Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężarka w klimatyzacji


driv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pewien problem tzn albo sprężarka jest mało wydajna ale najbardziej prawdopodobne, że w ogóle się nie załącza! Czy możliwe że są to problemy z elektrką, jakimś czujnikami? Pomocy

Dodam, że w tamtym roku klima działała ekstra:(

Pozdrawiam i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężarka jest mało wydajna ale najbardziej prawdopodobne, że w ogóle się nie załącza

to albo dziala albo nie?? zapala sie śniezynka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio taki sam problemik.Na początku wszystko było ok . Po wymianie rozrządu przestała działać klima . Przyczyną było nie podłaczenie przez mechanika czujnika sprężarki.Znajduje się on patrząc od przodu po lewej stronie za zdeżakiem kolo chłodnicy zielona kostka. diagnoza i naprawa u mechaniora od klimy kosztowało mnie 30 zł. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pewien problem tzn albo sprężarka jest mało wydajna ale najbardziej prawdopodobne, że w ogóle się nie załącza! Czy możliwe że są to problemy z elektrką, jakimś czujnikami? Pomocy

Dodam, że w tamtym roku klima działała ekstra:(

Pozdrawiam i z góry dzięki

musisz wiedzieć czy sie włacza czy nie , bo tak to ci nikt w tym problemie nie pomoże :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz - dokładnie jest to po wymianie rozrządu, śnieżynka świeci ale moim skromnym zdaniem dmucha zwykłe powietrze. A jeśli chodzi o tą zieloną kostkę, to dostanę się do niej od góry czu od dołu:) :a4fan::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez paliła sie śnieżynka. Jak pamietam to mechanior dostał sie przez otwór od halogenów chociaż miał drobne problemy. Pokombinujes to zrobisz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...