Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty w Kwidzynie - zapraszamy


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:Maniek jak zdrowko i co slychac :wink4: pewnie bedziemy na zlocie :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Maniek jak zdrowko i co slychac :wink4: pewnie bedziemy na zlocie :evil:

Siema, pomalutku leci :naughty: My jestesmy wstepnie zapisani, ale nie wiem czy pojedziemy, wszystko zalezy od tego jak Paula bedzie sie czula bo to praktycznie miesiac przed terminem porodu... :gwizdanie: A nie chce ryzykowac zeby moj syn byl najmlodszym Klubowiczem i pozniej w dowodzie mial miejsce urodzenia: Jarosławiec ;) A co u Was? Pozdro dla całej ekipy RZ :hi:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 16:35_________________________________________________Siemka, w najbliższą niedzielę 25.07 planujemy spota-grilla :naughty: Zapoznajcie się z pierwszym wątkiem, zrobiłem aktualizację :wink4: Do zobaczenia :hi:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 00:12_________________________________________________Siema, chyba ze wzgledu na pogode bedziemy zmuszeni przelozyc tego spota-grilla na nastepna niedziele (ma byc slonecznie), co o tym myslicie? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek organizuj ekipe i zrobcie spota z nami w sobote na VWmanii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek organizuj ekipe i zrobcie spota z nami w sobote na VWmanii

Siema, dzieki ale ja osobiscie nie dam rady bo wyjezdzam, ale moze znajda sie inni chetni :naughty:

BTW Panowie, podobno pogoda od czwartku ma sie poprawic i mam nadzieje ze do niedzieli sie utrzyma to moze bysmy zrobili tego spota/grilla 1.08. o 17.00 :?: Co Wy na to :?:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, pogoda elegancka, na grilla w sam raz :naughty: Kto dzisiaj wpadnie, meldowac mi tu szybko :wink4::hi:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 10:24_________________________________________________No i sezon spotowo-grillowy uważam za otwarty :tongue4: Co prawda frekwencja bez szału, ale niech żałują Ci których nie było :naughty: Dzięki Arek za grilowanko i do następnego :drunk:

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 20:03_________________________________________________Siema Pany, czy tu ktoś jeszcze zagląda? Żyjecie w ogóle czy dostęp do neta Wam zabrali :naughty: W niedziele podobno ma być pogoda i planujemy powtórkę grilla, więc zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i PIERWSZ TURA Z TABULAMI ZAKOŃCZONA ZAPRASZAM DO OGLĘDZIN JAK TO WYPADŁO

NIEBAWEM II TURA...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145771.msg1784076#msg1784076

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek jak zdrowko :decayed: :gwizdanie:

potrzebuje sprawdzic ten towar

http://moto.allegro.pl/audi-a3-a4-b5-a6-c5-lusterko-wewnetrzne-fotochrom-i1203806857.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

pojawił się najmłodszy klubowicz:) 1.10.2010 o godz. 10:00 przyszedł na świat mój syn Franek :>

Jak wyjdzie ze szpitala to na pewno będzie ze mną uczęszczał na spoty;)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :naughty::cool1: i same dziesiatki :kox:

Dzięki:) A z dziesiątkami to faktycznie poszalał, nawet w ocenie dostał 10 pkt :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Maniek jak tam zyjecie :wink4: ponoc idzie duzo sniegu do was :gwizdanie:

Siema, kupe czasu mnie nie było na forum bo teraz sporo obowiązków doszło :wink4: Co do sniegu to sniezyce zapowiadaja jutro ale w calej Polsce, najwiecej poludnie i wschod :naughty: Na szczescie buty juz na zimowe zmienione :> A co tam u Was? Jak zyjecie? Wybieracie sie do Bukowiny?

Pozdro dla calej ekipy RZ from Kwidzyn :wink4::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby inaczej ja bede na pewno w Bukowinie :)

A u nas zalamanie pogody walil snieg rowno :blink:

8f5e98c78287474fmed.jpg

73414adefc5ed334med.jpg

Spoko pozdrowie Marcina I Slawqa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie nawaliło, u nas dzisiaj się dopiero zacznie ;) Co do Bukowiny to zobaczymy jak Franek będzie się sprawował i jak z finansami będziemy wyglądać. Ale nie ukrywam, że bardzo chciałbym być obecny :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...