Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piła - HOT LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Córy masz fajne Adaś, ale chodziło raczej o inne :gwizdanie:

to jedna moja a druga Pawła_ Poznań :naughty:

Opublikowano

2dtu5af.jpgsnzz3r.jpg[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 16:33_________________________________________________eber1t.jpg

od lewej MADAS - PAWEŁ - KUREDU

Opublikowano

No to dawać po kolei, co kto ma ;)

Opublikowano

...do nikogo nieszlo sie dodzwonic wczoraj-Aydaho tylko odebral... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

...do nikogo nieszlo sie dodzwonic wczoraj-Aydaho tylko odebral... :naughty: :naughty: :naughty:

telefon mi się ładował :embarrassed:

Opublikowano

dobra dobra-mmsow nie moglem Ci wyslac,bo telefon jest nieskonfigurowany i nie szlo-Truckmaniak tez sie nie doczekal,ale jak ogarne fotki podam linka-jak bedzie ktos chcial zobaczyc... :wink4:

Opublikowano

...urodziny Cubera :gwizdanie: :cool1::kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra dobra-mmsow nie moglem Ci wyslac,bo telefon jest nieskonfigurowany i nie szlo-Truckmaniak tez sie nie doczekal,ale jak ogarne fotki podam linka-jak bedzie ktos chcial zobaczyc... :wink4:

Spoko, spoko. Zadzwoniłeś z info.

Jesteś rozgrzeszony ;)

Opublikowano

...urodziny Cubera :gwizdanie: :cool1::kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2009, 17:42_________________________________________________Ja tez pozniej jakies foty powrzucam :naughty:

Opublikowano

...urodziny Cubera :gwizdanie: :cool1::kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz mówisz :polew: :polew:

ps.mamy dwa filmiki znaczy się Korzeń ma :decayed: jeden z podróży na zlot i drugi zajefajny filmik z naszego powrotu :naughty:

Opublikowano

to dawajcie :wink4:

Opublikowano

... i drugi zajefajny filmik z naszego powrotu

krzyniek Wystaw koniecznie ten folmik gdzieś w internecie :polew: :polew:

Opublikowano

...urodziny Cubera :gwizdanie: :cool1::kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz mówisz :polew: :polew:

ps.mamy dwa filmiki znaczy się Korzeń ma :decayed: jeden z podróży na zlot i drugi zajefajny filmik z naszego powrotu :naughty:

zapodaj na You Tube i podeślij linka bo nie :notworthy:chce mi się szukać

Opublikowano

ale nie w tym watku... niech wszystkie fotki i filmy beda w "podsumowanie i foto" :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Zlot zakończony...

Fotki i filmiki w odpowiednim wątku :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.