Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BWT] S-line 2.0 TFSI Black Edition Fotki 5686 Km (sprawdzony) :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gratuluje furki :good:

zapraszamy na spoty poznańskie - najbliższy 26 lipca i było by bardzo miło gościć nową osobę - link do wątku wlkp masz u mnie w podpisie

Opublikowano
  • Autor

Podgrzewanych foteli nie ma :disgust: . A Quattro z tym silniczkiem to by było "miodzio" :kox: . Pozdrawiam

Opublikowano

tylko ta klapa mi by nie dawała spokoju

jaka klapa ? :mysli:

Opublikowano

tylko ta klapa mi by nie dawała spokoju

jaka klapa ? :mysli:

no bagaznik ze tablica kwadratowa :gwizdanie: ??

Opublikowano

Super fura :good:

Szkoda, że automat (manual by się przydał) i brak quattro.

Masz dobrą baze do modów, więc zaczynaj już dziś !! :kox:

Opublikowano

Bardzo fajna furka :good: gratki!

przebieg/ stan super!

in minus to co już koledzy napisali Q, Multitronic, krzesełka :) poza tym super autko

Opublikowano
  • Autor

Super fura :good:

Szkoda, że automat (manual by się przydał) i brak quattro.

Masz dobrą baze do modów, więc zaczynaj już dziś !! :kox:

Na razie w modach nie mam żadnych pomysłów :mysli: ... Teraz muszę się nacieszyć serią. :gwizdanie: Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Super fura :good:

Szkoda, że automat (manual by się przydał) i brak quattro.

Masz dobrą baze do modów, więc zaczynaj już dziś !! :kox:

Na razie w modach nie mam żadnych pomysłów :mysli: ... Teraz muszę się nacieszyć serią. :gwizdanie: Pozdrawiam :hi:

Do czasu powiadam do czasu Panie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

gratuluje furki :good:

zapraszamy na spoty poznańskie - najbliższy 26 lipca i było by bardzo miło gościć nową osobę - link do wątku wlkp masz u mnie w podpisie

Na te 26 lipca Nie dam rady :( , ponieważ wyjeżdżam na wakacje na tydzień, ale na następne chętnie przyjade :wink4: . Pozdrawiam :hi:
Opublikowano

też mam z USA taka b7 i jestem w szoku ze nie ma Quattro bo na 30 jakie tam widzialem 29 mialo Q :D

Opublikowano

Wszytko ładnie i pięknie ale nr rej z fotek wymaż !!!!

Opublikowano
  • Autor

też mam z USA taka b7 i jestem w szoku ze nie ma Quattro bo na 30 jakie tam widzialem 29 mialo Q :D

Mi się akurat trafiło bez Quattro :decayed: , tak jak pisałem wcześniej zależało mi na małym przebiegu :) . Pozdrawiam :hi:
Opublikowano

No przebiegu to można pozazdrościć! Furka :kox:!!! Parę modów i będzie rakieta! :)

Opublikowano

Gratulację :good:

Bardzo mi się podoba kolor, Ty masz ksenony a nie masz spryskiwaczy a ja na odwrót :wink4:

Rewelacyjny przebieg :good:

Zdecydowanie łądniejsze wnętrze od mojego :good:

Brakuje tylko Q a manual daje większą frajdę z jazdy z tym silnikiem, ale napewno nie w korkach :kox:

Opublikowano

końska fura panie !

+ za silnik

- za skrzynię i brak Q

ale ogólny stan :good:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

No fura OK ale Black edition to to chyba nie jest chyba że tak nazywasz bo kolor czarny :decayed:

Z tym przebiegiem to też bym sie nie wynużał bo jeśli tak zgłosiłeś w skarbówce to zapłaciłeś VAT jak od nowego było tak? :cool1: chyba nie :gwizdanie: w twoim przypadku byłby to perfidny samobój bo brakuje ci tylko ok 300km do zwolnienia z VAT.

przepis mówi wyraźnie że samochód sprowadzony jeśli ma przebieg mniej niż 6tyś km lub mniej niż 6 miesięcy od 1 rej. podlega opodatkowaniu stawką VAT.

Opublikowano

co za przebieg :slina:

piekna :hi:

Opublikowano

Teraz przydałaby się dobry zawias oraz porządna felga :)

Opublikowano

Teraz przydałaby się dobry zawias oraz porządna felga :)

zawias ma bardzo dobry :embarrassed:

Opublikowano

Teraz przydałaby się dobry zawias oraz porządna felga :)

zawias ma bardzo dobry :embarrassed:

dobry w tym przypadku to pojęcie względne;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.