Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze kilka moich fotek

http://picasaweb.google.com/jarkonh/ZlotWPile2009#

jakby co to dawać cynka to wykasuje te niewłaściwe :gwizdanie:

ładne pazdzierze na fotce nr 22 :gwizdanie: :naughty:

no i nikt tez nie powie że Poziek nie tańczy i to z jaką laską :cool1::evil:

ty już tu nie opowiadaj bo i tak jutro rano podajesz starszyźnie raport z roboty jaką odwaliłeś...

do tego dla prezesa mała czarna a dla mnie late :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty:

Opublikowano

fotka 195 od Jarko - Musashi po prawej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wygląda dość "nie wyraźnie" :polew: :polew: :wink4:

no no, ta też jest ostra :naughty: :naughty: :naughty:

P1170947.JPG

tzw mistrz drugiego planu :kox:

Opublikowano

mnie to najbardziej urzekła ta fotka :decayed:

P1170474.JPG

:decayed: :decayed:

Opublikowano

przepraszm Panie prezesie ale na jutro chciałem wolne :wink4:

Opublikowano

fotka 195 od Jarko - Musashi po prawej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przysnal nad VAGiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra jest jeszcze fotka 39 :naughty:

Opublikowano

mnie to najbardziej urzekła ta fotka :decayed:

P1170474.JPG

:decayed: :decayed:

a niby tak niepozornie :gwizdanie:

P1170476.JPG

Opublikowano

Jarku to jest wlasnie 195 :decayed:

Opublikowano

fotka 195 od Jarko - Musashi po prawej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przysnal nad VAGiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra jest jeszcze fotka 39 :naughty:

No auto-scan czasem długo leci :polew:

Opublikowano

Jarku to jest wlasnie 195 :decayed:

no ta

P1170947.JPG

Opublikowano

No auto-scan czasem długo leci :polew:

raczej defragmentacja dysku :naughty:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:44_________________________________________________

Jarku to jest wlasnie 195 :decayed:

no ta

no dokladnie :) ale napisales ze ta tez jest dobra... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kuredu gdzie Ty z tą łapą się zaciągasz :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

P1170946.JPG

ta też dobra :polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:46_________________________________________________

Kuredu gdzie Ty z tą łapą się zaciągasz :decayed::polew: :polew:

.... i jeszcze na ciebie krzyczy :polew: :polew:

Madas nie podskakuj bo paule zawołam :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Musa lekko przegiety a Kuredu dalej za cycka lapie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:47_________________________________________________za to Weronika jaka usmiechnieta :naughty: :naughty:

Opublikowano

e tam zaraz łapie - delikatnie podtrzymuje :) A Musa ROXXX!!! Faza druga :polew:

Opublikowano

wazne że Wercia się cieszy :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

e tam zaraz łapie - delikatnie podtrzymuje :) A Musa ROXXX!!! Faza druga :polew:

zgonix :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:50_________________________________________________

wazne że Wercia się cieszy :naughty: :naughty:

ja się cieszę jak moja żona się cieszy bo wtedy wszyscy się cieszymy :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Jarku to jest wlasnie 195 :decayed:

no ta

no dokladnie :) ale napisales ze ta tez jest dobra... :wink4:

w sensie że o tą właśnie mi również chodziło - miałem już wcześniej ją wkleić, ale jakoś mi się zapomniało :rolleyes:

Opublikowano

e tam zaraz łapie - delikatnie podtrzymuje :) A Musa ROXXX!!! Faza druga :polew:

zgonix :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:50_________________________________________________

wazne że Wercia się cieszy :naughty: :naughty:

ja się cieszę jak moja żona się cieszy bo wtedy wszyscy się cieszymy :decayed::polew: :polew:

cieszyć to sie jutro będziemy jak się wszystko potwierdzi - daj znać i zakładam nowy wątek :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

e tam zaraz łapie - delikatnie podtrzymuje :) A Musa ROXXX!!! Faza druga :polew:

zgonix :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:50_________________________________________________

wazne że Wercia się cieszy :naughty: :naughty:

ja się cieszę jak moja żona się cieszy bo wtedy wszyscy się cieszymy :decayed::polew: :polew:

cieszyć to sie jutro będziemy jak się wszystko potwierdzi - daj znać i zakładam nowy wątek :naughty: :naughty: :naughty:

ojjj ???

Opublikowano
  • Autor

e tam zaraz łapie - delikatnie podtrzymuje :) A Musa ROXXX!!! Faza druga :polew:

zgonix :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:50_________________________________________________

wazne że Wercia się cieszy :naughty: :naughty:

ja się cieszę jak moja żona się cieszy bo wtedy wszyscy się cieszymy :decayed::polew: :polew:

cieszyć to sie jutro będziemy jak się wszystko potwierdzi - daj znać i zakładam nowy wątek :naughty: :naughty: :naughty:

ojjj ???

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.