykłą beż szyberdachu.

oczywiście można kupujesz dwie diody 3v i do tego rezystory i kombinujesz chyba ktoś tak robił tylko nie pamiętam kto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.