Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy ten sprzedawca jest wiarygodny?


Demo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o poradę czy warto kupić na tej aukcji http://www.allegro.pl/item686234382_tarcze_brembo_klocki_vw_passat_audi_a4_a6_2000.html. Jeśli nie to gdzie polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

A nie taniej wyjdzie u naszego kolegi z forum-Tom77.Ma przystępne ceny,wiec może będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam go. Ale czekam na opinie a propos tej aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo, sprzedawca ma 99,8 % pozytywnych komentarzy, więc o czymś to świadczy.

Jeżeli nie znalazłeś nigdzie taniej, to brać.

Nie wiem, co więcej chciałbyś usłyszeć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co więcej chciałbyś usłyszeć :mysli:

Wiesz spora kwota. Nie chciałbym wtopić np. w jakąś podróbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u niego kupowałem pare rzeczy. Wszystko odbyło się bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz parę słów do ludzi, któzy już kupowali od niego części. Albo tego co na tej aukcji już kupił tarcze i klocki. Kupił je w sobotę to może już założył i cos ci powie. Jeżeli chodzi o jego komentarze to myślę że to porządna firma bo negatywa można czasem dostać z głupoty kupujących Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia ... Tarcze Brembo i klocki Ferrodo lipa !!!! Jak chcesz mieć hamulce to tylko ATE lub TRW !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś coś powiedzieć więcej, bo ja mam dokładnie odwrotne doświadczenia.

Właśnie założyłem klocki ATE, a okazało się (przy wymianie), że wcześniej były Ferodo Premier - teraz to ledwo hamuje w porównaniu do Ferodo.

W poprzednim aucie miałem zestaw Brembo i Ferodo i ... zero jakiegokolwiek zmęczenia, opóźnienia, słabości. Dla mnie rewelka (w przystępnej cenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć hamulce to tylko ATE lub TRW !!!!

nie mogę się powstrzymać, muszę napisać: mam ATE klocki + ATE tarcze = mam chu**** hamowanie

miałem EBC Red Stuffy i ori tarczę, to było :kox: hamowanie, jeszcze do nich wrócę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam zamiar zmienic tarcze i klocki, myslalem nad ATE i po rabatach w focie powiedzieli mi 169 klocki + 142x2 tarcze = 453 zł. z tem ze po tych ostatnich komentarzach nie wiem czy pakowac sie w to ate ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze może nie są złe, ale klocki proponuję Ferodo Premier - rożnica cenowa nie dużo, a skuteczność hamowania naprawdę odczuwalna. Sprawdzone na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO może napiszę dokładnie .Koledzy Tarcze ATE i klocki TRW oczywiście w wersji Sport czyli tarcze Power disk nie polecam nawiercanych zżerają klocki bardzo szybko .Ktoś napisał EBC ok zgadzam się ale za jaką cenę , Ja pisałem o najkorzystniejszym zestawie . Jęśli chodzi o coś tańszego to zawsze można założyć - tylko się nie śmiać :good:Przejechałem się kumpla autem . Tarcze HART SPORT GT Nacinane i nawiercane całuy komplet miał zrobiony 6000 tyś i naprawdę robiły robotę. jedno jest pewne nigdy nie założę BREMBO ani FERRODO.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...