Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Off road, Nissan Patrol lekko przyrezany :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po wyprawie Iveco 4x4 do Afryki na rajd Budapeszt-Bamako starą trasą Dakaru przyszedł czas na zbudowanie bardziej extremalnej bryki, a więc jest to patrol ze swapem silnika od toyoty 4,2 klekot IC zamontowane pod maską z wentylatorem, moc +/- 250 KM ,niuton nieznany :P Zmieniona skrzynia manualna na niezawodny automat toyoty + dołożona funkcja tiptronik .Dodatkowy zbiornik paliwa 70l,wyciągarka,lodówka,zmienione zawieszenie z dwoma amorami ,regulowana twardość z kabiny ,webasto ,dwa aku ,klatka bezpieczeństwa.

Podgrzewany 70 l zbiornik wody z prysznicem :P

screenhunter2b.jpg

Dwa podnośniki hydrauliczne każdy 8 ton udźwigu sterowane z kabiny jak i z pilota :P

screenhunter1m.jpg

Zamiast lusterka + prosta navi.

screenhunter1dbm.jpg

Dwu osobowy namiot dachowy otwierany na pilota z gniazdem 12V ,230V i oświetleniem:P

screenhunter1r.jpg

Kupa halogenów przednich ,tylnych, bocznych,główne światła xenon 6000k :P

screenhunter1d.jpg

Pasy 4 punktowe i rzecz jasna fotele od Audi A4 Sline z B8 :P

screenhunter1t.jpg

W środku kupa przełączników,sterowania napędami , zasilaniem ,paliwem, blokady dyfrów,zegar doładowania ,metromierz itd itp. Kierownica do wymiany ,nie nadaje sie na teren.

screenhunter1n.jpg

Po wczorajszych testach na torze koło Gliwic (Trochy) bryka wypadła niesamowicie dobrze w trudnym terenie,brodzeniu,stromych podjazdach itd ,jak i niespodziewanie dobrze prowadzi sie na asfalcie, niestety fotki mam w innym aparacie i wkleje je potem, ale już nie jest taka czysta bo błoto dochodziło czasem do szyb :D

Opublikowano

Niezły offroad-owy zapierdalacz :kox: :kox: :slina: jednym słowem kamper na bezdroża :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niezły offroad-owy zapierdalacz :kox: :kox: :slina: jednym słowem kamper na bezdroża :decayed:

Tak ,właśnie taki był cel :)

Opublikowano

Ono jaka waga??

Opublikowano
  • Autor

Z zalanymi wszystkimi zbiornikami itd aż 3 tony, dużo ale nie czuć tego w terenie i na asfalcie naprawdę fajnie sie zbiera :) Na wyprawy w PL dużo gratów będzie zdejmowana więc waga mocno spadnie.

Opublikowano

Teren terenowi nie rowny,ale zalozenia pewnie byly inne.

Kurde sporo 3t.Moj zalany okolo 1750-1800kg.

Opublikowano

Piękna maszyna, i ta kasa włożona w nią :oklaski:

Widzę że masz siatkę przeciw błotku z przodu, powiedz czy dobrze to chroni chłodnicze przed zapychaniem?

Sam bawię się w offroad mam gele 290gd ale nie bawię się w wyprawy tylko w wyloty za miasto w cięzki teren i po paru godzinach powrót :D

Opublikowano

Tylko z tą masa, to uważaj.

Jeszcze trochę dołożysz i będziesz musiał "dwójkę" robić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
Teren terenowi nie rowny,ale zalozenia pewnie byly inne.

Starzy wyjadacze z toru trochy też mówili że pierwsza górka i będzie rolka , po testach byli mocno zaskoczeni jego sprawnością bo latał wszędzie tam gdzie przerobione willisy i inne potwory bez żadnych problemów.

Widzę że masz siatkę przeciw błotku z przodu, powiedz czy dobrze to chroni chłodnicze przed zapychaniem?

Jeszcze nie wiem wyjdzie w praniu , ale na pewno coś pomaga.

Opublikowano

maszyna niewąska :good: no i te fotele od s-line'a :naughty:

Opublikowano

Bryka :kox: Jeszcze w stajni brakuje bolidu F1

doszly mnie sluchy ze w przszlym roku bedzie nowy team F1 .... :polew:

p.s ladny potworek ... a cos dokladniej na temat motorowni ze stajni toyoty ...

moze jakies zdjecie ...

Opublikowano

Oniak słyszałem, że BMW Sauber zamierza wystawić na ebay swoje bolidy BCM :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to GR tak ? doposarzony nieźle , widze polibusze :decayed:, amortyzator skrętu masz założony też , czy żle widze. piękny kox :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze widzisz :)

Spanky więcej fotek zrobię w wawie za tydzień bo bryka została na poprawki dupereli.

Opublikowano
:kox: i z taką masą :notworthy:
Opublikowano

No wypasicho! Chętnie bym się takim powoził gdzieś po terenie... :evil:

A wracając do tonarzu to rzeczywiście jeszcze parę halogeników i trzeba bedzie mieć kat C! :)

Opublikowano

Oniak recesja jest opanuj się do k**wy nędzy :decayed:

Opublikowano

Oniak byłeś koło Gliwic i nie dałeś znać :disgust::bicz:

fura kox :good:

Opublikowano

Jak tu wysoko powiedziała, by blondynka zza kierownicy :decayed:

Ma automat, fotele s-line,po prostu w sam raz do wożenia dzieci do szkoły :cool1:

Wydaje mi się,że trochę w nim zbyt luksusowo i wnętrze się szybko zakurzy, ale założeniem jest pewnie wielka przygoda :good:

Opublikowano
  • Autor
Oniak byłeś koło Gliwic i nie dałeś znać

Miornie pisałem w spotach bielsko-biała bo siedziałem w Żywcu , ale i tak nie miałem czasu na nic, w piątek była szyja do rana a w sobote upalanie :P Będe tam jeszcze latał to na pewno sie odezwe :)

Wydaje mi się,że trochę w nim zbyt luksusowo i wnętrze się szybko zakurzy, ale założeniem jest pewnie wielka przygoda good

To że w środku są fotele Sline wcale nie znaczy że nie można ich up***dolić w błocie ,zresztą już po godzinie zabawy w środku była masakra :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.