Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Skrzynia i most tylnie z B3/B4


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pasuje skrzynia i most tylni z B3/B4 ? :) Skrzynia podejrzewam ze normalnie jest to samo a jak dyferek ? :) Chodzi mi o to zebym mogl sobie dorzucic elektroszpere w sumie na zimowe zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie qutasi.......

z reszta blokada i tak sie rozłacza po przekroczeniu 25km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozlaczanie blokady to co innego i wiem o tym :)

Rozwiniesz temat ? Skrzynia powinna byc praktycznie identyczna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia owszem, ale przelozenia inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

odgrzeję trochę temat żeby nie zakładać nowego tematu

zastanawiam się nad możliwością przełożenia tylnego mostu z b4 ale nie wiem czy da się go bez przeróbek zamontować a co do przełożeń to wg etki są takie mosty w b4 z takimi samymi przełożeniami jak w a4 (z tego co się orientuje to w moim afn przełożenie wynosi 35/9 i etka ma dyferencjał do b4 o numerach 01H 500 040 D o przełożeniu 35/9).

A jeśli nawet niema takiego przełożenia to czy w dyfrze z b4 nie dało by się podmienić koła talerzykowego i wałka atakującego z a4?

Nie wiem ale wg mnie to najważniejszą sprawą jest tu mocowanie ew rozmiar czy jest taki sam czy da się go bez problemu zamontować.

Potem tylko sterownik wiązka i wężyk w dieslu to by trzeba się było pewnie bod vacum pompe podpiąć z podciśnieniem no bo i gdzie? I powinno być :decayed:

Jeśli ktoś by pytał: "A po co Ci to?"

Miałem w B3 i niejednokrotnie mnie uratowała (czasem zdarza mi się wjechać tam gdzie nie powinienem), ponadto widzielibyście mine gościa z vitary jak On terenówką nie dał rady wjechać na stromy bardzo śliski podjazd a jakimś "starą zmęczoną życiem osobówką" wyjechałem. Gdziekolwiek przekrzyżuje samochód albo na będzie dosyć mocno pochylony to bez blokady ciul z tego że ma napęd na 4 koła. Można też się po kręcić i pobawić w zimie jak ktoś tu chyba pisał - ale mnie to raczej nie cieszy jak już coś to wolę zpier....c w zakrętach na śniegu ale to już napewno bez difflocka :D Mógłbym wiele wymieniać. Wiem sowje miałem jezdziłem teraz mam eds i wiem swoje ten eds to o d..e rozbić w porównaniu z sztywną blokadą to właściwie nic nie daje tylko taki bajer na zasadzie "Mam EDS w swojej A4...." śmiech na sali poprostu :polew:

Zaraz będzie że a4 to nie ternówka itd itp... Jakoś starsze audi miały i było dobrze a nawet bardzo dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynia z b4 nie pasuje do a4 do silnika ja przymocujesz ale w innym miejscu ma mocowania na lapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...