Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

I soczewki do bixa z Mercedesa W211 :wink4:

sscn0748.th.jpg

no to czas wkurwiania przed Toba :decayed:

trzeba bylo brac te od gwertego

Spoko wyrwałem je po pieniądzach :naughty: A patent już jest jak to zrobić :decayed:
Opublikowano

I soczewki do bixa z Mercedesa W211 :wink4:

sscn0748.th.jpg

no to czas wkurwiania przed Toba :decayed:

trzeba bylo brac te od gwertego

Spoko wyrwałem je po pieniądzach :naughty: A patent już jest jak to zrobić :decayed:

cooo Tyy nie powiesz :decayed::wink4:

dscf6216d.jpg

dscf6228.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i elegancko :kox:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:28_________________________________________________Up w pierwszym poście z pod zamku w Rabsztynie :cool1:

Opublikowano

Wysyłaj panie cos na konkurs foto bo nie ma żywcem zgłoszeń na kalendarz :good:

Opublikowano
  • Autor

Coś tam się znajdzie :gwizdanie:

Opublikowano

no nie najgorsze te fotki :good:

ale żywcem brakuje 18", zresztą jak i u mnie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no nie najgorsze te fotki :good:

ale żywcem brakuje 18", zresztą jak i u mnie :kwasny:

Narazie nic ciekawego nie ma w necie a i kasy nie ma na to co bym chciał ;( Za to można pozapierdalać trochę na tych 16-stkach :kox:
Opublikowano

A co sie stało z czarnymi lampionami :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A co sie stało z czarnymi lampionami :mysli:

Sprzedane bo się znudziły i teraz będą ori. Dach możliwe że też wróci do pierwotnej wersji :gwizdanie: Wcześniej miałem parcie na czarne lampy itp a teraz tyle się tego narobiło że lepszym rarytasem są ori :decayed:
Opublikowano

widze ze masz za***iście szybe peknieta

Opublikowano

ogólnie fajna ale ramka grilla w czerni nie pasuje :thumbdown:

dużo za dach dałeś?

Opublikowano
  • Autor

ogólnie fajna ale ramka grilla w czerni nie pasuje :thumbdown:

dużo za dach dałeś?

Czekam na ori ramkę od kumpla. Dach mnie kosztował tyle co koszt materiału bo kolega malował :kox:

A zapomniałem napisać Z ET 45 zrobiło się ET 25 :kox:

zdjcie019z.th.jpgzdjcie018pl.th.jpg

Opublikowano

od razu lepiej koło wygląda przy tym et :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły bixy srebrne ale jakoś tak licho i chyba pójdą lekko w czerń :gwizdanie: I takie tam fotki z kalkulatora :decayed:

imag0011d.th.jpg imag0012fd.th.jpg imag0010tr.th.jpg imag0015hr.th.jpg

Opublikowano

kur.. jak tak oglądam wasze fury to tęski mi się do mojej 100% ne skalanej żadną rzeżbą B5tki ;(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przez przypadek znalazłem zderzak tylni PDC od polifta za cenę samej dokładki więc aż żal było nie kupić :D

1581036065:naughty:

Teraz kwestia taka co zrobić z dokładką. Malować czy nie. Na przód też jest w planie polift ale nie wiadomo kiedy trafi się jakaś okazja. I najgorsza rzecz to j**ane listwy boczne, jedną kupiłem okazyjnie teraz reszta :kox:

Opublikowano

ja bym nie malował :wink4: ...zresztą nie pomalowałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Michał działałeś już coś z czujnikami? Rezasz ori czy jakiś chiński szit :gwizdanie:

Opublikowano

fajna bryka, jakieś plany co do silnika?

Opublikowano

Michał działałeś już coś z czujnikami? Rezasz ori czy jakiś chiński szit :gwizdanie:

znajomy ma mi się rozejrzeć za ori sterownikiem z jakiegoś angola, więc na razie czekam :gwizdanie:

i też nie mam pewności czy te czujniki w moim zderzaku działają :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.