Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty w Kwidzynie - zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

maniek i co z tymi ulotkami kiedy bedą :gwizdanie:

w srode na spota przywieziemy i kazdy dostanie po kilka sztuk :wink4:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 13:38_________________________________________________co tu taka cisza? poumierali wszyscy czy jak? :wink4: meldowac szybciutko kto jutro bedzie :naughty:

Opublikowano

maniek i co z tymi ulotkami kiedy bedą :gwizdanie:

w srode na spota przywieziemy i kazdy dostanie po kilka sztuk :wink4:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 13:38_________________________________________________co tu taka cisza? poumierali wszyscy czy jak? :wink4: meldowac szybciutko kto jutro bedzie :naughty:

A ja myślałem, że już nie trzeba się meldować :-) Ok, no to będę.

Opublikowano
  • Autor

maniek i co z tymi ulotkami kiedy bedą :gwizdanie:

w srode na spota przywieziemy i kazdy dostanie po kilka sztuk :wink4:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 13:38_________________________________________________co tu taka cisza? poumierali wszyscy czy jak? :wink4: meldowac szybciutko kto jutro bedzie :naughty:

A ja myślałem, że już nie trzeba się meldować :-) Ok, no to będę.

jak nie trzeba, jutro bedzie obecnosc sprawdzana :polew:

Opublikowano

Jutro mam tylko jeden kurs do Tczewa, więc raczej będę ;)

Opublikowano

siemka mnie niestety jutro nie będzie muszę jechać do gdańska z moją piękną na egzamin i nie zdarzę wrócić :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

siemka mnie niestety jutro nie będzie muszę jechać do gdańska z moją piękną na egzamin i nie zdarzę wrócić :wallbash:

a Kamil bedzie? bo powinny byc juz ulotki to by wzial dla Ciebie zebyscie mieli troche na Sztum :wink4:

Opublikowano

A ja mam dziś w końcu wolny wieczór i pozwolę sobie obejrzeć meczyk :-)

Także mnie nie będzie. Po ulotki mogę się zgłosić do Mańka ;-)

Opublikowano
  • Autor

A ja mam dziś w końcu wolny wieczór i pozwolę sobie obejrzeć meczyk :-)

Także mnie nie będzie. Po ulotki mogę się zgłosić do Mańka ;-)

no teraz to wymysliles, wpadnij chociaz na chwile, wezne telewizor :naughty:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 13:54_________________________________________________Trzeba bylo zostac dluzej bo szkoda czasu na ten mecz... :gwizdanie:

Dzieki za spota :good:

Opublikowano

hej Maniek zapraszamy Cię przy okazji do nas jak bedziesz w okolicach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hej Maniek zapraszamy Cię przy okazji do nas jak bedziesz w okolicach :naughty:

Dzieki wielkie, jak bede to sie odezwe :)

Opublikowano

hej Maniek zapraszamy Cię przy okazji do nas jak bedziesz w okolicach :naughty:

Dzieki wielkie, jak bede to sie odezwe :)

:good:

Opublikowano

Uwaga :!:

Pojawiła się możliwość zapisów na kolejną turę polarków klubowych.

Szczegóły znajdziecie >> TUTAJ <<

Serdecznie zapraszam :)

Dziękujęi pozdrawiam :hi:

Opublikowano

A co tu tak Cicho? Szykować się na 18 bo dzisiaj zjeżdża się niezła ekipa .

Opublikowano

O 16stej mam egzamin w Elblągu. Postaram się być ;-)

Opublikowano
  • Autor

Siema, jak wczoraj frekwencja? Ja urlopuje i dlatego nie przybylem :wink4: Pozdrowionka z Zakopca :hi:

Opublikowano

Bardzo pozytywnie. Dziesięć autek i nowe twarze ;-)

Pomorskie Spoty w Kwidzynie ;)

Opublikowano

Ema,wczorajsza frekfencja nie wyszła najgorzej-10 cacek było lecz liczyłem na więcej :mysli: pozdro

Opublikowano

Ja byłem w robocie i nie mogłem się zjawić, może za 2 tygodnie będę ;)

Opublikowano

Jak zawitam do Polski to z checia sie na taki mini zlocik skusze.Grile palicie tam jakies?Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Jak zawitam do Polski to z checia sie na taki mini zlocik skusze.Grile palicie tam jakies?Pozdro

zapraszamy :wink4: a grille chyba trzeba bedzie zaczac palic bo zima idzie... :mysli:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 00:47_________________________________________________Siema :hi: Ja juz po urlopie :) Slyszalem ze koledzy ze Sztumu licznie przybyli :good: Mam nadzieje ze na nastepnym frekfencja bedzie powalajaca az parkingu zabraknie :gwizdanie: :kox: Pozdrowionka i do zobaczenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.