[B5 ALL] Białe wskazówki licznika w miejsce seryjnych

plastuch

siemka co myslicie o przełożeniu białych wskazówek np: z sharana do naszej A4 (takie troche psełdo s4 by było :) )

podeszły by wogóle??

Podzielam wypowiedz poprzednika :thumbdown: :thumbdown: mnie osobiście się nie podobają

Ale o gustach podobno się nie dyskutuje :)

a czy ja powiedziałem że będe zakładał pytam czy podejdą! zresztą zamówiłem sobie busole z fisem niebawem będzie więc nie będe pruł piękności :wink4:

a czy ja powiedziałem że będe zakładał pytam czy podejdą!

"siemka co myslicie o przełożeniu białych wskazówek np: z sharana do naszej A4" :wink4:

Ja zawsze robilem odwrotnie... kombinowalem jak zrobic czerwone z bialych w poprzednich autkach a tu ludzie chca psuc to co daje urok tym zegarkom moim zdaniem.

przeciez białe wskazówki wygladają lepiej przy czerwonym podświetleniu niz czerwone

a w s4 też byś tak zrobił :polew:

takie i moje zdnie albo ewentualnie białe zegary a czerwone wskazówki, tak jak w IIgim lifcie

Białe z czerwonym- super sprawa. Jestem za. Więc jak je wymienic ktoś wie?

z wyjęciem i ewentualną zamianą wskazóewk to niejest problem, ale z tym czy podejdą te małe wskazówki od temperatury płynu chłodniczego i poziomu paliwa :wink4:

a i jeszcze jedna sprawa w starych licznikach światło na wskazówki podaje czerwona folia więc trzeba by kombinacji

Czy w A4 B5 występował licznik z białym podświetleniem i czerwoną wskazówką?

Czy w modelu sprzed liftu byłoby możliwe podłączenie licznika po lifcie ?

Ewentualnie jaki jest inny sposób na białe podświetlenie?

Było. Wystarczy poszukać.

a w s4 też byś tak zrobił :polew:

Białe z czerwonym- super sprawa. Jestem za. Więc jak je wymienic ktoś wie?

Nie, nie zrobilbym tak w S4... robilem tak w e-36 - nawiazanie do M i 323f BG, ladnie sie komponowaly z zielonym podswietleniem. O gustach sie nie dyskutuje ale mysle ze robilem to z glowa i wlasnie z gustem.

Co do zmiany w A4, ja bym nie zmienial... ale jeden lubi corke drugi woli matke ;)