Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pepin.jpg

a teraz Tomeks :naughty:

tomeks.jpg

Opublikowano

Jarko czy Ty czytasz swoje PW?? :mysli:

Opublikowano

Rada dla przyszłych organizatorów.

Nie organizować zlotu w Pile bo Adrian jest tam spalony :evil:

Telefon się w końcu znalazł, i na drugi dzień normalnie mnie wpuścili. :tongue4::polew: Dlatego postanowiłem nie zamykać im tego klubu.

Sorki jeszcze raz chłopaki za zamieszanie na mieście :notworthy:

Opublikowano

Rada dla przyszłych organizatorów.

Nie organizować zlotu w Pile bo Adrian jest tam spalony :evil:

Telefon się w końcu znalazł, i na drugi dzień normalnie mnie wpuścili. :evil::polew:

Ale i tak później wystawili Cię za drzwi - znowu :):polew:

Opublikowano

Ale i tak później wystawili Cię za drzwi - znowu :):polew:

Bo już mi się tam nudziło i postanowiłem wrócić do prawego miejsca naszego pobytu.

Opublikowano

Sorki jeszcze raz chłopaki za zamieszanie na mieście :notworthy:

przestań - przynajmniej coś się działo a tak to nie było by czego wspominać - za rok za Ty mnie niesiesz do ronda :decayed:

Opublikowano

Sorki jeszcze raz chłopaki za zamieszanie na mieście :notworthy:

przestań - przynajmniej coś się działo a tak to nie było by czego wspominać - za rok za Ty mnie niesiesz do ronda :decayed:

Za rok proponuję zabrać ręczniki :gwizdanie:

Opublikowano

powinny byc jeszcze podane wyniki na forum z eliminacji na lotnisku :naughty:

Opublikowano

powinny byc jeszcze podane wyniki na forum z eliminacji na lotnisku :naughty:

ale te nieoficjalne :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Flyer 13,10 na cwiare...

Najszybsze B6 [no bo 2.5TDI!] w PL :decayed:

Opublikowano

powinny byc jeszcze podane wyniki na forum z eliminacji na lotnisku :naughty:

ale te nieoficjalne :gwizdanie: :decayed:

nieoficjalne zostawmy dla siebie :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Flyer 13,10 na cwiare...

Najszybsze B6 [no bo 2.5TDI!] w PL :decayed:

1,06promila - dziękuje :evil:

Opublikowano
075fir.jpg089rrl.jpg090kla.jpg106b.jpg123bso.jpg128ay.jpg143ybx.jpg174bnb.jpg233lbi.jpg239k.jpg257w.jpgimg3570obb.jpgimg3578v.jpgimg3585d.jpg
Opublikowano

Flyer 13,10 na cwiare...

Najszybsze B6 [no bo 2.5TDI!] w PL :decayed:

1,06promila - dziękuje :evil:

Csiii... ja sie przynajmniej nie krylem :decayed:

Opublikowano

pepin.jpg

a teraz Tomeks :naughty:

tomeks.jpg

byłem na mecie minutę szybciej niż reszta :gwizdanie:

Opublikowano

geovitapia173.th.jpgrl][br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 13:23_________________________________________________ale fakt "mikrofon" razem trzymali :naughty:

Chyba się zdecyduje i wrzucę jak tańczyli razem przy tym śpiewaniu :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie, lepiej nie, bo to bedzie masakra :polew:

Opublikowano

geovitapia173.th.jpgrl][br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 13:23_________________________________________________ale fakt "mikrofon" razem trzymali :naughty:

Chyba się zdecyduje i wrzucę jak tańczyli razem przy tym śpiewaniu :naughty: :naughty: :naughty:

Dawaj, dawaj - nie ma że boli... :kox:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 18:46_________________________________________________

Ale i tak później wystawili Cię za drzwi - znowu :):polew:

Bo już mi się tam nudziło i postanowiłem wrócić do prawego miejsca naszego pobytu.

Ale przed wyjściem załatwił 3 takich:

ochroniarz.jpg

:polew: :polew:

Opublikowano

powital wszystkich :hi: chce podziekowac za to ze moglem byc razem z wami na zlocie...naprawde bylo full wypas...podziekowania dla organizatorów... :good:

Opublikowano

zdjcie425.jpg vs. 2e5165t.jpg

:mysli::decayed::kox::polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.