Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PIŁA 2009 - doświadczenia po kolejnym zlocie, plusy i minusy


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

2. przejazd przez miasto - każdy wie jak się skończył (kierowcy srebrnego sedana RFS chyba Radom musiało się ciepło zrobić jak hamował za mną - już lekko zjechałem i zostawiłem odstęp przede mną by PrePL w razie co nie ucierpiał, a za srebrnym sedanem nastąpiło owe boom). Wyjazd z lotniska jest idealny do ustawki :good: czekam na fotki sznurka aut.

z przejazdem przez miasto zawalila Policja... nie dosc ze sie spoznili o 20 min to jeszcze obstawili tylko 2 skrzyzowania :thumbdown: ale tak to w PL jest ze jak sa potrzebni to ich nie ma a za piwo bod blokiem to Ci mandat wpier*ola :kwasny::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA również bardzo chwalę organizacje i zaplanowanie wszystkiego na zlocie. Jeśli powtórzy się schemat zlot z małymi poprawkami to już będzie to wielki skok na przód. Dlatego sceptycznie bym podchodził do dodawania innych atrakcji ... poprostu zbrakie na nie czasu. Dopracować ten schemat i będzie OK.

to chciałem właśnie już wcześniej napisać, nie będzie kiedy zrobić piłki nożnej czy siatki ( postaramy się jednak), bo tak na prawdę zlot to sobota ...... i na tym dniu trzeba się skupić i pokazać całej Polsce co znaczy A4 Klub Polska :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownujac to np do Bukowiny to pamietam ze dopero w sobote wieczorem dowiedzialem sie ze ten co latal z identyfikatorem Pozka to Jarko :cool1:

zdemaskowali Nas :decayed:

doceniam jednak Bartka i Adama za swoj trud i prace jaka wlozyli w organizacje, za ich czas bo wiem ze lekko nie mieli, a jak na taka ilosci gadzetow, pomyslow i zaplanowanie czasu na caly weekend, od rana do nocy, to uwazam ze zlot byl naprawde mega udany :good: :good:

Wszyscy doceniamy :good:

Napiszę nawet więcej, macie tam dobrą ekipę w Poznaniu - super że tylu Was było zaangażowanych w organizację na lotnisku :oklaski:

Macie tam spory potencjał, ale można go jeszcze lepiej wykorzystać - właśnie po to jest ten wątek aby o tym porozmawiać i wysłuchać co komu brakowało :)

Jeszcze jedno, ktoś juz kiedyś pisał a ja sie pod tym podpiszę:

Tak powinny wyglądać zloty letnie - lotnisko, zabawy z autami - zlot motoryzacyjny :good:

Do typowej klubowej integracji i imprezowania przeznaczmy zloty zimowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chciałem właśnie już wcześniej napisać, nie będzie kiedy zrobić piłki nożnej czy siatki ( postaramy się jednak), bo tak na prawdę zlot to sobota ...... i na tym dniu trzeba się skupić i pokazać całej Polsce co znaczy A4 Klub Polska :evil:

to moze w piatek zrobic luzny dzien bez dyski? :mysli: taki z zabawami i grami na swiezym powietrzu (siatkowka, badminton, ping pong itd itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

JA również bardzo chwalę organizacje i zaplanowanie wszystkiego na zlocie. Jeśli powtórzy się schemat zlot z małymi poprawkami to już będzie to wielki skok na przód. Dlatego sceptycznie bym podchodził do dodawania innych atrakcji ... poprostu zbrakie na nie czasu. Dopracować ten schemat i będzie OK.

to chciałem właśnie już wcześniej napisać, nie będzie kiedy zrobić piłki nożnej czy siatki ( postaramy się jednak), bo tak na prawdę zlot to sobota ...... i na tym dniu trzeba się skupić i pokazać całej Polsce co znaczy A4 Klub Polska :evil:

na mały meczyk zawsze by się czas znalazł, choćby w sobotę między 17 a 20 wiele osób udało się nad jezioro, można było coś rozegrać :wink4: a co do ostatniego zdania zgadzam się w 10000% :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 20:17_________________________________________________

