Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Mój nowy nabytek


Pierka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich :>

W tym tygodniu zostałem szczesliwym posiadaczem A4 z 99 roku fakt faktem auto jest jeszcze we włoszech jest troszke do dopieszczenie bo jak to włosi flejtuchy nie dbają o tak fajne autka ale choc na poczatek moge sie pochwalic.Mam nadzieje ze dobrze wkleje zdjecia bo jeszcze tego nie robiłem wiec prosze o wyrozumiałosc;)

427fbfaaacfc02f8m.jpg

3d5f29785603a0b7m.jpg

d55798131ae49d3am.jpg

aa88e87ba9ac0faam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka ! widzę ze jestes z czempinia wiec pewnie nie raz sie spotkamy na drodze bo ja dwa razy dziennie swoja niunią przez Twoje miasto jeżdżę do roboty. do zobaczenia na drodze! no i powodzenia - żeby nie było niespodzianek jak auto zawita do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to zapraszam na kawke do czempinia :) autko bedzie w kraju niestety dopiero albo w sierpniu albo we wrzesniu bo wtedy pojade je odebrac na razie we włoszech szwagier sie nia zaopiekował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to może Ty mi powiesz, co to za naklejki te takie biało niebieskie w dolnym rogu szyby przedniej mają włosi? :) Bo u mnie jest ślad po niej ale nikt mi nie wytłumaczył co to.

Poza tym gratuluję maszynki :good: Też mam sreberko i pewnie wyposażenie mamy bardzo podobne :) Zauważyłem że włosi kupowali A4ki w bardzo podobnym wypasie :wink4: Graty i miłego bezawaryjnego użytkowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co mysle ze jest to od opłat autostradowych zapytam szwagra bo on tam mieszka:) a co do wyposazenia wiec tak:

-klimatronik

-4 x poduszka

-4 x szyby elektryczne

-elektryczne lusterka

-fotele elektryczne sterowanie do kręgosłupa

-jakis fabryczny auto alarm

no i chyba z dodatkowego to tyle no i pakiet chrom najgorsze ze srodek mam w drewnie ale do tego niebieski kolor no ale trudno sie mówi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi najbardziej kox wzór! kiedyś widziałem B6 avant na mocnej glebie + te felgi i szerokie dystanse - wyglądało elegancko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drewna, to u nich chyba wszystkie auta z drewnem wyjeżdżały z salonu :polew: nie wiem czy ono pasuje do niebieskiego wykończenia wnętrza, ale u mnie nawet spoko to się komponuje, ciemne drewno i ciemno szare wnętrze nawet ładnie wygląda (kwestia przyzwyczajenia :) ) Z takiego dodatkowego wypasu o którym pewnie jeszcze nie wiesz (z tego co zauważyłem wszystkie auta z Włoch mają), to masz: lusterka elektrycznie składane, może domykanie szyb z pilota, szkoda że nie pokazałeś fotek środka, bo często u nich są fotele sportowe, kierownica od Ski i gałka zmiany biegów, zawieszenie 1BE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wróce do domu to wstawie fotki wnętrza zgadza sie kierownica jest o S - line gałka niestety nie szyby tez sa domykane z pilota ale myslałem ze A4 to juz w standardzie miały i fotele sa na moje standardowe no i przebieg niby 154tys czy jest mozliwe sprawdzenie faktycznego przebiegu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest mozliwe sprawdzenie faktycznego przebiegu??

W tym silniku nie, gdyby to był PDek to tak, ale w AFNie jeszcze nie da się tego sprawdzić VAGiem. A skoro auto z Włoch to historii serwisowej w ASO też nie ma :gwizdanie: NO chyba, że jakiś wyjątek :naughty: Ale spokojnie więcej jak 300 tys. nie masz :wink4: chyba... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna wloszka ;)

Tak jak mowi Rafalekx, one zawsze dobrze wyposazone wychodzily tam u nich tylko ze jakos materialow wykonczeniowych pozostawia wiele do zyczenia.

Co do histori serwisowej, w tym tygodniu podjechalem do aso sprawdzic swoja i co? Histori brak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze jakos materialow wykonczeniowych pozostawia wiele do zyczenia.

:mysli: jakość materiałów? A czym one się różnią od tych z Niemiec czy innych krajów, przecież one także były produkowane u Niemców. Materiały są takie same jakościowo, tylko niektóre elementy nie wytrzymują tych warunków atmosferycznych - tego słońca i temperatury, a i włosi nie dbają przesadnie o wnętrze :decayed: Chociaż to zależy od człowieka, mi się trafił czyścioszek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt słońce zrobiło swoje kierownica wypalona z początku myślałem ze to wytarte przez przebieg ale poduszka powietrzna też nosi ślady wypalenia wiec jednak nie przebieg już nie moge sie doczekac kiedy autko bedzie w kraju i bede mógł smigac,standardowo jest tam troszke do zrobienia w autku jakas polerka drzwi z tyłu zderzak porysany jakaś wgniotka no ale niestety to jest własnie auto sprowadzone z włoch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz fotele sportowe :) tak jak mówiłem, u nich to każdy dostaje taki wypas... A kierownicę to faktycznie masz nieźle wytartą :decayed: Pierwsze co będziesz robił to ja obszyj :rolleyes: Przebieg też masz na bank większy niż ten co podałeś, no ale tak jak mówiłem warunki atmosferyczne jakie tam mają sprzyjają takim wytarciom i uszkodzeniom materiałów we wnętrzu, ale to nie zmienia faktu że kierownica była dość mocno używana i przebieg mimo wszystko jest spory. Ale nie martw się autko na bank jeszcze pojeździ i nie zamienisz go na inne przez dłuuuugi czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ta naklejeczka to jest taki zegarek papierowy, w którym się ustawia godzinę jak parkujesz samochód, a chłopacy we wcześniejszych postach maja na myśli winiety ale to nie to, we Włoszech nie ma winiet, pozdrawiam spoko furka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...