Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty w Kwidzynie - zapraszamy


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy który z Was ma 15stki na sprzedaż? Nie pamiętam, ale na którymś spocie ktoś coś wspominał. Szukam kółek na zimę. Muszą być 15stki bo mam zdrowe zimówki 195/65/15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy który z Was ma 15stki na sprzedaż? Nie pamiętam, ale na którymś spocie ktoś coś wspominał. Szukam kółek na zimę. Muszą być 15stki bo mam zdrowe zimówki 195/65/15

ja mam, ja mam:) 15" alu oryginal audi (wzor ktory wychodzil standardowo w B6) - zapraszam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza ??? wiaterek pizga po okolicy nieźle, :kox: wywiało was gdzieś ??

chyba wicherek :wink4: w sopocie podobno molo zdemolowal :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, kto w Kwidzynie dobrze rozrząd wymieni? Rybicki - 200 PLN i na razie jestem za tą opcją. Chyba, że macie coś ciekawszego. Interesuje mnie FV ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek a jak ulotki możesz pokazać pojekt i cene na pw :gwizdanie:

poszukam i pozniej wrzuce, a co do ceny to zadna tajemnica: 1 litr srodka korupcjogennego... :wink4: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas podobnie, ale rozkminiamy jak zime przetrwac bo niestety nie ma w Kwidzynie zadnej sensownej miejscowki zeby sie schowac z autkami :wink4: pewnie sie skonczy na tym ze beda spoty bez aut ale z :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w zimę był z 30 min stania i do domu ale trza coś pomyśleć :mysli:.

ostatnio mieliśmy razem z vw spota (ostatnimi czasy mamy razem spoty i zawsze nas więcej i jest fajnie ) i grupą zapodaliśmy do MC na kawkę i było ciekawie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek a jak ulotki możesz pokazać pojekt i cene na pw :gwizdanie:

poszukam i pozniej wrzuce, a co do ceny to zadna tajemnica: 1 litr srodka korupcjogennego... :wink4: hehe

ulotki były załatwione w cenie bardziej niż promocyjna, ( promocja od promocji :cool1:) takich rzeczy nawet w erze nie ma, hehe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawione :tongue4: takze o 17 spocik :cool1:yaboo z ta cena to byla MEGA promocja :kox: ja jestem w BB takze zebyscie zdazyli na 17 na spota do BB to z rana wypadaloby wyjechac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BB musiałby wyjechać wesoły autobus :kox: a tyle przystanków po drodze, ze możemy nie zdążyć, hehe :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BB musiałby wyjechać wesoły autobus :kox: a tyle przystanków po drodze, ze możemy nie zdążyć, hehe :naughty::decayed:

cos wspominales ze masz caravelle, to sie pakujcie i jutro sie widzimy :wink4: o :drunk: sie nie martwcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...