Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem o co chodzi, koniec roku :gwizdanie:, mam to samo :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde a chciałem wysyłać kierkę, mieszek i ręczny do raggi :confused4::thumbdown: Będzie musiało poczekać do wiosny

Opublikowano

Jak na taką prędkość do gówno się stało. Ślizgawki po mieście razem szybki rekami się jednak przydały :decayed:

dokładnie, ciesz się, że tylko tyle nabroiłeś :rolleyes:

resztę zrobisz później, co się odwlecze to nie uciecze :gwizdanie:

Opublikowano

Pech, ale 140km/h w te warunki to chyba jednak za dużo :disgust:

Dobrze że nic poważnego się nie stało.

Opublikowano
  • Autor

Pech, ale 140km/h w te warunki to chyba jednak za dużo :disgust:

Dobrze że nic poważnego się nie stało.

Na autostradzie raczej przeciętna :decayed:
Opublikowano

szkoda :(

ale nie ma jeszcze tragedi, zrobi sie i bedzie jak nowe, tylko szkoda kasy bo na mody by było :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto z wielkim bólem idzie na sprzedaż chciałbym aby trafiło w dobre ręce :gwizdanie:

Opublikowano

Auto z wielkim bólem idzie na sprzedaż chciałbym aby trafiło w dobre ręce :gwizdanie:

i za dobrą kasę bo to najważniejsze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Auto z wielkim bólem idzie na sprzedaż chciałbym aby trafiło w dobre ręce :gwizdanie:

i za dobrą kasę bo to najważniejsze :naughty:

Ciekawe ile osób tak myśli :gwizdanie:
Opublikowano

Bulczas daj info na PW za ile i w jakiej konfiguracji sprzedajesz bo znajomy szuka :wink4:

Opublikowano

kolega fajna audiczka, ladny kolor, fajna felga, lampki itp, nie szkoda ci jej bedzie ;(

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kolega fajna audiczka, ladny kolor, fajna felga, lampki itp, nie szkoda ci jej bedzie ;(

Niestety sytuacja mnie zmusza do sprzedania, gdyby nie to na pewno bym jej nie sprzedawał. ;( Dzięki za dobrą opinie :good:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 20:51_________________________________________________Furka zostaje ze mną na jeszcze trochę :dance:

A to mały prezent :naughty:

Zdj%C4%99cie042.jpg

Opublikowano

17" ??

Opublikowano
  • Autor

16" na zimę i dopóki nie uzbieram na jakieś fajne 18-stki to na lato :naughty:

Opublikowano

16" na zimę i dopóki nie uzbieram na jakieś fajne 18-stki to na lato :naughty:

chlopie zrob cos z tymi fotkami w pierwszym poscie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Twoj watek jest chyba najbardziej obciazajacym na forum, kazda fotka ma chyba po 100 mega a i tak jest przeskalowana do wymiarow forum, watek otwiera mi sie pol godziny i zawiesza kompa :shocked::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

No już się za to zabieram dobry kawałek czasu :gwizdanie: zaraz coś ogarnę[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 23:41_________________________________________________Poprawione :hi:

Opublikowano

_________________________________________________Poprawione :hi:

Może być :decayed:

te felgi 17' co miałeś to sprzedałeś ?

Opublikowano

No już się za to zabieram dobry kawałek czasu :gwizdanie: zaraz coś ogarnę[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 23:41_________________________________________________Poprawione :hi:

gyt malyna, co masz nadlubane w silniku ze masz tyle kunia? :mysli:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

_________________________________________________Poprawione :hi:

Może być :decayed:

te felgi 17' co miałeś to sprzedałeś ?

Tak sprzedałe :wink4:

No już się za to zabieram dobry kawałek czasu :gwizdanie: zaraz coś ogarnę[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 23:41_________________________________________________Poprawione :hi:

gyt malyna, co masz nadlubane w silniku ze masz tyle kunia? :mysli:

Nic wielkiego BRD + 216-stki + kolektor AWX i takie tam pierdoły. Teraz na wiosnę będę wsadzał jakiś cooler :wink4:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 00:02_________________________________________________Mała aktualizacja, założone narazie 16-stki. Jak się zrobi cieplej to zmieniam nakrętki w gwincie i idzie suka na glebę. A i jeszcze powrót do wersji jasnej

:naughty:

dscn2669e.th.jpg

dscn2662.th.jpg

I soczewki do bixa z Mercedesa W211 :wink4:

sscn0748.th.jpg

Opublikowano

I soczewki do bixa z Mercedesa W211 :wink4:

sscn0748.th.jpg

no to czas wkurwiania przed Toba :decayed:

trzeba bylo brac te od gwertego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.