Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z dwojga złego to lepiej że przy pompowaniu, a nie na drodze :gwizdanie:

co to było za koło? 18 czy 19?

Opublikowano
  • Autor

z dwojga złego to lepiej że przy pompowaniu, a nie na drodze :gwizdanie:

co to było za koło? 18 czy 19?

No z jednej strony dobrze. Tyle żę felga pękła tak na środku obręczy. Koło to 18"
Opublikowano

może wada materiału... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ale nigdy by nie przypuszczał że fegla może pęknąć w taki sposób :blink: I poszukiwania trzeba zacząć od nowa :decayed:

Opublikowano

Ale nigdy by nie przypuszczał że fegla może pęknąć w taki sposób :blink: I poszukiwania trzeba zacząć od nowa :decayed:

zostań przy stali na co Ci problemy :naughty:

Opublikowano

Dobrze, że tylko tak się skończyło.

Mojemu bratu pękła felga ronala 18' na drodze (dach i bye bye):gwizdanie:

Później wyszło, że była spawana.

Zaraz się zlecą mądrale, którzy powiedzą że alufelgi można spawać i wszystko będzie super ale gwarancji nie da nikt. Felgi aluminiowe są odlewem. Nie spawa się ich tak hop siup (są ciężko spawalne). W dodatku podczas spawania powstają naprężenia (w okolicach spawu) i to właśnie jest powodem obniżenia wytrzymałości felgi.

Przy małej prędkości felga się nie rozwali ale właśnie przy większej i co wtedy? Kolejny nagłówek "auto z nieznanych przyczyn zjechało na lewy pas...".

Bulczas, nie przejmuj się. Trafią się lepsze felgi. Ja bym się nawet na Twoim miejscu cieszył, że tak się skończyło :good:

Opublikowano
  • Autor

Ta pęknięta felga to chyba jednak jakiś znak :naughty: Jadą do mnie już nowe koła :kox: A wczoraj przez przypadek dorwałem zderzak pod spryski w dobrej kasie :naughty:

imag0043e.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Przypadki chodzą po ludziach.

I dobrze :decayed:

Opublikowano

Teraz brakuje Ci :naughty:

- dysze spryskiwaczy 90zł/szt

- podstawka 8D0807787 i 8d0807788 cena 9,50zł/szt to zaslepka którą wkłada się od góry z zderzaka str prawa i lewa

- mocowanie 8D0807721AA i 8D0807722AA cena 57zł/szt to jest mocowanie dolne sprysku od dołu zderzaka taki romb plastikowy

- zaślepka zderzaka 8D0955275AA i 8D0699276AA cena 43zł

- ze 2m węża ogordowego i plastikowy króciec - trójnik(3zł)

- halo

:decayed:

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 13:28_________________________________________________A co za koła nabyłeś :przebiegly:

Opublikowano

A co za koła nabyłeś :przebiegly:

lekkie :decayed:

Opublikowano

OZ ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Teraz brakuje Ci :naughty:

- dysze spryskiwaczy 90zł/szt

- podstawka 8D0807787 i 8d0807788 cena 9,50zł/szt to zaslepka którą wkłada się od góry z zderzaka str prawa i lewa

- mocowanie 8D0807721AA i 8D0807722AA cena 57zł/szt to jest mocowanie dolne sprysku od dołu zderzaka taki romb plastikowy

- zaślepka zderzaka 8D0955275AA i 8D0699276AA cena 43zł

- ze 2m węża ogordowego i plastikowy króciec - trójnik(3zł)

- halo

:decayed:

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 13:28_________________________________________________A co za koła nabyłeś :przebiegly:

Kowi cała belka ze spryskami kompletnymi nabyta jakiś tydzień wcześniej. Brakuje tylko halo ale to nie jakaś pilna sprawa :wink4:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 13:46_________________________________________________

A co za koła nabyłeś :przebiegly:

lekkie :decayed:

:punish: wiedziałem żeby nie mówić
Opublikowano
:embarrassed:
Opublikowano
  • Autor

OZ ? :decayed:

Nie znasz firmy ściągane specjalnie z Afganistanu :polew:
Opublikowano

No to dość szybko komplecik sobie złozyłeś :good:

Opublikowano
  • Autor

No to dość szybko komplecik sobie złozyłeś :good:

Sam jestem w szoku że się to jakoś udało poskładać :kox:
Opublikowano

No to dość szybko komplecik sobie złozyłeś :good:

Sam jestem w szoku że się to jakoś udało poskładać :kox:

ja musiałem cały kompletny kupić, bo nie było dysz do kupienia, po zakupie zderzaka pokazały sie te za 90zł/szt :wallbash: zjebałem sprawe bo sprzedałem te podstawki oddzielnie

Dokładki malujesz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No to dość szybko komplecik sobie złozyłeś :good:

Sam jestem w szoku że się to jakoś udało poskładać :kox:

ja musiałem cały kompletny kupić, bo nie było dysz do kupienia, po zakupie zderzaka pokazały sie te za 90zł/szt :wallbash: zjebałem sprawe bo sprzedałem te podstawki oddzielnie

Dokładki malujesz :mysli:

Narazie dokładki zostaję ori bo nie mam aktualnie 400zł na listwy drzwi które są j**aną zmorą :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Aha czyli bedziesz jeździł z granatowym zderzakiem narazie :naughty:

Opublikowano

OZ ? :decayed:

Nie znasz firmy ściągane specjalnie z Afganistanu :polew:

:polew:

Pozwolę sobie kliknąć by sledzić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.