Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Skontaktowałem się z firmą Geko Cars z Poznania w ramach ewentulanego chipowania autek + hamowanko.

adres firmy http://www.gekocars.pl/index.html

Po rozmowie wynegocjowałem cenę 1000zł za 1,9tdi, 2,5tdi lub 1,8t przy min 5autach

Cena i ilość są jak widać dobre. Przy większej ilości osób cene negocjował bym jeszcze.

Wszytko oczywiście dopięte było by tak żeby każdy był zadowolony.

W razie pytań pilotuję sprawę.

Lista.

1. aju

2. JohnyPixel

3. stuwa

4. drzewko23

5. dyrdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w gre wchodzą tylko 1,9TDI i 1,8T? Bo sam z chęcią bym zawirusował swojego 2,5TDI :D

jesteś chętny? myślę że po rozmowie zrobią i 2,5tdi. ALe masz Q nie wiem co z hamowaniem :confused4:

jeśli jesteś zainteresowany poważnie mogę zadzwonić i zapytać o Q widzę że mają wiele takich wpisów że robią 4x4 np porche cayene :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radę da.. Tylko wtedy to nie ma sensu dać tyle kasy. Za gotowca w byle zakładzie bez hamowni zapłacisz około połowę tej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem w Twojej sprawie, program będzie indywidualny nie gotowiec. Efekty przy Q mierzone były by na drodze akcelelometrem czy czymś takim. Hamownie na Q będą mieli za około 4tygodnie (kończą pracę nad nią)

Łapał byś się na zmiany w cenie jakiej podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za 1000zł jednak dało by rade?

Jeśli tak to jestem chętny.

Tylko trzeba by znaleźć pozostałych 3 chętnych...

Tylko jeszcze dla przypomnienia dodam bo może nie wszyscy wiedzą, ale mam skrzynie Tiptronic... Chyba nie będzie to problemem?

Na stronie Geko piszą:

- Czy chiptuning może być przeprowadzony na silniku z automatyczną skrzynią biegów?

- Tak, uwzględniamy to przy modyfikacji programu.

Więc myśle, że nie będzie większego problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie poruszałem sprawę automatów, nic nie marudził więc myślę że dadzą radę :)

Teraz tylko jeszcze 3 osoby a idzie jak krew z nosa :thumbdown:

Wpiszę CIę na listę a gdyby nikogo innego nie było to zorbie tak że i tak damy rady :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce straszyć , ale słyszałem już od wielu osób, że trzepią gotowce jak leci. Mam nadzieję że coś w tej kwesti się zmieniło. Jednak jeżeli się zdecydujecie, to pochwalcie się wykresem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz kupić gotowca, możesz zrobić program.... przecież to będzie widać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce straszyć , ale słyszałem już od wielu osób, że trzepią gotowce jak leci. Mam nadzieję że coś w tej kwesti się zmieniło. Jednak jeżeli się zdecydujecie, to pochwalcie się wykresem. Pozdrawiam

Widzę że oni w modelach A3, A4, A6 przy tych samych silnikach podają tą sama moc którą mogą osiągnąć i też się tak zastanawiam czy nie walą gotowca.

Może ktoś z forum tam robił to niechaj wygłosi swą opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak silnik taki sam to jak inna moc ma być :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak silnik taki sam to jak inna moc ma być :)?

A kondycja silnika? W każdym walą tyle samo koni i Nm, nie zależnie od przebiegu i zużycia silnika? Tak na twardo jak pojadę to z mojego AFN wycisną 305 Nm bez szkody dla silnika?

Pytałeś?

U Rogala jest badanie kondychy motoru z tego co czytałem i podkręca silnik w bezpiecznych dla niego granicach. A oni tu tabelkę walą i nic nie piszą że np. "powyższe dane mogą ulec zmianie, w zależności od ......".

P.S. Wcale się nie czepiam Twojego pomysłu a nawet go popieram tyle że chciałbym wiedzieć jak się umawiałeś.

Pozdro. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde auto jest sprawdzane, tabelka jest po to że większość pierwsze pytanie jakie zadaje przez tel to: "ile da się wyciągnąć" :>

Nikt Cię kolego nie zmusza do jechania do GEKO, możesz jechać do dynosoftu (który polecam, robiłem tam fiata coupe 16vt) możesz jechac do Rogala albo do VTG :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze klubowicze zadzwoncie do nich kumpel robil tam swoja :audi: i jest zadowolony nawet dojezdzaja :> przy wiekszej ilosci aut http://www.agma-tuning.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam doświadczenia od kolegów którzy robili tam fiaty coupe, wypowiadali się pozytywnie, poza tym sami piszą sprawdzają najpierw auto a później robią program i hamowanie jak wyszło, operacja trochę trwa i na pewno nie będą to gotowce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...