Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i sie stalo zakupilem S4 nie bede sie rozpisywac powiem tylko tyle ze przebieg to 199 tys km,auto ze Szwajcarii sprawdzone w BB w CompSporcie silnik stan bardzo dobry co jest najwazniejsze :) Wyposazenie normalne bez szalenst,skóra w idealnym stanie,jest pare detali do poprawek takiej kaspalona przetwornica zenona,nie dzialaja sprykiwacze zenona.Pare fotek,jak zrobie kiedys lepsze to wstawie. :good:

http://picasaweb.google.pl/tukan2009/AudiS4?authkey=Gv1sRgCJzS28iC0-jlHw#

Opublikowano

nie moge sie doczekac kiedy i ja napisze, ze wlasnie nabylem E-se

gratulacje :good:

Opublikowano

kolega ode mnie z pokoju wlasnie sie przymierza do E-sy

pytal dzis o spalanie (zna sie na motoryzacji wiec wie co bierze - gaz nie wchodzi w rachube) czy zmiesci sie bez butowania w 15 l/100 km w miescie

powiedzialem, ze tak

przed chwilka pokazalem mu zdjecie budzika, na ktorym widac 13 l/100 km

i juz sie chlopak cieszy :)

Opublikowano
  • Autor

To nie jest spalanie w miescie tylko odcinki po 70 km i troszke po krakowie :) Wiec w 15 w miescie powinien sie miescic :good:

Opublikowano

nie no, jak kumam, bo auto stalo podczas robienia zdjec

15-17 l jest do przyjecia przez kolege mojego :)

Opublikowano

Gratulacje zakupu i zycze bezawaryjnej jazdy. :hi:

Opublikowano

no i git :good:, ogarnij furkę i porób ładne fotky , zegar analogowy to wychodził po lifcie??

Opublikowano
:good: no panie Tukan masz opóźnienie :evil: miałeś wstawić eSę wcześniej na forum :decayed:
Opublikowano
  • Autor

no i git :good:, ogarnij furkę i porób ładne fotky , zegar analogowy to wychodził po lifcie??

Oba elektroniczne to dopiero 2000r. it chyba dopiero od marca albo kwietnia czy jakos tak :)
Opublikowano

Tukan, to jest ta z Bielska, z komisu ?

Opublikowano
  • Autor

Tukan, to jest ta z Bielska, z komisu ?

Tak a co?
Opublikowano

Pogratulować wozidła :cool1: Brak relingów mi trochę przeszkadza :gwizdanie: I te lampki tył :disgust: Większa felga i będzie cacy :wink4: Ładna seria :decayed::tongue4:

Opublikowano

byłeś w Bielsku i się nie odezwałeś??[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 17:33_________________________________________________o jezuuu ściągnij szybko tą ramke inter-gówna bo zgorszenie siejesz

Opublikowano

Bardzo fajne autko - w końcu eSka, :naughty: ale faktycznie... kombi bez relingów jakieś takie gołe jest. :) No i to drewno... :(

Opublikowano

tylne światła fuuuu...

rszeta bardzo ładna.

FISik do naprawy...

Opublikowano

Ive się nudzi i się eSie przygląda :naughty:

Opublikowano

Ive się nudzi i się eSie przygląda :naughty:

bo mi sie wydaję ,że lewa strona była kiedyś kombajnem :shocked:
Opublikowano

fiu fiu troszke mnie tylne lampy nie pasują a reszta :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ive się nudzi i się eSie przygląda :naughty:

bo mi sie wydaję ,że lewa strona była kiedyś kombajnem :shocked:

Ze jak? po polsku prosze [br]Dopisany: Lipiec 09, 2009, 06:14:59 _________________________________________________

o jezuuu ściągnij szybko tą ramke inter-gówna bo zgorszenie siejesz

A cos z tym komisem nie tak? Mi to auto zostalo polecone wiec je ogladnolem wszystko bylo ok wiec przygarnolem ja :)
Opublikowano

...nie no taki żart Tukan luz :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.