Wszyscy doceniamy :good:

Napiszę nawet więcej, macie tam dobrą ekipę w Poznaniu - super że tylu Was było zaangażowanych w organizację na lotnisku :oklaski:

Macie tam spory potencjał, ale można go jeszcze lepiej wykorzystać - właśnie po to jest ten wątek aby o tym porozmawiać i wysłuchać co komu brakowało :)

Jeszcze jedno, ktoś juz kiedyś pisał a ja sie pod tym podpiszę:

Tak powinny wyglądać zloty letnie - lotnisko, zabawy z autami - zlot motoryzacyjny :good:

Do typowej klubowej integracji i imprezowania przeznaczmy zloty zimowe :)

dokładnie :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wynająć katering (kwestia kasy!) który zagwarantuje jedzenie + coś do dokupienia dla chętnych jak i miejca siedzące. W jazdach sprawnościowych mogę pomóc juz sygnalizowałem Madasowi.

niedościgłe marzenie:

4. Jakaś zamrażalka na "napoje" - latem pić ciepłe piwko :thumbdown:

Ten katering to fajna opcja - ja jestem za tym żeby nie było obiadu w budynku tylko właśnie coś takiego na lotnisku. Taka firma rozkłada grille, daje Nam jedzenie, osoby z zewnątrz również mogą coś zakupić, zapewne również mogliby postawić kilka stolików i ławki. Do tego pewnie by mieli jakąś lodówkę i zimne napoje :mysli:

a może browar Lech by sie skusił i postawił namiocik z pipką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może browar Lech by sie skusił i postawił namiocik z pipką :naughty:

własnie o to chodziło :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

też myślałem o zewnętrzym kateringu na lotnisku, taki namiot jak pisze Jarko na pewno byłby oblegany :wink4: oczywiście klubowicze mogliby mieć wykupione posiłki a osoby z zewnątrz kupowałaby same :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może browar Lech by sie skusił i postawił namiocik z pipką :naughty:

własnie o to chodziło :naughty:

były rozmowy i są nadal tylko czasu było za mało ...

widzę że podobne myśli mamy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wszystko podobało,

jeszcze raz dziękuję za organizację :good: :good: :good:

wkurvia mnie jednak zawsze to na każdym zlocie, że nie z każdym mogę zamienić choćby słowo... :evil: :evil: :evil:

wkurvia mnie też to, że nie każdy chce to słowo zamienić... ( to bardzo bardzo nieliczne wyjątki) :evil: :evil: :evil:

więcej luzu i uśmiechu na przyszłość :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na minus to to ze zagrzały mi sie klocki podczas wyscigów ;(

a tak na prawde to bardzo mi sie podobało.... szczególnie przejazd przez miasto gdzie brać robotnicza zamiast kopac doły to brali aparaty i robili nam zdjęcia - szkoda ze policja tylko dwa ronda zablokowała bo troche nas posiekało ale i tak bylo super

no i ten widok jak wpadlismy na lotnisko i kazdy deptał ile wlazło

fakt - jakis stoliczek by sie przydał do zjedzenia kiełby - po chwili bylem caly w musztardzie - ale ja tak mam :polew:

szkoda ze tylko na sobote moglem przyjechac... moze nastepnym razem uda sie być trzy dni...

WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW - KAWAL DOBREJ ROBOTY :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może następnym razem przy liście zlotowej będą małe avatarki ze zdjęciami gębowymi ...

bo Adaś znowu patrząc prosto w oczy TrueOgre powie Cubrowi żeby ten go zawołał po odbiór zamówienia :D

Trzeba na następne lotnisko załatwić jakiegoś STARa żeby fotki z 2metrów porobić i filmy i postawić go w połowie 400m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja pomarudzę jeszcze, że do zabawy na lotnisku trzeba było namawiać ... do miski z woda było chyba tylko 6 chętnych osób ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki oczyściłem ten wątek z OT. Proszę już zbastować z fisiowaniem, przynajmniej tutaj :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...