Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sądzicie o nowym gadżecie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też już mam podswietlane nogi nawiewy i te diody :tongue4: slepy widze cie na spocie w trn w sobote :evil:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja też już mam podswietlane nogi nawiewy i te diody :tongue4: slepy widze cie na spocie w trn w sobote :evil:

Grzesiek zrób foto bo chciałbym zobaczyć nawiewy podwietlone - zastanawiam się czy u siebie ich nie podświetlać..

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie mam pytanko, trochę obok tematu ale też związane z podświetleniem, kupiłem diody, oporniki itp i mam pytanie w sprawie podświetlenia klamek wew. Czy tą diodę lepiej dać z dołu czy z góry?? gdzie będzie lepszy efekt?? jak myślicie?? bede też rezać diody w lampce podsufitki, czy te diody też spiłowywac żeby bardziej rozpraszały?? :gwizdanie:

Dziękuję za wszelkie podpowiedzi :hi:

Opublikowano

ja też już mam podswietlane nogi nawiewy i te diody :tongue4: slepy widze cie na spocie w trn w sobote :evil:

Grzesiek zrób foto bo chciałbym zobaczyć nawiewy podwietlone - zastanawiam się czy u siebie ich nie podświetlać..

sorki za kijowa jakosc zdjecia sa to ori chyba z 99 roku nie widac różnicy :)

b842843bb2ba87a7m.jpg

f7c018d0779701bdm.jpg

Opublikowano

Ja kasuje. Jeszcze jeden post nie na temat (obojetnie kogo) i poleca kropy. Macie cos do siebie to prosze na PW. :hi:

Opublikowano

Panowie mam pytanko, trochę obok tematu ale też związane z podświetleniem, kupiłem diody, oporniki itp i mam pytanie w sprawie podświetlenia klamek wew. Czy tą diodę lepiej dać z dołu czy z góry?? gdzie będzie lepszy efekt?? jak myślicie?? bede też rezać diody w lampce podsufitki, czy te diody też spiłowywac żeby bardziej rozpraszały?? :gwizdanie:

Dziękuję za wszelkie podpowiedzi :hi:

kup poprostu dobre diody a nie te najtańsze z alegro 1-3zł, bo efekt to one słaby robią w lampce :gwizdanie:

Opublikowano

jeśli diody nie spiłujesz to będzie świeciła punktowo wiec troszke lipa.

ale chyba oprócz spiłowania musisz ją jakos wypolerować zeby swiatło odpowiednio przechodziło :mysli:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 13:20_________________________________________________a te podświetlanie pokrętełka od nawiewów fajna sprawa :slina:

trzeba sobie takie cos sprawić :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.