Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jebłem :polew: :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zimowo :gwizdanie:

2011_12_22_15_05_00_515.jpg

Opublikowano

zajebiaszczo :good:

Opublikowano

Zimowo :gwizdanie:

2011_12_22_15_05_00_515.jpg

dobre koło :naughty:, jaką glebkę tam masz? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

zajebiaszczo :good:

:hi: odkąd je zobaczyłem u Ciebie na sedanie to za mną chodziło :gwizdanie:

Zimowo :gwizdanie:

2011_12_22_15_05_00_515.jpg

dobre koło :naughty:, jaką glebkę tam masz? :gwizdanie:

:tongue4: Gleba to amorki 1BE i Weitec -30
Opublikowano

bez kitu, ojciec ma teraz te moje fele u siebie na c5 avancie i wyglądają mega licho, na sedanie b5 z jakimś tam zawieszeniem są fpytkę :)

Opublikowano

zajebiaszczo :good:

:hi: odkąd je zobaczyłem u Ciebie na sedanie to za mną chodziło :gwizdanie:

Zimowo :gwizdanie:

2011_12_22_15_05_00_515.jpg

dobre koło :naughty:, jaką glebkę tam masz? :gwizdanie:

:tongue4: Gleba to amorki 1BE i Weitec -30

to dobrze, bo mam taki sam komplet tylko na sprężynach H&R -40mm :evil:

Opublikowano
  • Autor

B5 ma swój urok jednak :kox:

Slepy to Ty jeszcze nie założyłeś tych kółek :decayed::mysli:

Opublikowano

no gdzie jak +7C na dworzu to co bedzie sie fatygował i zakładał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A to przez je tak wypocował żeby w pokoju na ścianie powiesić :decayed:

Opublikowano

B5 ma swój urok jednak :kox:

Slepy to Ty jeszcze nie założyłeś tych kółek :decayed::mysli:

jasne że nie, śniegu nie widać, to po uj to zmieniać, a tak na serio w tym tygodniu ląduje pakiet zima na aucie :decayed:

Opublikowano

Zimowo :gwizdanie:

2011_12_22_15_05_00_515.jpg

:wtf:

gdzie Ty mieszkasz że masz śnieg? :blink:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:32_________________________________________________dobra, mam to - wyczaiłem datę fotki :decayed:

BTW ładne kółko, powiedziałbym że ładniejsze niż biedrony :good:

Opublikowano

Zimowo :gwizdanie:

2011_12_22_15_05_00_515.jpg

:wtf:

gdzie Ty mieszkasz że masz śnieg? :blink:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:32_________________________________________________dobra, mam to - wyczaiłem datę fotki :decayed:

BTW ładne kółko, powiedziałbym że ładniejsze niż biedrony :good:

toż na 100% :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zimowo :gwizdanie:

2011_12_22_15_05_00_515.jpg

:wtf:

gdzie Ty mieszkasz że masz śnieg? :blink:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 22:32_________________________________________________dobra, mam to - wyczaiłem datę fotki :decayed:

BTW ładne kółko, powiedziałbym że ładniejsze niż biedrony :good:

Udało się ustrzelić jak było trochę śniegu :tongue4:
Opublikowano
gdzie Ty mieszkasz że masz śnieg? blink

miałem to samo pytac... snieg był chyba 22go

Opublikowano

a jak się skończył temat pompy? jest jakaś różnica? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

a jak się skończył temat pompy? jest jakaś różnica? :mysli:

Jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo auto teraz więcej stało niż jeździło. Czekam na jedną część żeby uruchomić i wyregulować wszystko. Testy raczej po nowym roku dopiero :gwizdanie:
Opublikowano

a jak się skończył temat pompy? jest jakaś różnica? :mysli:

Michał w twoim przypadku była by znikoma, najlepiej czuje sie w przypadku samego chipa czy tam serii, ja po pierwszym przejeżdzie majac 15Xkm softem nie odczułem bardzo zmiany, była ale nie powalała :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 16:29_________________________________________________

gdzie Ty mieszkasz że masz śnieg? blink

miałem to samo pytac... snieg był chyba 22go

u mnie w lubelskim było pare dni :decayed:

Bulczas dobre koło :kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wpadł gwint nówka sztuka praktycznie na przyszły tydzień montuje i trzeba znaleźć koło bo się zbliża wiosna :naughty:

2196243820

Opublikowano
  • Autor

No i koło też już wybrane. Myślę że na przyszły tydzień już zamontuje. Do ET 41 dystans 5mm na tył będzie ok. Przodu nie ruszam bo ostatnio na ET 35 mi tarło przy solidnej glebie. Felga 8 cali

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.