Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Brak ABS-u


aro13

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie :notworthy: po wymianie lozyska w tylnym kole stracilem abs i caly czas sie swieci. nie mozna usunac bledu i wady tez nie potrafia znalesc... moze ktos mial podobny problem i moze kogos polecic kto to opanuje gdzies na slasku??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl czyszczony czujnik a raczej nikt go nie wyciagal. po wymianie lozyska zaczal sie tak swiecic pozniej zauwazylem ze nie lapie. jutro dostane inny czujnik to zobacze czy beda zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl czyszczony czujnik a raczej nikt go nie wyciagal. po wymianie lozyska zaczal sie tak swiecic pozniej zauwazylem ze nie lapie. jutro dostane inny czujnik to zobacze czy beda zmiany

dopchnij czujnik - u mnie bylo to samo - czujnik byl wyczyszczony ale nie lapal - dopchniecie go blizej wystarczylo. zwroc uwage jeszcze jak jest zalozone kolko liczace impulsy w tarczy hamulcowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem ten temat kilka tygodni temu przy wymianie klocków tarcz i łożysk.Kontrolka ABS-u świeciła i na bardzo niskich prędkościach załączał się ABS. Po pierwsze trzeba oczyścić pierścienie od ABS-u (sprawdzić czy nie ma pęknięć) i czujniki i tak jak kolega pisał dobrze dopchnąć oba czujniki u mnie pomogło jak ręką odjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli błędu nie można skasować, to jest uszkodzony czujnik lub jego wiązka.

Jeśli można go skasować, ale po ruszeniu powraca, to problem z odległością czujnika lub brakiem tarczki fonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...