Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moje A4 - foto


BartekT81

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna sztuka, :good:

a te chromy to ori czy taśma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne lampy z tyłu :good:, pasowały bez problemu czy musiałeś przerabiać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszły idealnie bez żadnych przeróbek a jedyne co musiałem zrobić to zamienić dwa albo trzy kabelki w kostce tak to wszystko łatwo się montuje:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny samochodzik wygląda na nie zamęczony , czy te taśmy chromy w realu fajnie wyglądają masz jaki link gdzie zamawiałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentują się całkiem fajnie tylko mi po roku użytkowania farba zaczęła trohu schodzić.Ale ogólnie jestem zadowolony bo jest zdecydowanie lepiej niz bez nich. Taśmy te zakupiłem na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci się w nich nie podoba no ale trudno.Każdy ma swój gust a o gustach się nie dyskutuje.Mi pasuje tak jak jest a placenie ok. 400 PLN za orginalne używki (w tej cenie znalazłem na allegro) jest moim zdaniem totalną głupotą.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o jakość, i skąd są - po prostu choinką mi zalatuje i ... dlatego mi się nie podoba.

Ale to oczywiście kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już alu 16' i new oponki na nich na wiosnę zakładam i jak już będą to zrobie jakieś fotki i wrzuce na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,niestety jeszcze na żadnym nie byłem. Po pierwsze ograniczenia czasowe a po drugie to nawet nie do końca wiem gdzie i kiedy one są bo nie śledze tego na forum. Pozdrawiam[br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 09:44_________________________________________________Godnie z obietnicą,narazie tylko jedno,ale wrzucam fotę z alu, które założyłem. Może felgi nie jakieś zwymyślane bo ori od Audi, ale mnie się podoba :):););)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e955fd5f9ed3517.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne lampy :thumbdown:

chrom może byc.

załóż białe kierunki boczne, bo tylko tyle ci pomarańczowego zostało a nie pasuje to do wizerunku auta.

spasuj przedni zderzak, bo wygląda jakby była walona :evil:

a ogólnie to ładne auto :good: te felgi to jedne z najlepszych jeśli chodzi o 16" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z okolic :)

Przyjemny egzemplaż. Z tyłu praktycznie klon mojego. Widze, że mody od lamp zaczynałeś na felgach powoli kończysz (chyba że są jeszcze jakieś ambitne plany), ja zaczynałem na odwrót i jeszcze przednie lampy zostały, które pasowałoby mi na soczewki po lifcie zamienić :kox:

Tak jak kolega wyżej, polecam zmianę kierunków bocznych - mała rzecz, a cieszy :naughty:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...