Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty w Kwidzynie - zapraszamy


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać po wojażach :naughty: My byliśmy po 20 w domu, czas całkiem niezły :gwizdanie: Andegrand doleciałeś już ??? Pozdro dla wszystkich, dzięki za udaną imprezę :notworthy::hi:

Cześć Maniek :hi:..

Dzięki za mile spedzony czas w BT. Było super :good:

Pozdrowienia od mojej baby dla Twojej, no i dla Ciebie :decayed:..

Nie wiem czemu ale pare kobiet pytało się mnie czy Paulina i Edyta to siostry :mysli:...

P.S. Daj jakiś numer do siebie na PW..

Siemka, o której dolecieliście? Rowniez wielkie dzieki za imprezke - bylo :kox: Pozdro dla Edzi, ostatnia piosenka na pozegnanie przez CB byla przewypasiona... :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :) :hi:

Siema, Bieniu :hi: Jak tam droga wczoraj? O której dolecieliście? Dzięki za udaną imprezkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mega szybko.O 17 z zakopanego wyruszylismy,a przed 1 bylismy w gdansku.W tym 2 razy postoj na jedzenie.

Samopoczucie wczoraj masakra :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super czas :good: Ja z samopoczuciem dzisiaj gorzej jak wczoraj :naughty: Jednak lepiej nie dopuszczac do kaca :gwizdanie: Pozdro dla całej ekipy 3m :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie widze ze dotarliscie do domkow szczesliwie :>

Czesc Grzesiu, tak sie sklada ze doatarlismy cali i zdrowi :wink4: A jak Wam podroz zleciala? Gdzies czytalem ze jakas przygode miales z autem? pozdrowienia dla calej ekipy RZ i dzięki za udaną imprezkę :notworthy::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie widze ze dotarliscie do domkow szczesliwie :>

Czesc Grzesiu, tak sie sklada ze doatarlismy cali i zdrowi :wink4: A jak Wam podroz zleciala? Gdzies czytalem ze jakas przygode miales z autem? pozdrowienia dla calej ekipy RZ i dzięki za udaną imprezkę :notworthy::hi:

jak zawsze cos urwalem w aucie na trasie :decayed:GM znalazl na drodze moja przetwornice od halogenow a kawalek nadkola gdzies poszedl w pobocze :gwizdanie:

dzieki i pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów z Kwidzyna i okolic :hi: W związku z nadejściem wiosny i poprawą pogody ruszamy ze spotami w Kwidzynie :naughty: Proszę o propozycje co do miejscówki oraz dnia w którym będziemy się spotykać :)

Możemy pozostać na parkingu tak jak spotykaliśmy się do tej pory, ale jest też taka opcja żeby zmienić formę spotów (w okresie wiosenno-letnim) np. na grille/ogniska :cool1: Jest na Miłosnej taka miejscówka (koło strzelnicy) gdzie można by coś takiego organizować :) Przemyślcie temat i wpisujcie swoje opinie i propozycje :) Planujemy też wydrukować kolejną partię ulotek zapraszających na spoty, ale to dopiero jak ustalimy miejsce, dzień i godzinę spotkań :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :)

Maniek jadąc dalej betonką koło ogródków działkowych jest miejscówka nad Liwką są 2 wiaty z ławkami można zrobić grilla, ognisko wjazd przez Miłosną albo przez las :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :)

Maniek jadąc dalej betonką koło ogródków działkowych jest miejscówka nad Liwką są 2 wiaty z ławkami można zrobić grilla, ognisko wjazd przez Miłosną albo przez las :gwizdanie:

Siema, faktycznie jest tam taka miejscówka i jest też kawałek łąki :naughty: Dobry pomysł :good: Pytanie tylko co reszta na to ??? Poczekamy kilka dni i zobaczymy co ludzie o tym myślą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim i od razu pozdrawiam ekipe kwidzynska - bukowina naprawde spoko :hi: :hi: :hi:szczegolne podziekowania dla Yabuu za kolezanke :hi: :hi: :hi: :hi:- pogoda niezla - zapowiadam sie wstepnie do was na spota.W tym roku nie ma bata-na grilla bym wlecial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Chętnie wpadnę, o ile będziecie mnie jeszcze chcieli, bo Audi pojechało do Łodzi. Miał być jakiś klasyk albo A6 a kupiłem zdrowe e30 i chyba będę tym latał na co dzień o ile założę wspomaganie ;-)

lalkat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, no to Grzesiek pojechałeś po bandzie :naughty: Bedzie lansik BieMdablju :cool1: Ale nic sie nie martw, jak przywieziesz kielbase na grilla to Cie wpuscimy :polew:

Bartek, teraz sie zdradziles, mogles mowic ze chodzi o kielbaski to juz w zeszlym roku bym napisal zeby Cie na spota zwabic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie - rok obserwowalem was z boku:) Teraz czas zaznaczyc swoja obecnosc w okolicy - najgorsze jest to ,ze trzeba wrocic do grudzia a grill bez piwa ?? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie - rok obserwowalem was z boku:) Teraz czas zaznaczyc swoja obecnosc w okolicy - najgorsze jest to ,ze trzeba wrocic do grudzia a grill bez piwa ?? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Spoko, wykupimy Ci karnet w Hotelu Centrum na spoty, chyba ze wolisz piwo bez alko :naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 22:24_________________________________________________Jak narazie to nikt nic konkretnego nie napisał :gwizdanie: Oczywiście za wyjątkiem Arka, który zaproponował ciekawą miejscówkę :good: Piszcie konkretnie swoje propozycje: miejsce, dzień, godzina i jeszcze czy robimy co tydzień czy co dwa tygodnie?

Moja propozycja:

miejscówka - na Miłosnej,

dzień - wtorek, czwartek,

godzina - myślę że na początek 17.00,

częstotliwość - co tydzień (możemy robić na zmianę, jeden tydzień grill na Miłosnej, następny tydzień parking na Malborskiej), tak dla urozmaicenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...