Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy VIP w drodze....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, no!

Zaraz!

Jak to???

Zmajstrował na Zlocie i już się przechwala? :blink:

Nie ma takich szybkich testów ciążowych ...

Opublikowano

Nie, no!

Zaraz!

Jak to???

Zmajstrował na Zlocie i już się przechwala? :blink:

Nie ma takich szybkich testów ciążowych ...

nie nie .... brzdąc powstał ok 1 lipca a na zlot za free to my go przemyciliśmy :naughty:
Opublikowano

no widzisz Adaś :cool1:,jednak da radę :good:

...a w Bukowinie tak płakałeś,że od viagry sikasz na niebiesko,a pytka dalej miętka :gwizdanie:

PS.no chyba że zrobiłeś tak jak planowałeś :mysli:,do słoiczka,na palec i ... :przebiegly:

no ale pamiętam,coś mówiłeś,że masz palce długości 5cm,a twoja nie jest przyzwyczajona do takiego rozmiaru :gwizdanie: :decayed::polew:

Opublikowano

Madas gratki :good: :good: :good:

Jak dostanę vip-a to też coś może zmajstrujemy :naughty::wink4:, bo klubowicz to już nie robi wrażenia :polew: :polew:

........ z Madasem :shocked:

:decayed:

Opublikowano

Madas gratki :good: :good: :good:

Jak dostanę vip-a to też coś może zmajstrujemy :naughty::wink4:, bo klubowicz to już nie robi wrażenia :polew: :polew:

my razem :evil::naughty:

ok :good: :good:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 20:07_________________________________________________przepraszam najmocniej ....dajcie Bryni Vipa ..... dzięki :cool1:

Opublikowano

No cóż Madasku.

Teraz rozumiem, dlaczego tak nagle zsiniałeś. Nie łam się jednak.

Wychowasz jak swoje, a Kuredu będzie Ci płacił alimenty :polew: :polew: :polew:

A tak na serio, to Graty :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Brawo, gratulacje :hi:

na nic nie patrz, płódź do późnej starości :good:

Opublikowano

Brawo, gratulacje :hi:

na nic nie patrz, płódź do późnej starości :good:

...obawiam sie ,ze jeden Madas w historii Klubu definitywnie wystarczy... :naughty::polew:
Opublikowano

Brawo, gratulacje :hi:

na nic nie patrz, płódź do późnej starości :good:

...obawiam sie ,ze jeden Madas w historii Klubu definitywnie wystarczy... :naughty::polew:

a i to za dużo czasem :decayed:
Opublikowano

Brawo, gratulacje :hi:

na nic nie patrz, płódź do późnej starości :good:

...obawiam sie ,ze jeden Madas w historii Klubu definitywnie wystarczy... :naughty::polew:

a i to za dużo czasem :decayed:

lepiej za dużo niż kupa i nic :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.