Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fajna bryka, jakieś plany co do silnika?

W silniku już trochę pogrzebane, jedyne co dojdzie to FMIC i więcej kasy już raczej nie będę pakował chociaż kto wie :naughty:

Michał działałeś już coś z czujnikami? Rezasz ori czy jakiś chiński szit :gwizdanie:

znajomy ma mi się rozejrzeć za ori sterownikiem z jakiegoś angola, więc na razie czekam :gwizdanie:

i też nie mam pewności czy te czujniki w moim zderzaku działają :mysli:

Ja nie mając czujników nawet raczej na pewno poszukam jakiegoś zestawu który się wpasuje w ori miejsce :kox:
Opublikowano

ludzie, którzy kupują nowe VW, montują chińskie zestawy za ok 200zł i wszystko działa git :wink4:

Opublikowano

ludzie, którzy kupują nowe VW, montują chińskie zestawy za ok 200zł i wszystko działa git :wink4:

nie wiem jak Bulczas, ale ja mówiąc "chiński zestaw" miałem na myśli coś do 40zł :decayed: :decayed:

Opublikowano

ludzie, którzy kupują nowe VW, montują chińskie zestawy za ok 200zł i wszystko działa git :wink4:

nie wiem jak Bulczas, ale ja mówiąc "chiński zestaw" miałem na myśli coś do 40zł :decayed: :decayed:

aha :polew:

ja miałem na myśli coś za ok 200zł :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A ja myślałem tak po środku coś koło stówki :decayed:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:50_________________________________________________Zderzak na aucie, jeszcze tylko malowanie i dopasowanie. Ale efekt i tak w porównaniu ze zwykłym zderzakiem to ta dokładka PDC jest za***ista :kox:

Foto kalkulatorem

IMAG0005.jpgIMAG0006.jpg

Opublikowano

no i kanada :good:

żeby założyć poliftowy zderzak do przedlifta to co trzeba mieć?

Opublikowano

chyba tylko ślizgi :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ślizgi poliftowe, wiertarkę i młotek :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 21:13_________________________________________________Mała przymiarka jakiś tam kół :gwizdanie: 8,5 cala ET 40 i opona 225/35/18

IMAG0026.jpgIMAG0027.jpgIMAG0028.jpg

Opublikowano

fajnie że 18", ale felga sama w sobie nieciekawa :thumbdown:

Opublikowano

mnie się podoba - tak inaczej

Opublikowano

Felga dobra jest :good:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie taki inne te felgi i mi się podobają nawet. Tylko trzeba by spuścić auto trochę jeszcze. Może namówię kumpla że mi sprzedał za dobry pieniądz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ale te tylne lampy nie bardzo :no:

A co Ci się w nich nie podoba :blink: Bo dla mnie to jest najlepsza opcja poza ledami :gwizdanie:
Opublikowano

coś tym felgom brakuje ranty polerka , a środek w jakiś kolor , tylko nie czarny :no:

Opublikowano

Moze cale w polerke, bo do srebrnego ciezko kolor dobrac

Opublikowano
  • Autor

Albo zwykle poliftowe, albo wlasnie ledy :wink4:

To są ori poliftowe ściemnione folią.

Co do felg to tylko taka przymiarka a co będzie dalej to jeszcze nie wiem. Ja mam w głowie kilka wzorów i raczej będą ich szukał :naughty:

Opublikowano

coś tym felgom brakuje ranty polerka , a środek w jakiś kolor , tylko nie czarny :no:

Czerwone :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.