Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się piszę - jeśli tylko nie okaże się, że kichę odwalają. Ma ktoś jakieś doświadczenia z Geko ?

Ja wypowiedziałem się na ich temat w dziale ,,dobrzy chiptunerzy" i więcej nie zamierzam sobie nimi głowy zawracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj linka bo nie moge znalesc Twojej wypowiedzi w stercie tych napisów tam :mysli:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:15_________________________________________________znalazłem :decayed:

Ludzie się dziwią dlaczego poznaniacy jadą na program do Wrocławia lub Warszawy

Ponad dwa tygodnie temu wysłałem mejla do geko z zapytaniem o parę spraw (chodziło mi o coś więcej niż program) - zero odpowiedzi ,po paru dniach dzwonię - miła pani po odszukaniu mojego mejla informuje mnie że szef nie miał czasu ale jak będzie miał to mi odpisze.Do tej pory nie znaleźli czasu widocznie są bardzo zapracowani i nie ma co im przeszkadzać.

Kto tak traktuje klijentów to jak potraktuje ich samochody ?

ja jakoś nie mam z nimi problemu się kontaktować, ale zamiast pisać od razu dzwonię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj linka bo nie moge znalesc Twojej wypowiedzi w stercie tych napisów tam :mysli:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 15:15_________________________________________________znalazłem :decayed:

Ludzie się dziwią dlaczego poznaniacy jadą na program do Wrocławia lub Warszawy

Ponad dwa tygodnie temu wysłałem mejla do geko z zapytaniem o parę spraw (chodziło mi o coś więcej niż program) - zero odpowiedzi ,po paru dniach dzwonię - miła pani po odszukaniu mojego mejla informuje mnie że szef nie miał czasu ale jak będzie miał to mi odpisze.Do tej pory nie znaleźli czasu widocznie są bardzo zapracowani i nie ma co im przeszkadzać.

Kto tak traktuje klijentów to jak potraktuje ich samochody ?

ja jakoś nie mam z nimi problemu się kontaktować, ale zamiast pisać od razu dzwonię :decayed:

Gdybyś uważnie czytał to byś doczytał że ja też dzwoniłem-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też czytałem :) mimo to nie boję się tego, wszytko wiadać przy pracy, nie zmuszam Cię przecież żebyś coś u nich robił :naughty: jeśli okaże się że chcą wgrać gotowce to to opiszę tu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zmuszaniu moglibyśmy mówić gdyby udało mi się z nimi skontaktować ( pomijam miłą sekretarkę ) , oczywiście skoro jestem z Poznania to zamiast wysuwać dalekoidące wnioski mogłem podjechać do nich i porozmawiać. Ale szczerze mówiąc mam naprawdę dość ludzi niesłownych i nierzetelnych. Ktoś znany na forum kiedyś w podobnym przypadku napisał ,że w takiej sytuacji to musieli by siedzieć przy kompie i tel. a nie robić samochody. Ale ja na ich stronie nie wyczytałem ,,nie odpowiadamy na mejle ,a rozmów tel. nie traktujemy serio" I jeszcze raz proszę nie bądźmy czyimś adwokatem jeśli nie znamy dokładnie całej sprawy. Przecież to forum jest chyba dla nas ludzi kochających swoje samochody i chcących dla nich jak najlepiej. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego jak najbardziej cenię sobię Twoją uwagę i wezmę na to poprawkę stając u nich na rolkach :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie jak juz bedzie po wszystkim - jakie wrazenia z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam je też jestem chętny na zawirusowanie mojego TDI.

Ogolnie jedno auto już tam chipowałem leona 1,9TDI i wyszło im 190 PS. CO prawda auto mialem tylko 3 miesiące bo mi panda wyjechałą na czołówkę ale ogolnie złego zdania nie moge powiedzieć o GEKO. Wykres był bardzo ładniutki.

Jedyne co mnie zastanawialo gdyż miałem zamontowany wskaźnik doładowania to przy dodawaniu gazu pierw turbina (ciśnienie) wędrowała w okolice 2 barów po czym spadała do ok 1,8. Tak sie zawsze zastanawialem czy to normalne za kazdym razem gdy gaz był podłodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisywać do listy?

i czy 75ka daje się czipować?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 12:40_________________________________________________Lista.

1. aju

2. JohnyPixel

3. stuwa

4. drzewko23

5. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :naughty::good:

ja też mam jedną wstępnie chętną, tyle że z bmw 2.0d :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum ile można z 1,8T chipem, myślę że 170-180koni jest osiągalne

Termin do dogadania między nami :)[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 13:34_________________________________________________no panowie, nikt nie odpadł nie wypadł?

trzeba sie juz konkretnie zgadac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie idzie bo czekałem na ostatnią osobę :naughty:

wieczorem wyślę pw do każdej osoby z info czy jest dalej za tematem i wtedy umawiam termin z geko, odpowadający każdemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista.

1. aju

2. JohnyPixel

3. stuwa

4. drzewko23

5. dyrdan

dyrdan a jakie ty masz auto i jaki silnik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...