Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty w Kwidzynie - zapraszamy


Maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam ze to juz dzisiaj za 2h... :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 17:03_________________________________________________Siema wszystkim :hi: Dzieki za udanego spota, ladnie sie rozkreca, oby tak dalej :gwizdanie: Tak jak ustalilismy nastepnego robimy za 2 tygodnie ale o 18.00 w tym samym miejscu :) Do zobaczenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotki ;)

jak bede mial chwile to wrzuce, narazie pracujemy nad projektem ulotki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę. Podeślij mi tylko na email wytyczne odnośnie projektu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotki ;)

jak bede mial chwile to wrzuce, narazie pracujemy nad projektem ulotki :naughty:

rozwiń temat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim Maniek opierniczy zdjęcia to na szybko wrzucę jedno. Jakość telefoniczna :-)

spota.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że ten temat zasłużył na podwieszenie :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to spoty Pomorskie będą w Kwidzynie :-)

Patryk jak się utrzymam na EUEHEHE to chętnie kiedyś do Was zalecę po zajęciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to spoty Pomorskie będą w Kwidzynie :-)

Patryk jak się utrzymam na EUEHEHE to chętnie kiedyś do Was zalecę po zajęciach :)

nima problema :decayed: za dwa tygi znowu spęd mamy :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było już ciemno :cool1: sorki za jakość z komórki :wink4: a babcia na rowerze mnie rozpraszała :polew: :polew:

zdjcie002s.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotki ;)

jak bede mial chwile to wrzuce, narazie pracujemy nad projektem ulotki :naughty:

rozwiń temat :gwizdanie:

chcemy zrobic ulotke zapraszajaco-reklamujaca Klub oraz spoty kwidzyńskie i wkladac je za wycieraczke A4 w miescie i okolicach :wink4: jezdzi troche tego i szereg ludzi nawet nie wie o czyms takim jak forum a juz na pewno o spotach stad taka decyzja :) jak bedziemy mieli gotowy projekt to wrzuce moze przyda sie innym do rozkrecania spotow :naughty:

BTW dzieki Panowie za podwieszenie tematu, teraz wyglada duzo powazniej :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::good: za zapał trzeba pomyśleć u nas o takich rzeczach :evil: albo można kalendażyki u kercziego zamówić :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::good: za zapał trzeba pomyśleć u nas o takich rzeczach :evil: albo można kalendażyki u kercziego zamówić :gwizdanie:

kalendarzyki zamowilem juz dawno ale jakos nie dotarly do mnie :( ale szczerze mowiac kalendarzyk jest dosc ogolnikowy, a ulotka bedzie zawierala konkrety i moze byc duzo skuteczniejsza :naughty: a wy tam dzialajcie bo my powaznie myslimy zeby pomorskie w Kwidzynie robic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ja mam taka propozycję aby o 18.00 spotkać sie jak ostatnio pod cmentarzem z wiadomych powodów jeśli ktoś chciałby nas odwiedzić zawsze można mu powiedzieć gdzie to jest i trafi bez problemu i tak jak sie wszyscy zjada zrobić rundę do Korzeniewa i tam porobić kilka fotek nad Wisełką. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Ja mam taka propozycję aby o 18.00 spotkać sie jak ostatnio pod cmentarzem z wiadomych powodów jeśli ktoś chciałby nas odwiedzić zawsze można mu powiedzieć gdzie to jest i trafi bez problemu i tak jak sie wszyscy zjada zrobić rundę do Korzeniewa i tam porobić kilka fotek nad Wisełką. Pozdrawiam

dobra pomysla, tylko trzeba bedzie sie streszczac bo coraz szybciej sie ciemno robi, a nie chcialbym zeby nas jakas kobita na rowerze przesladowala :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...