Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty w Kwidzynie - zapraszamy


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Maniek, tak kur... zimno że się pisać nie chce :kox:

ja tam ubralem rekawiczki i jakos pisze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukowina Tatrzańska awans z 7 na 2 :> :> ZOBACZYMY :naughty: reszta zalezy od samochodu czy doleci :notworthy: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 21:22_________________________________________________JADE :> :> :> :> :tongue4:

Super, mowilem ze sie wszystko pozmienia :good:

Swoja droga Panowie to wplacac zaliczki bo do dzisiaj termin :gwizdanie: ŁukaszOsa, jeszcze chwila i wskoczysz z listy rezerwowej na właściwą i też wpłacaj zaliczkę:) yaboo, co do kuligu to jutro się zdzwonimy bo niebardzo miałem czas w weekend żeby o tym myśleć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kolegę ŁukaszOsa.

Niestety nie da się do niego PW wysłać a mam dla niego ważną wiadomość.

Wpisałem go na listę zlotu w Bukowinie. Ma czas do 15.02.2010 na wpłatę zaliczki.

Jakby ktoś miał z nim kontakt i mógłby mu przekazać, byłbym wdzięczny :)

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kolegę ŁukaszOsa.

Niestety nie da się do niego PW wysłać a mam dla niego ważną wiadomość.

Wpisałem go na listę zlotu w Bukowinie. Ma czas do 15.02.2010 na wpłatę zaliczki.

Jakby ktoś miał z nim kontakt i mógłby mu przekazać, byłbym wdzięczny :)

Pozdrawiam :hi:

Siema jarko, ja się z nim skontaktuje i mu przekaże info od Ciebie, na pewno się ucieszy :> :hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 01:16_________________________________________________Siema Panowie, zapadliście w zimowy sen czy urlopujecie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzesiek za zaproszenie, ja osobiście niestety nie dam rady bo w tym czasie wyjeżdżam, ale może inni zaszczycą swoją obecnością :):good:

BTW Panowie w związku z tym, że już za 2 tygodnie Ogólnopolski to może byśmy się jakoś zorganizowali i wspólnie śmignęli przez Polskę :wink4: Ja wyjeżdżam z Kwidzyna 23.03 pod wieczór (planuje parę dni poszaleć na nartach), jeśli ktoś z okolic wybiera się wcześniej to możemy się zgrać i jechać razem. A Ci co wyjeżdżają 26.03 niech się umawiają, zawsze to raźniej:) Ja Was przywitam chlebem i solą w Stasindzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano

Kwidzyn dogadany co do wyjazdu do bt?? bo bym sie chetnie podlaczyl pod was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne możemy się zebrać, zdzwonimy sie dziś albo jutro i ustalimy co i jak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja juz w Krakowie, dzis wieczorem bede w BT to zdam relacje :naughty: Wczoraj droga nawet spoko, do Krakowa wyszlo 7h (w tym 0,5h przerwy). Do zobaczenia w Stasindzie :wink4: yaboo, zadzwoń jak będziecie dojezdzac :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla FAZY'ego , andegrand-a, Łepskiego i innych z Waszej grupy. Ja się wcześniej urwałem i nie wybrałem się pod Krokiew. Wy byliście ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, Maniek i Bartlo79 , zerwaliśmy się wcześniej ok 11 :gwizdanie: na powrocie wyszło mi 620 km do Kwidzyna ok godz.21 byłem na miejscu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać po wojażach :naughty: My byliśmy po 20 w domu, czas całkiem niezły :gwizdanie: Andegrand doleciałeś już ??? Pozdro dla wszystkich, dzięki za udaną imprezę :notworthy::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliśmy andergranda pod łodzią na orlenie, nie wiem czy on zajarzył hehe :mysli: z Bukowiny wracaliśmy kawałek z kolegami z bielska ;) również dzięki za udaną imprezkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać po wojażach :naughty: My byliśmy po 20 w domu, czas całkiem niezły :gwizdanie: Andegrand doleciałeś już ??? Pozdro dla wszystkich, dzięki za udaną imprezę :notworthy::hi:

Cześć Maniek :hi:..

Dzięki za mile spedzony czas w BT. Było super :good:

Pozdrowienia od mojej baby dla Twojej, no i dla Ciebie :decayed:..

Nie wiem czemu ale pare kobiet pytało się mnie czy Paulina i Edyta to siostry :mysli:...

P.S. Daj jakiś numer do siebie na PW..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dojechałem :> Miałem pijanego pasażera prawie cała droge spał :polew: trasa przejechana na mapie :naughty: tak sie naj...... ze dopiero za kierownice wsiadłem w Toruniu :sick3: 100km od domu :embarrassed:

sie znaczy że zlot był udany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...